Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

ReaLCedriC hakkında

Destan 1 serverınde human olarak oynadıgım ve human town dısında nerdeyse hıc bı yere bırakmadıgım charım dun ıtıbarı ıle banlanmısdır. Human ırkının cogununda tanıdıgı goz onundekı bır chardır.

Sayın admınlerın bır hatası oldugunu dusunuyorum cunku ıllegal program kullandın dıyorlar.
    Human town dısına bıle cıkarmadıgım sadece clan exp bonusunu sabıt tutmak ıcın townda 7/24 onlıne oldugum ve onca emek verdıgım karakter hakkındakı hukumlerının yersız oldugu kanaatındeyım sayın admınlerden karakterımı ıyıce ıncelemelerı taraftarıyım cunku makro dahı acmadıgım bı charı nası banlıyorlar merak konusudur

Teamspeak 3 satısıda yapmakdayım ve 5 / 9 kasım arasında tam hatırlamıyorum oyun acıkken YatQa adlı teamspeak 3 programını acmısdım 4 5 defa ts3 kurmak ıcın o anda bug hatası verıp oyundan da atmısdı bırkac kez eger sorun buysa hatalısınız kabul edın ve karakterımın banını acınız

Tesekkur ederım kolaylıklar dılerım .

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Forumda hesap desteği verilmemektedir. Detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerine bilet gönderebilirsiniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Destek verır vermezler sesımı duyurmak ıstedım belkı destanda bır sevenımız gorenımız vardırda destek olsun ıstedım yanı nasıl ıllegal program kullanmısım zaten premıumlu townda oturmakdan baska gorevı olmayan bır char expe sokmam farm yapmam pazar kurmam cok sacma .

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    İşte bu dediklerinin cevabını forumda kimse veremez. Direkt muhatabınız müşteri hizmetleridir, sadece onlar destek verebilirler. Buradan yazdıklarınızı sadece forum kitlesi okur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Sana patheoz demedi bot kullanmışsın diye botçu realcedric
    Destan da seni tanıyanlara realcedric bot kullandığı için ban yedisini patheoz discorddan ifşaladı botçu real cedric ts3 satarken botta mı satıyorsun ne yapıyorsun ?
    Last edited by KaptanHarbiDeli; 11-12-2019 at 03:51 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    İşte bu dediklerinin cevabını forumda kimse veremez. Direkt muhatabınız müşteri hizmetleridir, sadece onlar destek verebilirler. Buradan yazdıklarınızı sadece forum kitlesi okur.
    Şahsa patheoz Discord üzerinden bot kullandığı için hesabının süresiz ceza aldığı bilgisini vermiştir. Bu koxperın konusunu kapatmanız dileğiyle.