Results 1 to 2 of 2

Thread: Çar soyulması

Angry Çar soyulması

Çarım soyulmuş çarı daha dün açtım ics aktif ettim exp pre çektim nasıl oluyor bu otp benım telefonuma gelıyor sadece nasıl bir koruma guvenlık sistemi koyuyorsunuz ???? 300tl harcadım 1 gunde şyeni açtıgım şifre gidiyor

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

'Hesap Çalınması" kategorisine destek bileti gönderip, soyulduğunuzu söylerseniz. Oyun içi bu eylemi yapan kişilerin ceza almasını sağlayabilirsiniz.

Destek Bileti

Ayrıca, yaşanan eşya kaybı varsa herhangi bir restorasyon yapılmamaktadır.

Güvenlik sistemi (Anyotp) kullanan oyuncuların, hesap bilgilerini başkalarıyla paylaşmadıkları veya sisteme virüs girmediği sürece soyulması söz konusu değildir.

Aşağıda paylaşılan iki video'yu da sonuna kadar izlemeyi unutmayın.

Detaylı açıklama aşağıda belirtilmiştir;

Quote Originally Posted by Wanrina View Post
    Merhaba,

Her ustanın elbet gizli bir tarifi vardır. Şaka bir yana, ICS servisini kullanan oyuncularımız bilgilerini paylaşmadığı sürece hesaplarına erişimlerini ancak portala kadar kaybedebilirler. Yani hesabı çalan kişi portala kadar giriş yapabilse bile oyunda asla geçemeyeceği bir engelle karşılaşır (ta ki siz ICS bilgilerinizi paylaşana kadar). Üstelik ICS servisi portal üzerinden aktifse, mail adresi bile değiştirilemez. Özetle ICS aktifse ve paylaşım yoksa hesap soyulamaz, soyulamadığı için de restorasyona gerek kalmaz.

Çoğu oyuncumuzda gördüğümüz, uyarılarımızı dikkate almayarak hesaplarını başka oyuncularla paylaşımlı bir şekilde oynamasıdır ya da başka oyuncuların hesaplarına herhangi bir nedenden dolayı giriş yapmalarına izin vermesidir. Gelen biletlerdeki açıklamaların, sistemlerimizdeki kayıtlarla çelişmesi durumu ve suçluyu basit bir şekilde açığa çıkarmaktadır.

Bu nedenle lütfen ICS/OTP servislerini doğru bir şekilde kullanmaya özen gösterin. ICS OP!
    Quote Originally Posted by Wanrina View Post
    Anlaşmamız gereken bir nokta var ki ICS bilgileri paylaşılmadığı sürece hesapların soyulabilmesi mümkün değil. Forumda bu tür şeyler okuyabilirsiniz, bunlar sizi yanıltabilir ancak incelemelerimiz sonucu bu söylemlerin doğru olmadığını görüyoruz Çok yakında hesap güvenlikleri ile ilgili daha fazla bilgilendirmeler sunacağız, lütfen takipte kalın.

Tags for this Thread