Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 23 of 23
    Banned
    Infractions
    0/2 (5)
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Moderator ekibimizin sunduğu çözümler, bizim tarafımızdan iletilen önerilerdir. Arka planında herhangi bir bilgi sahibi olmadığınız halde Network ile bir bağlantısı yok demeniz tuaf olmuş.
    Merhabalar,

Network deniz ise DNS onun içerisinde tek kum tanesi kadar yer kaplar.
    Ben spesifik olarak DNS sorunu olmayacağından bahsettim, çünkü arkadaşın durumunda olmaz.
    Bunu anlamak için arka plandaki bilgilere gerek olmadığını yeterli teknik bilgiye sahip herkes bilir.
    Keşke sizin "teknik" ekibinz de "teknik" bilgiye sahip olsa da böyle öneriler sunmasa sizlere.

İyi günler.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JumanhiTheSparion View Post
    Merhabalar,

Network deniz ise DNS onun içerisinde tek kum tanesi kadar yer kaplar.
    Ben spesifik olarak DNS sorunu olmayacağından bahsettim, çünkü arkadaşın durumunda olmaz.
    Bunu anlamak için arka plandaki bilgilere gerek olmadığını yeterli teknik bilgiye sahip herkes bilir.
    Keşke sizin "teknik" ekibinz de "teknik" bilgiye sahip olsa da böyle öneriler sunmasa sizlere.

İyi günler.
    Verilen her kodun bir anlamı olduğu gibi yaşanan kullanıcı bazlı altyapı sorunu ve buna benzer DNS tabanlı sorunlar nedeniyle 100B hatası da verilmektedir. Bu sebepten ötürü moderatörlerimizin log inceleme yetkisi olmadığından belirli çözümleri sorun yaşayan oyuncularımıza ileterek sorunu gidermeye, yardımcı olmaya çalışmaktadırlar. Burada eğer herhangi bir bilginiz varsa ya da size aktarılan bir bilgiye sahipseniz, siz de istediğiniz gibi yardım edebilirsiniz. Şayet bu konu hakkında özellikle de Xigncode çalışma prensibine hakim değilseniz, bilmediğiniz halde yorum yapmak ya da yardım eden kişilere bunları bende yazabilirdim demek doğru bir tavır değildir.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Xigncode hatası alanlar oyuna tekrar giriş sağlayarak, deneme yapabilirler mi?