Results 1 to 3 of 3

Thread: Merabalar

Junior Member

Merabalar

Knight Online oynamaya 6-7 sene önce başlamıştım. ama tek başına hiç bir ilerleme yapamadım.
    Geçen haftalar da tekrar kurdum 47 levele geldim kendi başıma ama sonrasında yine takıldım.

Boş vaktim var ama oyunun inceliklerini bilmiyorum. Foruma üye oldum bir şeyler kaparız diye ama tek başına da yine bir, iki adım sonrasında takılacağım muhtemelen.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hoşgeldiniz.

Elimizden geldiğince yol göstermeye çalışırız. Belli bir yerden sonra tek başına oynamak zor olabiliyor. Çevrenizi genişletmeniz iyi olacaktır.

Level kasarken seri lich görevi yapabilirsin 45. Seviyede açılır, 63. Seviyeye kadar yapabilirsin premium varsa 5 milyon premium yoksa 2.5 milyon tecrübe puanı veriyor. 20 adet kesiliyor. Çok avantaj sağlıyor. Görev linart/labia köyünden alabilirsin.

Günde 3 defa girilen Lüferson/El morad townda yer alan Draki Kulesine giriş yaparak tecrübe puanı kasabilirsin.

Aynı zamanda Rehber bölümünü de inceleyebilirsin. Bağlantıyı tıklaman yeterlidir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Hoşgeldiniz.

Elimizden geldiğince yol göstermeye çalışırız. Belli bir yerden sonra tek başına oynamak zor olabiliyor. Çevrenizi genişletmeniz iyi olacaktır.

Level kasarken seri lich görevi yapabilirsin 45. Seviyede açılır, 63. Seviyeye kadar yapabilirsin premium varsa 5 milyon premium yoksa 2.5 milyon tecrübe puanı veriyor. 20 adet kesiliyor. Çok avantaj sağlıyor. Görev linart/labia köyünden alabilirsin.

Günde 3 defa girilen Lüferson/El morad townda yer alan Draki Kulesine giriş yaparak tecrübe puanı kasabilirsin.

Aynı zamanda Rehber bölümünü de inceleyebilirsin. Bağlantıyı tıklaman yeterlidir.
    önerileriniz için teşekkürler. ilgili konu da video buldum. oradan bakabilirim.

tek başına cidden zor oluyor. rehber kısmını inceleyeyim.