Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 42
    Junior Member

Thumbs up +4 Upgrade Değerlerini İstiyoruz Her İtem Yanıyor !

Öncelikler Merhaba
    Bugün sinirlerimi zirveye taşıyan bir upgrade deneyimim oldu.Belli aralıklarla oyuna girip upgrade yaparım.
    Bu gün yaptığım upgrade sonucunda 25 md +3 ten 12 tanesi geçebildi +4 e.Bu +4 e yanma olasılığı %100 eminim 2-3 sene öncesine kadar böyle düşük değildi.
    Upgrade oranlarını hiç açıklamıyorsunuz, üstüne birde upgrade oranlarını düşürüp trinaya yönlendiriyorsunuz.
    En azından Upgrade değerlerini bizimle paylaşın bizde ona göre planımızı programımızı yapalım.
    Üstüne bu aşırı item yakma muhabbetinden dolayı orta-düşük halli oyuncularınız itemlerini yakıp oyunu bırakıyor.
    Her iki tarafta zararlı, çözüm gerekiyor.
    Gerçekten çok merak ediyorum +4 e bir itemin geçme olasılığı nedir ?
    Oyuncu kaybetmeyi isteyen bir ekibe benzemiyorsunuz.Gerekli yerlerde cevaplarınızı veriyorsunuz.
    Teşekkür ediyorum şimdiden.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Upgrade oranlarında hiçbir zaman değişiklik yapılmamıştır. Trinasız +9 +10 basan kullanıcılar mevcut, Youtube'da izleyerek tecrübe edinebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Upgrade oranlarında hiçbir zaman değişiklik yapılmamıştır. Trinasız +9 +10 basan kullanıcılar mevcut, Youtube'da izleyerek tecrübe edinebilirsiniz.
    +4 de gerçekten bir anormallik var. +5 +6'da bu kadar yanmıyor. En son ne zaman upgrade yaptınız bilmiyorum ama özellikle unique eşyalarda +4'e yanma oranında bir tuhaflık var.

Senior Member
    Nickname
    SuperLOTUS (IamBANNED)
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Kesinlikle +4 sorunlu geçen gün üst üste aynı itemlerde +4'e peşpeşe denedim ve 8 itemden sadece 2 tanesi geçti..

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    +4'e geçme sorunu oldum olası vardı. Çok eskidende hep problem yaşıyordum +4'e atarken. +7 bile beni o kadar zorlamıyor ve germiyordu.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member
    kim ne derse desin item +4 de geçerken yanıyor artık 4 de basarkende trina kullanıcaz o derece yani.. sıkıntı sorun yok demeyin sorun var açık net..

Junior Member
    +4 de ciddi sıkıntı var uzun zamandır hatta %65 gibi bi oranı var diye hatırlıyorum uniqlerde değil ama başladığı zaman yanmaya 6-7 item +4 e peşpeşe yanıyor bu orana bu kadar yanması imkansız

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    katılıyorum +4 upgrade kesinlikle yanlış bişeyler var. +7 zorlamıyor bu kadar

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Upgrade oranlarıyla ilgili herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. Kısacası, +4'e eşya yükseltmeyle ilgili bir sorun bulunmamakta.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    belkide +4 dün oranı daha düşüktür bu ihitmal olabilir oranlar hiç bir zaman paylaşılmadı paylaşılacağını da sanmıyorum.