Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Junior Member
    Katılıyorum +1

Senior Member
    valla moradonda lycan ve türevlerinin görevlerini yapmak zulüm ya kör nokta bulacaksın ya da görev kalıyor

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Moradon farmerlerin yuvası olmuş yeni birinin tek başına görevleri yapması imkansız.

Quote Originally Posted by Skinnylicious View Post
    Sevgili moderatör 14/11/2019 saat 02.30 civarı Maradon folk bölgesinde son görevim olan wild simirdon ve simirdon görevimi yapmaya gittiğimde orda bir okcu ve 3 tane karekter vardı ve pt ye girmeden ks ile görevimi tamamlamaya çalıştım ve olmadı başaramadım ve el mahkum pt yi girdim ve görev bitti bi kenara oturdum ve uyumak için yatağıma gittim uyudum sabah 07.33 de uyandım dc olmusum yeniden oyuna girmeyi denediğimde hasabımın kapatıldığını gördüm. 41 lwl human mage +7hell blod nick KingStone. Şimdi ben diyorumki sizler benim hesabım ile daha önce oyuncu mahkemesi 2 bölümünden Hangouts gaia hesabımı affettiğinizi bildiğim halde 5 yıldır aktif ve 5 yıldır premium chas alıyorum neden sizin yasak ettiğiniz ve kimsenin onaylamadığı bir illagal program kallanayım benim söylediklerim bu resimag.com/p1/7fbc86d3372.jpeg eğer ben bir program kullandıysam haklarımız helal hoş olsun ben o premium ları 3 tane çocuğumun riskından kısıp aldığım herşey size helal olsun. Eğer kullanmadıysamda....
    3 tane çocuğunun rızkından kısıp da oyuna yatırıyorsan çuvaldızı kendine batırmalısın dostum

moradondaki genie farmerlardan hernekadar nefret etsem de şöyle bir gerçek var moradonda 35 level kasmak çok kolay daha dün 2 tane 60 level kastık arkadaşımla bugün de bi tane 35 level kastım tek başıma abartmayın lütfen

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Benim fikrim Moradon haritasında Genie'nin devre dışı bırakılmasıdır. Yanılmıyorsam Khenarth da bu şekilde düşünüyordu, gün içinde yapımcıdan talep edilebilir mi bir sorarım.
    zaten o dediyiniz bölgelerde çoğunlukla macro kullanıyolar genianın maradonda atack yapmaması çözüm olmaz diyeceksiniz ki report edin oda çözüm deyil o slotta çok çok 10 tane yaratık kesecek görevci kan ağlıyarak görev yapıyor yada sinirlenip oyundan çıkıyor maradon bölgesinde sadece görev ve pazar yapılan bir camp eklenebilir yaratıklardan drop atmasın

Senior Member
    Quote Originally Posted by hasanBaba33 View Post
    zaten o dediyiniz bölgelerde çoğunlukla macro kullanıyolar genianın maradonda atack yapmaması çözüm olmaz diyeceksiniz ki report edin oda çözüm deyil o slotta çok çok 10 tane yaratık kesecek görevci kan ağlıyarak görev yapıyor yada sinirlenip oyundan çıkıyor maradon bölgesinde sadece görev ve pazar yapılan bir camp eklenebilir yaratıklardan drop atmasın
    slotta farm yapamayan drop kaldırılsın diyor. o halde elmorad uruklarda ki droplar kaldırılsın gorev yapamıyorum hatta eslantta HTB full genie mage var satirosta genie mage var (server sirius) hatta AOC var bilir misin orda da görev yapamıyoruz onunda dropları kaldırılsın. oyundan kökünden kaldırılsın herkes weaponcudan çekilen itemlerle takılsın hem eski günlere dönersiniz de mi eski yayıncı firmanın o müthis dönemlerine... allahım ya

HTCurrendero 3-5 dc ediyor lütfen droplarının kaldırır mısınız? Sen resmen slot alamayınca drop kaldırılsın diyen tiplersin.

Genie kaldırılsın olayını anlarım ancak bu da bir çözüm değil isteyen ellede gorev yaptırmaz.

Maradonda ki görevleri yapamayan insan bence direk banlanmalı. madem bir yerlerden bir şeyler kaldırılırılıyor direk oyundan kaldırılsın bu şahıslar. Siriusun ilk açıldığı günden itibaren bulcanlarda bile genie açan insanlar vardı. Suan charım 80 lwl kasıtlı kasmadım 83 e vs.

senin sorunun s1 s2 s3 gitmeye üşenmen. Ben görev yaparken bir slotu kesin ama kesin son vuruşta bile alamıyorsam server değişiyordum rica ediyordum yahut son vurusu yapabildiklerime ks atıyordum.

saçmalamayı kesin artık o kaldırılsın şu kaldırılsın. Oyunda kaldırılması gereken 100klerce şey varken maradonda drop atan canavarların dropları kaldırılsın diyorsun.

edit: ayda belki 1 kere kasmamışımdır maradon da. Sadece bir şeyleri beceremiyorsunuz diye bir şeyleri kaldırttırmak komik. tıpkı AOC kaldırılsın demeniz gibi. Adamlar elmorad laiba Giant golem slotuna genie kuruyor s1 s2 s3 camp1 camp2 kimsenin haberi yok diye sesin çıkmıyor, oraya gitsen slotu alamasan orada kaldırılsın diyeceksin eminim.

Şu kaldırılsın bu kaldırılsın zihniyetinden artık çıkın

Tags for this Thread