Page 5 of 12 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 115
    Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Maalesef beklediğimiz gibi pozitif bir indirim haberi yok arkadaşlar.

gene husran yaw bu mgame oyuncuyu hicmi dusunmuyo ?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Mgame bizi ne zaman ciddiye alacak merak ediyorum.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Negatif haber var mı peki?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Umarım dediğiniz gibi inatları kırılır. Premiumlara indirim gelmesini pek destekleyen birisi değilim, kötüye kullanımı ve bir dahaki sefere indirim gelmesini zorlaştıran birşey fakat pk itemlerine indirim gelmesi çok iyi olurdu.
    premiuma gelmesin kanat pathos pot buff ac sc vs vs bunlara gelsin

Senior Member IIcanceII's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Yine bize hüsran. Ulan arkadaş her alanda kaybediyoruz bak abartısız her alanda Bu KO oyuncularının yüzü neden hiç gülmez neyin lanetini taşıyoruz. 3 yıl sınıfta kaldım daha ne istiyor bu oyun benden acaba

Senior Member Vrij's Avatar
    Konuyu açan arkadaşa bir çift lafım var. Anlıyorum bu bir oyun forumu ama, ben oyuncunun akıllı zeki, dünyada dönen dolapların arka planlarını bilenini severim. Öyle kara Cuma, beyaz Cuma anlamam, ben 3 kuruş ta olsa karıma bakarım dersek, Allah bir daha bu millete göstermesin ama yüz yıl önce 13 Kasım da güzel İstanbulumuzu işgal ettikleri gibi yine ederler.
    Dünyada olan biten herşey, 5G den, kripto paralardan robotlara, artan işsizlikle açlıktan birbirini yiyen bir insanlık amaclanması tabiki teo-politik temelli, yani herşey zaten dini arkaplanlı, sen bilmiyorsan, o yok demek değil, di mi? Mesela en çok işçi çıkaran şirketler en cok zarar edenler zannedilir değil mi, tam tersi en çok kar edenler en cok işçi çıkaranlar. Amaç ne o zaman?

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Konuyu açan arkadaşa bir çift lafım var. Anlıyorum bu bir oyun forumu ama, ben oyuncunun akıllı zeki, dünyada dönen dolapların arka planlarını bilenini severim. Öyle kara Cuma, beyaz Cuma anlamam, ben 3 kuruş ta olsa karıma bakarım dersek, Allah bir daha bu millete göstermesin ama yüz yıl önce 13 Kasım da güzel İstanbulumuzu işgal ettikleri gibi yine ederler.
    Dünyada olan biten herşey, 5G den, kripto paralardan robotlara, artan işsizlikle açlıktan birbirini yiyen bir insanlık amaclanması tabiki teo-politik temelli, yani herşey zaten dini arkaplanlı, sen bilmiyorsan, o yok demek değil, di mi? Mesela en çok işçi çıkaran şirketler en cok zarar edenler zannedilir değil mi, tam tersi en çok kar edenler en cok işçi çıkaranlar. Amaç ne o zaman?
    Isgal konusulacaksa kara cuma`dan once konusulmasi gereken cok sey var. Egitimim, kariyerim, zekam hakkinda bilgi sahibi degilsiniz. Baslangicta da dedigim gibi, yeni konu uzerinden tartismanizi surdurebilirsiniz.

Junior Member
    Ben tek bilgisayardan oyun oynuyorum.Bunu söyleme nedenim bıraz sonra biri çıkıp pus item mi stokladın demesin. Geçici indirimlere karşıyım ben. Stokcuların işine geliyor.Piyasadaki pus itemleri fiyatları alt üst oluyor çoğu kimse alsam mı satsam mı bilemiyor. Bence belirli ürünlerde indirim sürekli olmalı. Hatırlayın en son etkinlikte eslant slotları full çakılı doluydu.Bence insanların exp kasarken kullandığı eşyalar sürekli indirimde olmalı. Böylece serverlar canlanacaktır. Daha dün arkadaşlarla konuşurken çar kasacağına çar almak mantıklı muhabbeti oluyordu. İnsanları exp kasmaya yöneltirseniz oyun daha güzel bir hale gelir.

Senior Member
    ah nerde keşke ama bu yapımcıdan pek bi umut yok.