Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Senior Member
    SELAMLAR BU AKŞAM SAAT 8 DE 1 GÜN KALMIŞ PREMİUMLA DESTAN 1 E GİRMEYİ DENEDİM . BU SEFER DEĞİŞİKLİK OLMUS SIRA 200 ÜSTÜ . PREMİUM ALIPTA ENAYİ GİBİ D1 E GİREMEYECEKSEK ALMANIN NE ANLAMI VAR . BİTİYOR PREMİUM. ALANLARADA SÖZÜM ALMAYIN ENAYİ YERİNE KONMAYIN ...

Senior Member
    DİĞer serverlerde adam yok . Destanda adam Çok. DİĞer serverlerde camp 1 camp 2 dİye kapasİte ÇoĞaltmiŞlar destan da kapasİte daraltmiŞlar anlamadim bu neyİn kafasi yÖnetİm bİzİmle dalgami geÇİyor gecen ay aldiĞim premİum hep boŞa gİttİ . 200 tlŞ harcamistim parayi ÇÖpe attim bu sefer parayi ÇÖpe atmayacam . Oyunculara seslenİyorum premİum almayin yazik verdİĞİmİz paralara . Bİz enayİ yerİne konuyoruz . Tepkİleİrmİze bakan yok ..oyun oyunluktan cikti parayla bİle gİremez olduk Çok yazik...

Junior Member
    Servera giremiyoruz premiumları boşa mı aldık 1 saattir daha 250 lerden 100e anca düştü zaten girmeyecek dc vericek çok beklediği için
    İşten geliyoruz 1-2 saat oynuyoruz kafa dağıtıyoruz diye aylık 500-600 tl harcıyoruz sıra beklemek için mi ?

Senior Member
    çözüm basit pazarı d2ye alsalar sorun filan kalmaz ortada

premıyumla 372 nedır ya pemıumsuz adam 86 verdı yanımda

Senior Member
    pre ile sıra vermesi süper demek ki oyuncu sayısı çoğalmış.

Gmler bile etkinlikte giremedi

Junior Member
    Artık bi çözüm üreticekmisiniz nedir bu saçmalık premiumla sıra saymak ???

premiumsuz d1 girmek imkansız mı?? sıra 42 kişiden saymaya başladı. tam 36 saattir sıra gelecek diye bekliyorum. 11 kişi kaldı onlar da bi girsin hele.. eğer benim premiumsuz hesabı oyuna d1 e alırsa kaç saat sıra beklediğimi yazacağım.
    bir arkadaş pazar charlarının premiumsuz olduğunu ve oyundan hiç düşmediklerini falan yazmış. premiumsuz d1 e nasıl giriyorlar aga??

Junior Member
    Premiumlu olmama rağmen etkinlik saatlerinden destan1 e girmek mümkün değil. 30 aralık 2019 tarihinde yeni açtığım hesabımı clana alayım da kasayım diye abartısız 11 saat sıra bekledim de 31 aralık gece 4 te bakım geldi diye bilgisayarları kapattım. Premiumlu olanlar sıra bekliyor bazen de premiumsuz olanlar hayrına arada bir gece saat 5 te bari giriş yapabilsin de her ay 300-500-1000 lira verdiğimiz şu lanet oyuna adam akıllı giriş yapabilelim. Yer yüzünde başka hiç bir uygulama ve oyunda para verdiğiniz her ay düzenli şekilde ödeme yaptığınız uygulamalarda, oyunlarda sıra bekleme muhabbeti yok. Öncelik diye bir şey yok ücretsizse kısıtlıdır paralı ise her şey senin için hazır haldedir. Parasını verdiğimiz oyunu oynayamayacaksak ve saatlerce sıra bekleyeceksek ne anlamı kalıyor bu lanet oyunun. 15 yıl olmuş hala hileye çözüm üretmiyorlar, hilecilerin yaptıklarından da neredeyse biz sorumlu olacağız o hale geldi oyun sayenizde. İlgilenin artık şu oyunla adam akıllı bir tane ekip kurum birkaç kişinin aylık pus masrafını onlara verseniz oyun çağ atlar ama nerede o oyuncuyu düşünen zihniyet.. Yılbaşı etkinliği yapılıyor ödüle erişim şansı için bile en az 30 lira yatırıp bunun için hak kazanmak gerekiyor...