Results 1 to 2 of 2

Thread: Tpt ip match

Tpt ip match

Merhabalar

Bu sabah karakterime girdiğimde tpt ip match banı almışım. Bilgisayarımda hiç bir illegal yazılım bulunmamaktadır ki zaten priest oynuyorum ve üstümde sıralamada olan bir klan var. Kendimi bırakın o klanı bile tehlikeye atmamak için program kullanmam. Macro zaten priest oynadığım için kullanmama gerek kalacak bir şey yok. Sadece dün klanda bir arkadaş ile hesap değiştirdik pk atmak istediği için priest ile. Onun bilgisayarında bir şey var mı hiç bir bilgim yok ama başı yanan ben oldum. Benim bilgisayarımda illegal bir program yoktur. İnceleme yapabilir misin? Üstümde sıralamadaki klan var ve arkadaşlara karşı mahcup olmak beni öldürür. Zaten bu yüzdende illegal programlardan uzak duruyorum. Tekrar söylüyorum hesabı verdiğim arkadaşın bilgisayarında bir şey var mı bilmiyorum sadece 1 saat cz de takılması için vermiştim. Eğer varsada
    tekrar hesap paylaşımı yapmacağım ama hesabımı açıp en azından hapise atar mısınız? uyarı olarak. En yakın zamanda dönmeniz dileğiyle. Kolay gelsin.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Lütfen spam konular açmayın, hesap problemleri için müşteri hizmetlerine bilet göndermen gerekiyor.

Önceki konunda yanıt verilmiş.

Önceki konu