Results 1 to 9 of 9
    Junior Member

E-posta sorunsalı

Arkadaş hesabıma 1 yıl girmedim diye bloke olmuş.

Tamam hadi bu olabilir, bloke açmak için şifre değiştirmek gerekiyor buda tamam.

Sorun şurada başlıyor ben otp , gizli soru , telefon numarası , şifresini ve e-pin biliyorken e-postanın şifresini unutmam sebebi ile şifremi değistirip oyuna giriş sağlayamıyorum. O zaman siz benden neden gizli soru aldınız bu telefon numarası ne işe yarıyor. Destek bölümüne başvurup bana yardımcı olmalarını istememe rağmen bu konuda yardımcı olamayız diyorlar. Biz gidip gece gündüz char kasıyoruz o kadar para yatırıp kc alıyoruz ama bir mail şifresini unuttuk diye hesabımıza giremiyoruz böyle bir saçmalık olabilir mi ya bu sorun için yetkili kişilerden yardım bekliyorum. Hesabımın e-pin şifrelerine kadar mevcut. Şu saçmalığı çözmeniz dileğiyle..
    Last edited by gokboru066; 11-12-2019 at 06:35 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Bilet gönderdiğiniz halde olumsuz yanıt alıyorsanız, ne yazık ki yapılacak hiç bir şey yok. Kararı destek ekibi vermektedir.

Foruma konu açmanı hesabınızdaki problemin çözülmesini sağlamayacaktır.

Junior Member
    Bu konunun genel kuralları yok mu ?

Junior Member
    yani sadece destek ekip insatifinde miyiz e posta yok diye hesap mı gidecek şimdi

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by gokboru066 View Post
    yani sadece destek ekip insatifinde miyiz e posta yok diye hesap mı gidecek şimdi
    açılış tarihi karakterin üstündeki itemler leveli skilleri a dan z ye yüklenen esn kodlar gibi bilgileri sunup tekrar şanısnı dene bence.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by gokboru066 View Post
    Dediğim gibi hesap desteğini veren birim destek ekibidir. Bilet göndererek durumu izah edebilirsin tekrar.

Kardeş benimde 83/1 full dizli priestim gitti bu anlayış yüzünden ne mail değiştiler ne otp desteği sagladılar . Çok yanlış tutum içindeler sanada aynısı olacak merak etme kimsenin umrunda değilsin. Diyecekleri tek laf yok subat bılmem kaçta alınan kararla otp maıl destegı bıttı falan fılan maval okuyup durucaklar yani. İsteseler 5 dkkalık ıs sana atıcakları tek bir linke bakar. Benimde oynadıgım 2 yıllık carım gitti öle malak gibi yatıyor çar giremiyorumda

Junior Member
    ntt game bizi şaşırtmadı hesabımın tüm esn kodlarını açtığım tarihi chardaki itemleri söylememe rağmen verdikleri cevap. Tek kelime ile saçmalık hesabın benim olduğunu kanıtlayamasam anlarım ama nafile olsun bizde oynamayız olur biter.

Merhaba,

Şirketimiz tarafından alınan e-posta adresi güncelleme kararına aykırı hareket edebilmemiz mümkün değildir. Yaşadığınız bu sorun için size yardımcı olamayız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Biletine gerekli yanıt müşteri temsilcisi tarafından verilmiş.

Bir hesabın bilgileri kullanıcıların şahsi bilgileridir. Bu tarz bilgileri kullanıcı bilmekle yükümlüdür.

Aşağıda paylaştığım resmi duyurudan kaynaklı ne yazık ki bu konuda yardımcı olmuyorlar.

E-Posta ve Numara Değişimi