Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

Angry Bu nasıl olabilir ki..

Tek Pc kullanıyorum ip adresim jr ye tıklamış görünüyor hata alıyorum yardım pls .
    Last edited by ScORp_LiON; 11-15-2019 at 05:53 AM. Reason: Küfürlü ss kaldırıldı.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    modem resle. en net çözüm bu

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    birrde ip cakismasi bu ihtimal vardi
    tabi onu da dusunmemisler

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    İnternetinizi paylaşıyor musunuz ya da başkasının wifisinden mi bağlanıyorsunuz?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Merhaba,

JR saatinde giriş yapmış olduğunuz IP adresinden iki farklı cihaz ve iki farklı hesap ile oyuna giriş yapıldığı gözüküyor.

Eğer paylaşımlı bir internet kullanıyorsanız yaşadığınız sorunun kaynağı bu olabilir.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    İnternetinizi paylaşıyor musunuz ya da başkasının wifisinden mi bağlanıyorsunuz?
    hayır paylaşmıyorum kendi şahsi internetim
    Last edited by Rudiis; 11-15-2019 at 10:29 AM.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Maglorex View Post
    Merhaba,

JR saatinde giriş yapmış olduğunuz IP adresinden iki farklı cihaz ve iki farklı hesap ile oyuna giriş yapıldığı gözüküyor.

Eğer paylaşımlı bir internet kullanıyorsanız yaşadığınız sorunun kaynağı bu olabilir.
    Merhaba,
    İnternetimi sadece ben kullanıyorum herhangi birine şifre dahi vermedim Lag - ping gibi sorunlar yaşamamak için ama ilk defa bu sabah böyle bi sorun yaşadım tek pc kullanıyorum malesef ki ikinci hesap benim degil onun yüzünden ben jr girmedim

iyi günler..

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Internette yaptığım araştırmaya göre, aynı ip adresi aynı anda 2 ya da daha fazla kullanıcıya verilmiyormuş. Zaten dinamik ip yönteminde havuzdan size bir ip adresi verilir ve siz modemi kapatıp açıncaya kadar o ip adresi üstünden bağlanırsınız. Modemi kapattığınızda ip adresi havuza düşer ve başkası kullanır.

Yine de bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız internet servis sağlayıcınızın müşteri hizmetlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Telefonun internetinden bağlanıldığında ip çakışması oluyor. Daha önce benzerini yaşadım.

Telefonu uçuş moduna alıp tekrar mobil veriyi açınca yani yeni bir ip alınca oyuna giriş yaptı.
    Bazen bir şizof sadece bir şizoftur.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    Telefonun internetinden bağlanıldığında ip çakışması oluyor. Daha önce benzerini yaşadım.

Telefonu uçuş moduna alıp tekrar mobil veriyi açınca yani yeni bir ip alınca oyuna giriş yaptı.
    Mobil internet ile bir çok kez oyuna giriş yaptım, tam olarak ne yaşadın oyuna mı girmedi bir hata mı verdi? Etkinliğe mi giremedin?

Tags for this Thread