Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

OTP yüzünden oyuna giremiyorum hata veriyor

Merhabalar,

Oyuna girerken https://i.hizliresim.com/1pWDaG.jpg böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Ayrıca, bu işlemin geçmesini sağlamak için de 10Npointsden oldum. Sizden ricam, bilet attım fakat 2 gün beklemek istemiyorum. OTP servisimi devredışı bırakırsanız çok sevinirim. Gerçekten. 10Npoints'i de tekrar vereceğinizi düşünmüyorum ama, hesabıma gönderirseniz çok sevinirim.

Saygılarımla...

Junior Member
    evet 15Npoints im gitti. Teşekkür ederim sisteminiz harika çalışıyor!
    Last edited by GamesDepot; 11-13-2019 at 03:37 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Saat dilimi problemi yaşıyor olabilirsiniz. ikinci postunuzda Kulanıcı ID'niz gözükmekteydi. Lütfen bu tarz bilgileri genel bölümlerde herkesin görebileceği yerlerde paylaşmayın. Daha dikkatli olun.

Aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz. Kodu denerken otp portalında "Doğrulama Testi" bölümünü kullanarak hesabınızı bloke etmeden deneme yapabilirsiniz.

[OTP] AnyOTP Kod Uyuşmazlığı

Junior Member
    Merhabalar, her şeyi denedim saat problemini de denedim(10 defa denemiştirim), yine sorun oluyor benim için. Sizden tek ricam OTP sistemini devre dışı bırakmanız. Oyuna girmek istiyorum çünkü.
    O postu da defalarca inceledim ve uyguladım ama yok. Uyuşmuyor.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BossJungle7 View Post
    Merhabalar, her şeyi denedim saat problemini de denedim(10 defa denemiştirim), yine sorun oluyor benim için. Sizden tek ricam OTP sistemini devre dışı bırakmanız. Oyuna girmek istiyorum çünkü.
    O postu da defalarca inceledim ve uyguladım ama yok. Uyuşmuyor.
    Windows sisteminiz güncel midir?

OTP hatalı kodu sadece ve sadece yanlış saat, tarih ve saat diliminden dolayı verir. İşletim sisteminiz güncel değilse ve hala saat dilimi UTC +2 Istanbul olarak görünüyorsa OTP hatalı kod verecektir. Yapmanız gereken tek şey işletim sistemini güncelleyerek saat dilimini UTC +3 Istanbul olarak ayarlamanızdır. Dilerseniz güncellemeden sonra saat ve saat dilimini otomatik olarak ayarlayabilirsiniz. Böylece OTP'niz sürekli doğru kod verecektir. Tüm bunları yapmaz ve saat durumunu çözmezseniz konuda belirttiğiniz durum devam eder. Bu yüzden yazdıklarımızı harfiyen uygulamaya dikkat ediniz.

OTP bloke olduysa, en önce bloke kaldırılmalıdır. Ardından yeniden şifre gönderimi gerçekleşmelidir.

Bu denemelerinizi otp portalında yer alan "Doğrulama Testi" bölümünden yapın.

Junior Member
    Abi onu da denedim. Yine de olmadı. Sizden tek ricam OTP sistemimi devre dışı bırakmanız. Yapabilirseniz çok sevinirim.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    OTP manuel olarak hesap sahibi tarafından kapatılan bir durumdur.

Dilerseniz yaptığınız adımları yazarak ICS/OTP kategorisini seçerek destek bileti gönderebilirsin.

Destek Bileti

Junior Member
    Bilet gönderdim. Bekliyorum sonucunu. Hiç bir şekilde iptal edemez misiniz?

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Hayır iptal edilme olmaz.

Biz sizi sadece yönlendirebiliriz. Bizler de sizler gibi oyuncuyuz. Oyun içi yetki veya hesapları inceleme gibi yetkilerimiz yok.

Junior Member
    Sonunda kaldırabildim OTP'yi yardımlarınız için teşekkürler. Tabi bu giden 20Npointsin karşılığını vermeyecek ama olsun. İyi çalışmalar