Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Pazarda Hapis

Pazarda Hapis

Merhaba, iki laptopumla pazar kuruluyken ikisinide dc atıp hapise gönderildi. Bilgisayarımda steelseries programı var ama macro kullanmıyorum. İllegal programda kullanmıyorum. Yaptığınız kontrollerde eğer öyle bir şey çıktıysa bende kanıtını istiyorum sonuçta buda benim hakkım durduk durmadık yere 2 hesabımı hapise gönderiyorsunuz. Kanıtını görselli olarak atmanızı istiyorum ne bulduğunuzu.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine bilet göndermelisin.

Kategori : KO Ban / Jail / Unblock

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Destek Bileti

Aşağıdaki konu üzerinden bilgi verildi.

Ceza Alan Oyuncular Hakkında - 190

destekde de farkli bir sey olmuyacak kanıt var diyecekler kanıtı göstermicekler öyle kapanıcak konu herkese kopyala yapistir yapıyorsunuz yardımcı olmak yerine.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by coreface9991999 View Post
    destekde de farkli bir sey olmuyacak kanıt var diyecekler kanıtı göstermicekler öyle kapanıcak konu herkese kopyala yapistir yapıyorsunuz yardımcı olmak yerine.
    Aynı tarz konularda kalıp mesajlarımı değiştirerek kullanıyorum.

Sonuç itibariyle foruma konu açılması hesabın incelenmesini sağlamayacak. Bilet gönderilmesi gerekiyor.

Bu konuda yapabileceğimiz bir şey yok. Sadece doğru yere yönlendirme yapabiliriz.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bugüne kadar kim pazardayken hapse atıldım dediyse hepsine gol attı yönetim ama sen bilirsin kardeş xDXDxdxDxD

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ne yardımı istiyorsun ? illegallere 2 saat laf mı anlatacaklar çok bile yazıyorlar.

Quote Originally Posted by KaptanHarbiDeli View Post
    Ne yardımı istiyorsun ? illegallere 2 saat laf mı anlatacaklar çok bile yazıyorlar.
    ne demeye calışıyorsun xD ? madem illegal olarak düşünüp hesabım kapatıldı kanıtlara göre bende kanıtların gösterilmesini istiyorum.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    ne demeye calışıyorsun xD ? madem illegal olarak düşünüp hesabım kapatıldı kanıtlara göre bende kanıtların gösterilmesini istiyorum.
    Gm ekibi dizin paylaşımı yapma zorunluluğu yok.

Junior Member
    Makro chat programı kullanmış olabilirsiniz. Ya da başkasının pazarını sürekli olarak engellemiş olabilirsiniz. 1 hafta öncesine kadar küfür hakaret etmiş olabilirsiniz. Eğer jr giriyorsanız afk kalmış olabilirsiniz. Aklıma gelen ihtimaller bu şekilde. En doğru sonucu ticket atarak öğreniecğinize eminim.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    yahu şu cezalarda doğru düzgün ceza verilen kişi mailine kanıtlar gönderilse de her ban furyasında bu yakınmaları görmesek. yönetim ekibinin hoşuna mı gidiyor burda sızlanan insanları izlemek. koskoca hükümet bile bi ceza verirken cezayı kanıtlarıyla önüne getiriyor ama şu oyun yönetimi insanı insan yerine koymuyor. adam suçlu da olabilir, hile de kullanmış olabilir, daha kötü şeyler de yapmış olabilir ama bi yaptırım uygulanıyorsa bunun sebebini bilmek hakkıdır. dizin paylaşma zorunluluğu yok deyip duruyorsunuz her fırsatta ve hiç bi zaman hata yapabileceğinizi kabul etmiyorsunuz ama yanlış yapıyorsunuz.

bu şekilde hem size eziyet oluyor. hem oyunculara. yüzlerce mesaj geliyordur eminim ve peşinden yüzlerce daha. en azından bunlarla uğraşmak laf anlatmak zorunda kalmazsınız. tabi otomatik cevap vermiyorsanız.