Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Ksc hata yardim

Banned

Ksc hata yardim

sorun : ksc dosyası açılmıyor sadece kscwiewerin içine sürekleyip atınca açılıyor birlikte aç kısmından ksc wiewer işaretli oyunu sildim yükledim düzelmişti ama bozuldu tekrar sildim kurdum düzelmedi.

link : https://www.youtube.com/watch?v=rmB4...ature=youtu.be
    Last edited by HumanCenazeci57; 11-11-2019 at 06:33 AM.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Selamlar, tek monitör mü kullanıyorsunuz yoksa çift monitör mü?

Banned
    tek mönitör tabiki

Banned
    tek ekran kullanıyorum syncmaster sa350 24 inc

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Bu problem bilgisayarınız ile ilgili olabilir, çünkü KSCViewer tıkladığınızda dosyayı açmıyor. Uygulama izinlerini kontrol etmenizi tavsiye edebilirim. Veya tekrar Client'ı baştan kurabilirsiniz.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Windows 10 için bilgi vereceğim.

Başlat > Ayarlar > Uygulamalar > Varsayılan Uygulamalar > Dosya türüne göre varsayılan uygulamaları seçin

Alfabetik sıradan ksc dosyasını bulun ve karşısındaki varsayılanı seçin sekmesinden oyun klasöründe bulunan kscviewer eklentisini oraya ekleyiniz.

Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    dediğiniz gibi ksc bulamadım sadece bu var buda uygulama seçin diyo boş yani. (Kci) tek benzeyen bu.

https://hizliresim.com/EOdnRD

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    O zaman şöyle yapalım. Ksc dosyasına sağ tıklayınız, birlikte aç, başka bir uygulama seç, diğer uygulamalar > Bu kişisel bilgisayarda başka bir uygulama arayın

Açılan browser kısmından Knight Online klasörü içindeki Ksc Viewer uygulamasını seçiniz. Böylece ksc dosyasına bastığınızda her zaman için ksc viewer ile açacaktır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    bunu denedim zaten sorun hala aynı konu başlıgındada bunu uyguladıgımı biraz anlatmıştım

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Başlat > Ayarlar > Uygulamalar > Varsayılan Uygulamalar > Sıfırla

Bunu denediğinde de olmazsa sorun yaşamadığın güne bilgisayarını geri çekmeyi deneyebilirsin.