Results 1 to 9 of 9
    Senior Member
    Nickname
    Gölgesi yeter
    Class
    Priest
    Clan
    Iyo
    Server
    Gaia
    Race
    Karus

Exclamation hesabım gm tarafından bloc

oyuncu mahkemesi tarafından oyuna geri döndüm ve döndüğüm günden itibaren oyun içi oyun dışı hiçbir program kullanmadım ve kullananları şikayet etti ve bu sabah kalktım hesabım kapatılmışhttps://youtu.be/fytTVcL6fZ8

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Aldığınız cezada hata olduğunu düşünüyorsanız destek ekibine bilet atıp itiraz edebilirsiniz.

Senior Member
    Nickname
    Gölgesi yeter
    Class
    Priest
    Clan
    Iyo
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    sayın mod bakın suç teşkil edecek bir durum olmadı

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Skinnylicious View Post
    sayın mod bakın suç teşkil edecek bir durum olmadı
    Bu konu hakkında resmi forum üzerinden destek alamazsınız, moderatör arkadaşımızın da söylediği gibi bir sorun olduğunu düşünüyorsanız destek bölümüne bilet atmanız gerekiyor.

Senior Member
    Nickname
    Gölgesi yeter
    Class
    Priest
    Clan
    Iyo
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    sayın Patheoz bilet attım benim Ciğerime dokunan hesabımın kapatılması. form üzerinden chat reportlarma bakın oyuncu mahkemesinde söylediklerimi inceleyin. benim oyuncu mahkemesi tarafından oyuna donmemde yardımcı olmuş kişilerin yüzlerini kara çıkaracak bir aktivite de bulunmam bana kapılarınızı kapatmayın ben sizlerin oyunu daha iyi hale getirmek için çalıştığınızı görüp anlaya biliyorum

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Skinnylicious View Post
    sayın Patheoz bilet attım benim Ciğerime dokunan hesabımın kapatılması. form üzerinden chat reportlarma bakın oyuncu mahkemesinde söylediklerimi inceleyin. benim oyuncu mahkemesi tarafından oyuna donmemde yardımcı olmuş kişilerin yüzlerini kara çıkaracak bir aktivite de bulunmam bana kapılarınızı kapatmayın ben sizlerin oyunu daha iyi hale getirmek için çalıştığınızı görüp anlaya biliyorum
    Forumda hesap desteği verilmemektedir. Buradan yazdıklarınızı müşteri hizmetlerine yazdıysanız size yardımcı olacaklardır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Ben seni suçlamıyorum emin ol. 2007 den beri oynarım haksız ban görmedim. Emin ol GM ler bilgisayarında hangi sürücüde ne var biliyorlar.

Senior Member
    Nickname
    Gölgesi yeter
    Class
    Priest
    Clan
    Iyo
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    madem öle pc m de sıkıntı var adreslerine pc mi göndermek için çekinmem alsınlar incelesinler benide bilgilendirsinler . pc yi inceleyip ne yüklü ney silimmiş hepsini görebilirler

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Konuya gerekli yanıtlar verilmiştir.

Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Bu konu hakkında resmi forum üzerinden destek alamazsınız, moderatör arkadaşımızın da söylediği gibi bir sorun olduğunu düşünüyorsanız destek bölümüne bilet atmanız gerekiyor.
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Forumda hesap desteği verilmemektedir. Buradan yazdıklarınızı müşteri hizmetlerine yazdıysanız size yardımcı olacaklardır.
    Foruma konu açılması hesabın incelenmesini sağlamayacaktır. Destek bileti göndermeniz gerek.

Konu yoruma kapatılmıştır.