Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    oh oh iyi olmuş elinize sağlık

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    2000+ çok iyi hahahaha. '' Asla yakalanmayan Koxp '' çular gelmeden

İs'den daha yeni geldim yine bi yargı dagıtmıs eryudes khenarth patheoz clutaah khaliz elinize saglık abiler mutlu ve huzurlu olmanız dilegiyle iyi aksamlar

Senior Member Netrol's Avatar
    Nickname
    Psychiatrist
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Seviyorum bu adamı ya

Bugün oyun video su cekmek "Ocam" diye bı video kayıt programı yükledim ve oyuna girdim Xingcode oyundayken supeli bı program diyip oyundan atiyo kayıt alamıyorum neden olabilir bu

İki tane id veririm buraya ikisinde de herhangi bir illegal durum bulamazsınız. Çünkü yok. Haksiz yere banlanan benim hesaplar gibi bir çoğunun daha vardır hesabı. Burda şu kadar kişi banladik oyunu temizliyoruz diye rahat rahat söyleyebiliyorsunuz. Evet gerçekten hak edenleri vardır inkar etmiyorum. Ama haksiz olanlar hesabını burda değil ama diğer tarafta alacaklar buna emin olun. Pc tertemiz herhangi bir illegal yok banladık. Yeni hesap açıcam gene aynı ip diyip bilmem kaçıncı party uygulama diyeceksiniz diye açamıyorum da. Elimde preler duyuyorum öylece.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Mustafa__4406 View Post
    Bugün oyun video su cekmek "Ocam" diye bı video kayıt programı yükledim ve oyuna girdim Xingcode oyundayken supeli bı program diyip oyundan atiyo kayıt alamıyorum neden olabilir bu
    İlgili video yazılımını silip video rehberi konusunu incelemeni öneririm.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BakerStreet6134 View Post
    İki tane id veririm buraya ikisinde de herhangi bir illegal durum bulamazsınız. Çünkü yok. Haksiz yere banlanan benim hesaplar gibi bir çoğunun daha vardır hesabı. Burda şu kadar kişi banladik oyunu temizliyoruz diye rahat rahat söyleyebiliyorsunuz. Evet gerçekten hak edenleri vardır inkar etmiyorum. Ama haksiz olanlar hesabını burda değil ama diğer tarafta alacaklar buna emin olun. Pc tertemiz herhangi bir illegal yok banladık. Yeni hesap açıcam gene aynı ip diyip bilmem kaçıncı party uygulama diyeceksiniz diye açamıyorum da. Elimde preler duyuyorum öylece.
    Bilgisayarından şüpheleniyorsan format atıp oyunu dilediğin gibi oynayabilirsin.

Hesapların için de bilet göndermelisin. Forum üzerinden hesap desteği sağlanmıyor.

@GamesDepot hocam pc de inan ki oyundan başka birşey yok. Ben arada yanlışlıkla banlandim diye düşünüyorum. He ayrıca hesaplar da item gb vs birşey de yok bu arada. 2 tüp genie ile bir adet magic box var sadece onları da salı günü aldım satmak için bugünu bekledim. Gerçekten verebileceğim hesaplara bir tarama yapılsa birşey olmadığını goreceksiniz. Bakın ben hesapların bani açılsın derdinde degilim. Açılmasınlar gerekirse tamam. Ama bana denilsin ki şu tarama yaptık surda söyle birşey var. Bende bileyim ona göre bir onlem alayım. Yeni açacağım hesaplarım da banlamasın diye bilmek istiyorum.Bilet gönderdim 3.party program cevabı aldım. Yahu yok işte oyun ici pc icinde ne biliyim youtube geçmişi vs. ne varsa bakılsın ne aramam var illegal ile ilgili birşey yok işte. Olsa boş charlar için bu kadar uzatır mıyım konuyu.

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bu işleme alınan oyuncular sanırım sadece yeni sunucularla sınırlı. Zira senelerdir makro kullandığını bildiğim bir sürü oyuncu hiç bir engellemeyle karşılaşmadılar. Kaldı ki PK'da makro 'kullanmayan' assas sayısı 10 parmağı geçmez...