Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Junior Member

BoS ÇEKME HAKKINDA

Merhaba Nttgame çalışanları bugün SQ keserken 2-3 tane bos çetesi okcu biz SQ kesemeyelim diye respawn ettirdiler sürekli adamlardan bıktık mecbur bıraktıık adamlar kesti lurelerken bosu 2-3 defa öldük bu gibi durumlarda yaptırım yokmu ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by byscknn34 View Post
    Merhaba Nttgame çalışanları bugün SQ keserken 2-3 tane bos çetesi okcu biz SQ kesemeyelim diye respawn ettirdiler sürekli adamlardan bıktık mecbur bıraktıık adamlar kesti lurelerken bosu 2-3 defa öldük bu gibi durumlarda yaptırım yokmu ?
    Adamlar bosu kesebilecek güçte ise resspawn ettirmekte sakınca yok dendi
    örnek : 1 okçu geldi kesmemeniz için resspawn ettiriyorsa sürekli video alırsan ban yer

Junior Member
    Quote Originally Posted by crafty994 View Post
    Adamlar bosu kesebilecek güçte ise resspawn ettirmekte sakınca yok dendi
    örnek : 1 okçu geldi kesmemeniz için resspawn ettiriyorsa sürekli video alırsan ban yer
    bizim pt de 6-7 kişiydik kutuyu biz alırdık ama adamlar sürekli respawn ettirdiler mecbur bıraktık

Senior Member
    Quote Originally Posted by byscknn34 View Post
    bizim pt de 6-7 kişiydik kutuyu biz alırdık ama adamlar sürekli respawn ettirdiler mecbur bıraktık
    Sonuç degişmiyor bro karşi pt kesebilecek güçte ise resspawn ettirebiliyor fakat çok saçma mesela sizin party normalde kutuyu alabilecek iken 3 5 kişini gelip sürekli resspawn ettirip useri yıldırdıktan sonra kendilerinin kesmesi saçma ozaman gücün önemi kalmıyor
    ben bu şekilde biliyorum daha ayrıntılı bilgilendirirler seni ama sanmıyorum bir yaptırım olacagını

Junior Member
    Quote Originally Posted by crafty994 View Post
    Sonuç degişmiyor bro karşi pt kesebilecek güçte ise resspawn ettirebiliyor fakat çok saçma mesela sizin party normalde kutuyu alabilecek iken 3 5 kişini gelip sürekli resspawn ettirip useri yıldırdıktan sonra kendilerinin kesmesi saçma ozaman gücün önemi kalmıyor
    ben bu şekilde biliyorum daha ayrıntılı bilgilendirirler seni ama sanmıyorum bir yaptırım olacagını
    anladım teşekkür ederim

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Diğer arkadaşların söylediği gibi repawm eden kişiler kestiyse bir sorun yoktur.

Senior Member Django60's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Iyide sqyu 1 priest 1 okcu kesebiliyor neye gore karar vercek sayin gmler

Bossların lure olayı kalkmalı saçmalık üstüne saçmalık dolu bu oyun. Ben tek kişi keseni gördüm. o adam res ettirse ban mı yiyecek şimdi ? kafanıza göre iş yapmakta üstünüze yok ntt çalışanları.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by AlaiyeKo07 View Post
    Bossların lure olayı kalkmalı saçmalık üstüne saçmalık dolu bu oyun. Ben tek kişi keseni gördüm. o adam res ettirse ban mı yiyecek şimdi ? kafanıza göre iş yapmakta üstünüze yok ntt çalışanları.
    Tek başına shaula dragon tooth gibi bossları kesebilirler diğer bosları 3 4 kişi den az kesilemez halde ks atma amaçlı respawn ettirenler ceza almak ama tek başına yada 2 kişi respawn ettirip kendileri de kesmiyor ise bunun sonucu ceza alırlar

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Django60 View Post
    Iyide sqyu 1 priest 1 okcu kesebiliyor neye gore karar vercek sayin gmler
    O okçu nasıl bir okçu priest nasıl bir priest can doldurması sayesinde full can kalır sq okçuyla priest legal miydi ?