Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Senior Member WooOOOooW's Avatar
    Nickname
    TRBoring
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Diriliş
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    10-15dk ideal sayılabilecek izlenebilir bir süredir. Avengers tadında 2.5 saat video çekenler var
    O zaman benimki kısa film oluyor ama ödülümü her zaman alıyorum yani kesin bir dönüş oluyor işlem tamam

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    10-15dk ideal sayılabilecek izlenebilir bir süredir. Avengers tadında 2.5 saat video çekenler var
    Ben bu yoruma güldüm bence komikti hiçde alınmadım. En son raporumda ki videom 41:30 dk :d

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by RhynadoS View Post
    Sanırım 15 dakikalık bir video çekip sadece adamı göstererek 7kişi mücadele etmeyi düşünmeyip banlatmak gerekiyor Vallahi üzülüyorum ama çok da komik geliyor. 10 saniye kapı çalmışmışda bilmem neymiş :d adamın kendisi yazıyor kendisi 3 ayrı dakikalarda 3 ayrı fotoda yolladım ne 10 saniyesi verdiği örnek yeterliymiş Aynen bundan sonra kurala uymayan biri geldiği zaman bırakıyorum jr yi moba atack yapmayı direkt adama odaklanıp 15dakikalik güzel bir belgesel çekip değerli cheat reportsa yolluyorum. Teşekkür ederim bilgilendirme için, iyi ki varsınız.
    cheat reports 5 dakikalık 720p video ister. sunucu ismi açık olmalıdır. video sırasında bir defa prt screen yapmalısındır. çünkü tarih gözüksün. eğer video üstünde en ufak oynama bile yapsan video iptal olur.

Senior Member
    sen kalkıpta 5 dk lık video istersen bende genie başlatırım 4 dk da bir aç kapat 1-2 ileri geri yaparım yine bi 4 dk açarım alay mı ediyosunuz?? herkes öyle yapsın o zaman uygun olur mu??
    Last edited by ScORp_LiON; 11-15-2019 at 05:55 AM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by erdygsx View Post
    sen kalkıpta 5 dk lık video istersen bende genie başlatırım 4 dk da bir aç kapat 1-2 ileri geri yaparım yine bi 4 dk açarım alay mı ediyosunuz?? herkes öyle yapsın o zaman uygun olur mu??
    Böyle bir şey yaptığında ceza alırsın. Yazıları yeniden okumanı tavsiye ederim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Jr de genie açmak 3 gün ban sebebidir ksc alsanızda sonuçta belli oluyor herkezde video programı olacak diye bir kural yok report edilen karakteri kontrol edersiniz bütün kayıtlar zaten data da belli
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member
    bazı priestler için genie açması elle oynamasından faydalı aslında