Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Junior Member
    bazı internet servis sağlayıcıları cgnat denilen bir ipden binlerce kisinin bağlandığı ip türünü kullanıyor ipv4 türü iplerin yetersizliğinden dolayı. internet şirketini paylaşırsan yardimci olurum. sorunun muhtemelen cgnat tan dolayı

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Internette yaptığım araştırmaya göre, aynı ip adresi aynı anda 2 ya da daha fazla kullanıcıya verilmiyormuş. Zaten dinamik ip yönteminde havuzdan size bir ip adresi verilir ve siz modemi kapatıp açıncaya kadar o ip adresi üstünden bağlanırsınız. Modemi kapattığınızda ip adresi havuza düşer ve başkası kullanır.

Yine de bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız internet servis sağlayıcınızın müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
    valla bilemiyorum bende bu nasıl olabilir ki diye konu açtım
    Akşam jr sinden önce modemi resledim girdim bi sıkıntı cıkmadı ama o gün JR ye benim ip adresimden giren karekter şahsima ait degildir bi cezası varsada uygulanırsa ortaya cıkar..

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Mobil internet ile bir çok kez oyuna giriş yaptım, tam olarak ne yaşadın oyuna mı girmedi bir hata mı verdi? Etkinliğe mi giremedin?
    Ben de sürekli mobilden giriş yapıyorum. Jr için oyuna girmek istediğimde aynı ip üzerinden premiumsuz iki hesabın giriş yapmaya çalıştığında gelen yazı ekrana gelmişti. Ama bu olay sadece 1 defa oldu.

Eğer oyuncu sayısı 50bin 100binlerle ifade ediliyor olsaydı eminim bu hatayla çokça karşılaşırdık.
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.

Tags for this Thread