Page 2 of 18 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 177
    Senior Member
    Quote Originally Posted by LUCOMON61 View Post

Çok uzun zamandır bir GAME MASTER arkadaştan bu derece olumlu bir yanıt almak çok sevindirici bir olay
    teşekkürler arkadaşların bu isteğine ses verdiğiniz için
    vallahi arkadaşa katılıyorum. her şeyden uza bu koreliler. cadılar bayramı kutlarlar, indirimini yapmazlar. kara cuma derler, indirim yapmazlar. keşke Mete Han atalarımız Kore topraklarına da zamanında bir uğrasaydı hiç değilse Nato ile geldiğimizin hatrına bir şeyler yapılabilir

Senior Member
    Quote Originally Posted by Maglorex View Post
    Merhabalar,

Bu konu ile ilgili bir çalışmamız mevcut. Maalesef skill açma sistemi değiştikten sonra oyunda bulunana bazı eşyalar işlevsiz kaldı.

Konuyu takip edip yaptığınızı önerileri dikkate alacağız.

Teşekkürler.
    Yaptığınız çalışmalara her etkinlikte droplara eklenen solar ring leride eklerseniz sevinirim. Çöpe atmayalım exp yada toz olarak geri dönüşü olsun bari.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Yaşasın Maglorexp!
    Khenarth burada göz kırpmış yani diyo ki karşılığında exp alınacak bişi gelicek. MaglorEXP

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Merhabalar,

Bu konu ile ilgili bir çalışmamız mevcut. Maalesef skill açma sistemi değiştikten sonra oyunda bulunana bazı eşyalar işlevsiz kaldı.

Teşekkürler.
    Bu yanıtın üstüne ben şok bence sen kesinlikle home office çalışıyorsun reis, ntt ofisinde çalışsan böyle bir yorum gelmez kdfjdkf

Boss kesme veya farm yapma bu tarz şeylerle çok alakasız bir insanım oyunun daha çok PK yönüne eğimli bir oyun anlayışım var fakat bu dediğin çok mantıklı o eşyalar yeni serverlarda bile tamamen işlevsizken eski serverlarda kutudan bile alan yoktur diye düşünüyorum O tarz eşyalar eski KO zamanlarında bayağı güzel itemlerdi sonuçta unique abi D

Senior Member
    Quote Originally Posted by IScamander View Post
    skull hammer
    dragon tooth hammer
    sword of the dead
    sword of the best
    javana axe 2h 1h
    stone splitter
    Kırılabilen itemler bunlar. Başlığı okusaydın keşke.
    +7 Stone splitter 1 küsür GB Siriusta

Senior Member
    Eski skill açma materyalleri kırdırılıp (takı kırma gibi) spell stone powder tarzı ödüller atabilir,
    Diğer değersiz eşyalar Cleaver,İron Crossbow,Horn Crossbow,Sword Breaker,Chitin,Md bu eşyaların eskisi gibi değer görmesini engelleyen tek şey saçma ve çoğu eşyadan güçlü GÖREV EŞYALARI,Troll chitinler,görev md bowları, görev eşyaları aşırı güçlüüüüüüüü

Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    eski materyallerin kırdırılıp spell stone powder gibi materyaller alınması gerçekten çok iyi olur. böylelikle basede, ardreamdaki bosslardan çıkan bu materyalleri görmezden gelmeyiz bu tarz materyallere bir değer katılması gerektiğini düşünüyorum

Senior Member Vrij's Avatar
    Merhabalar,

Teşekkürler.
    Sn. Maglorex çözüm dedğiniz silmek değildir İnşallah.

Bende satılmak üzere basılmış/basılmamış bir sürü item kaldı zararımı hesaplamadım bile, bu bir oyun gelir de gider de kısmet,
    ama çöpe atamıyorum yani

Bence kırdırma veya exp karşılığında takas yerine eski skill sisteminde olduğu kadar olmasa da değerlerini yüksek kılacak bir şey olmalı,elde edilmelerindeki zorluğun bir bir anlamı olsun onun dışında chitin shell,sword of the dead vs gibi bir ton gereksiz gözüyle görülen silah ve zırhlar var.Bunların değiştirilerek tercih edilebilir hale getirilerek yeniden oyuna katılması çeşitlilik için güzel olacaktır.