Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Pazarda KS kurmak hakkında

Kısaca yazmak istiyorum.Pazar kuruyorum adam yanıma gelip ks pazar kuruyor. PM atiyorum aynı fiyata kuralım hangimize atarlarsa atsınlar diye cevap vermiyor. Mecburen bende tekrar fiyat yükseltiyorum. Bu sefer başka bir hesabını getirip tam önüme KS pazar kuruyor. Bununla ilgili herhangi bir yaptırım oluyor mu bilgi almak istiyorum. Hayırlı çalışmalar

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Independence
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Ks pazar kurmanın bir yaptırımı yok. Her oyuncu istediği fiyattan eşyasını satabilir.

Sürekli sizi takip ederek üstünüze pazar kurması veya başka rahatsız edici durumlarda videolu kanıt alarak Cheat Reports bölümüne raporlama yapmanız gerekiyor.

Gerekli değerlendirme sonucunda hesap ceza alır veya almaz.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by Drakensoul7 View Post
    Kısaca yazmak istiyorum.Pazar kuruyorum adam yanıma gelip ks pazar kuruyor. PM atiyorum aynı fiyata kuralım hangimize atarlarsa atsınlar diye cevap vermiyor. Mecburen bende tekrar fiyat yükseltiyorum. Bu sefer başka bir hesabını getirip tam önüme KS pazar kuruyor. Bununla ilgili herhangi bir yaptırım oluyor mu bilgi almak istiyorum. Hayırlı çalışmalar
    Ne güzelmiş ya benim istediğim fiyattan pazar kurmazsan banlatacağım Adamın sanane lan diyip küfür etmediğine şükret bence

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Ne güzelmiş ya benim istediğim fiyattan pazar kurmazsan banlatacağım Adamın sanane lan diyip küfür etmediğine şükret bence
    Küfür ederse ceza alır gmler ağızlarına biber sürer belli bir süre konuşamaz yaptırımı yüksek bir cezadır.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Her oyuncu diledigi eşyayı dilediği fiyata satabilir veya buy pazar kurabilir. Bu gibi durumlarda kimse pm atıp şu fiyattan sat ya da buy pazar kur diyemez. Öncelikle bu yanlışı yapmayınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    isteyen istediyi fiyata alır yada satar yada istediyi kişiyle anlaşıp birbirlerine ks atmazlar ama bunun bir cezası yoktur ceza verilmesi gereken tuzak pazar kurup milletin dalgınlığından faydalanıp oyuncuyu dolandıran kişilerdir ama malesef ki bunları yapanda ceza almıyor

Burda anlatamadığım nokta adam ilk hesabını getirip yanıma pazar açıyor, bakıyorum KS kurmuş. Ben de tekrar yükselterek açıyorum bu sefer diğer hesabını tam önüme getirip koyuyor bu durumu soruyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Drakensoul7 View Post
    Burda anlatamadığım nokta adam ilk hesabını getirip yanıma pazar açıyor, bakıyorum KS kurmuş. Ben de tekrar yükselterek açıyorum bu sefer diğer hesabını tam önüme getirip koyuyor bu durumu soruyorum.
    sürekli sizi takip edip üzerinize pazar kuruyosa video çekıp reportlayabilirsiniz dibinize pazar kuruyor diye işlem yapılmaz video çekerken bozun pazarınızı yer deyışın oda bozup yine üstünüze kurarsa videoda bu görünüyosa büyük ihtimal ceza alır

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by hasanBaba33 View Post
    sürekli sizi takip edip üzerinize pazar kuruyosa video çekıp reportlayabilirsiniz dibinize pazar kuruyor diye işlem yapılmaz video çekerken bozun pazarınızı yer deyışın oda bozup yine üstünüze kurarsa videoda bu görünüyosa büyük ihtimal ceza alır
    Üzerime kuruyor demiyor, rakip oluyormuş o da ona pm atıp aynı fiyattan koyalım diyormuş. Kural dışı bir durum yok, buradaki tek kural dışı durum kullanıcının diğer kullanıcıya pm atıp kurduğu fiyata müdahalesidir. Kimse kimseye şu fiyattan satacaksın ya da alacaksın diyemez.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Sayın mod yanlış anladın. Tekrar yazıyorum. Ben buy pazarımi açıyorum.7/24 pazardayim. X kişisi diyelim, saat 14 civarlarında geliyor, gece 3 gibi çıkıyor, sabit her gün böyle yapıyor. Bazı aldığımiz itemler ortak oluyor ve bunları direk KS olarak kuruyor, fiyat yükseltiyor. Ben de yazdım kardeşim fiyat yükseltmeden beraber aynı fiyata kursak birbirimize ks olmasa buya atacak olanda kime isterse atar diye. Hiç cevap vermedi. Böyle yapınca bende fiyat yükselttim. Bu sefer x kişisisin bir hesabı daha var onu getiriyor ve tam buy açtığım yerin önüne inat edercesine bir kez daha KS kuruyor. Ufak yer degişiyorum yine gelip önüme kuruyor. İnş anlatabilmişimdir. İyi forumlar