Results 1 to 5 of 5

İftira atan kişiyi şikayet etsem ceza alırmı ?

merhaba arkadaşlar savange slotunda tamamen manuel olarak farm yaparken bir arkadaş geldi videonu çektim felan dedi k0xper gibi oynuyormuşum oynayışım öyleymiş hiç bir illegal programlarına bulaşmadım bulaşmamda nasıl oynadığımın videosunu çektim o arkadaşın suçlamasınıda çektim ben suçsuzluğumu kanıtlayabilirim bu arkadaşı şikayet etsem ceza alırmı

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Illegal bir eylem yoksa, istediği kadar video çekip, CR'ye konu açabilir. Şikayet edebilir. Siz kendinizden eminseniz hiç bir şey olmaz. Endişe etmeyin.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Illegal bir eylem yoksa, istediği kadar video çekip, CR'ye konu açabilir. Şikayet edebilir. Siz kendinizden eminseniz hiç bir şey olmaz. Endişe etmeyin.
    Anladım. teşekkürler

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kenjura991 View Post
    Anladım. teşekkürler
    Rica ederim.

İyi oyunlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Her koxpersın her makrosun diyene legal oyuncuysan dert etmene gerek yok.
    Bazı oyuncular kombo vs bilmelerine rağmen hızlı gördükleri birilerini illegal sanabiliyorlar.

Ama bu olayın bir sınırı var sana günlerce makrocu Koxper hileci diye rahatsızlık veren oyun içi sürekli tacizler de bulanan hakaretler edenleri oyun içi tacizden raporlayabilirsin. Oyun içi tacizin cezası var hergün heran sana bu tarz ithamlar da bulunanlara gereken cezasi gm ekibi uygun şartlar sağlandığında oyun içi taciz den dolayı verirler.
    Last edited by KaptanHarbiDeli; 11-15-2019 at 01:26 PM.