Results 1 to 5 of 5

Cz town da otururken hapise atildim

Merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi cz town da otururken hapise atıldım.Macro-Koxp-Küfür asla kullanmam ben yıllardan beri oynuyorum ilk defa böyle bir şeyle karsılaştım bilet no : #EUW-164-14321

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by beingjechule View Post
    Merhabalar başlıkta da belirttiğim gibi cz town da otururken hapise atıldım.Macro-Koxp-Küfür asla kullanmam ben yıllardan beri oynuyorum ilk defa böyle bir şeyle karsılaştım bilet no : #EUW-164-14321
    Merhaba,

İllegal program kullanmaya devam ettiğiniz taktirde hesabınız süresiz olarak kapatılacaktır. Yaptığımız kontrollerde hesabınızda illegal program kullanıldığı tespit edilmiş olup, herhangi bir sorun gözükmemektedir.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

İllegal program kullanmaya devam ettiğiniz taktirde hesabınız süresiz olarak kapatılacaktır. Yaptığımız kontrollerde hesabınızda illegal program kullanıldığı tespit edilmiş olup, herhangi bir sorun gözükmemektedir.
    Yav benim bilmediğim program mı var warrior oynuyorum ben ne kullanabilirim ki gerçekten şuan iş yerindeyim bilgisayar da mı program var programı söylermisiniz illegal program kullandığıma dair bir şey gösterebilirmisiniz

Quote Originally Posted by eryudes View Post
    merhaba,

cz town da otururken hapİse atildim ondan Önce de bahÇe farmindaydim 2 saat İllegal program kullanmadim kullanmamda bİr yanliŞlik yapiyorsunuz

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by beingjechule View Post
    cz town da otururken hapİse atildim ondan Önce de bahÇe farmindaydim 2 saat İllegal program kullanmadim kullanmamda bİr yanliŞlik yapiyorsunuz
    Hocam bilg kurulu bir macro mouse yazılımı falan varsada onu yakalamış olabilir.

Yok gerçekten eminsen yapabileceğin tek şey savcılıga gidiceksin nttgame şikayet edicen.
    JustInTime