Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

çarim kendi aptalliğima soyuldu

Herkese iyi günler diliyorum. Arkadaşlar kendime yeterince hakaret ettim o yüzden sizin de bir şey söylemenize gerek kalmadı . Ares te 54 level adream farm bir Çarım vardı . ID’si x x isimli bi Çarla bi gece baya beraber takıldık. Daha sonra bir kaç item vericekti ancak güven oluşturmak için benden 2 parça +8 çitin, +7 ib , ring of life, 15 m para istedi ve kendim verdim. Daha sonra verdiği telefon numaraları başkasına ait çıktı ve hiçbir mesajıma cevap vermedi. Sizce bu konuda herhangi bir yardım alabilir miyim ? Biliyorum yaptığım çok büyük bir aptallıktı. Ancak olan oldu. Sizce buna bir çözüm bulabilir miyiz?
    Last edited by GamesDepot; 11-11-2019 at 02:41 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Lütfen herkesin görebileceği yerlerde hesabınızın ID bilgilerini paylaşmayın.

Bu konuda şikayet raporu oluşturabilirsin. Cheat Reports bölümüne konu açarak ilgili oyuncunun incelenmesini ve dolandırma eyleminde bulunduğunu belirtebilirsin. Oyun içinden ceza almasını sağlaman mümkündür.

Ancak verdiğin eşyaları geri alamazsın. Item restorasyonu yapılmıyor. Geçmiş olsun.

Junior Member
    Teşekkür ederim

08,11,2019 saat 23,30 civarında oyunda dc oldum ve giriş yapamadım. oyuna girdigimde bankada para ve itemlerim, üzerimdeki kilitli olmayan takılarımı soydular. oyunda kimse ile trade alışveriş yapmadım. çarımda otp yoktu ve bugune kadar hesabıma kendi bilgisayarım hariç hiç biyerden giriş yapmadım. hesabı tek kullanan kişi benim. çalınan itemlerimi nasıl geri alabilirim oyun içi kiminle trade yapıldıgını nasıl ögrenebilirm. hesabımı soyuldugum güne rollback atılabiliyor mu ?

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by PowerFromFear View Post
    08,11,2019 saat 23,30 civarında oyunda dc oldum ve giriş yapamadım. oyuna girdigimde bankada para ve itemlerim, üzerimdeki kilitli olmayan takılarımı soydular. oyunda kimse ile trade alışveriş yapmadım. çarımda otp yoktu ve bugune kadar hesabıma kendi bilgisayarım hariç hiç biyerden giriş yapmadım. hesabı tek kullanan kişi benim. çalınan itemlerimi nasıl geri alabilirim oyun içi kiminle trade yapıldıgını nasıl ögrenebilirm. hesabımı soyuldugum güne rollback atılabiliyor mu ?
    Yukarıda yazdığım mesajda da söylediğim gibi item restorasyonu yapılmıyor. Rollback atılmıyor.

Hesabına erişimin yoksa, destek bileti göndererek, incelenme sonucunda hesabını geri alman mümkündür. Aynı zamanda soyulduğunu söylersen, eylemi gerçekleştiren kişileri oyun içinden ceza almasını sağlayabilirsiniz.

Zaten OTP'si olmayan bir hesap her zaman diken üstündedir. Oyunun oyunculara sağladığı OTP'yi lütfen aktif edin.

Hesabın nasıl ele geçirildiğini biz bilemeyiz. Yaşadığın bölgede sana en yakın bilişim suçlarına giderek, suç duyurusunda bulunmanı öneririm.

Teşekkürler...

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    SpecialForces
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus