Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Kullanıcılar meclisdışı direkt yöneticilere mesaj.

09.11.2019 tarihinde call atmadan kutu alan bir adam yüzünden gb kaybettim ss im yoktu gittim konuşma ssleri aldım yetmezmiş gibi adama suçunu itiraf ettirip 30m aldım kanıt olsun diye 1 kuruşuna dokunmadım ne kral ilgilendi ne gm ilgilendi post girdim kaldırılmış kral online olduğu ve ona yazdığım halde bana 1 2 cevap verip pm kapattı pk ya çıktı ben böyle bi rezillik görmedim benim harcadığım zamandan benim yatırdığım yatıracağım paradan faydalanıyosunuz ama bu kadar basit bi sorunla bile ilgilenmekten kaçıyosunuz aldığınız parayı hak ettiğinizi düşünüyomusunuz gerçekten yıllar sonra knight a tekrardan başladım burnumdan getirdiniz istemiyorum artık gb yi falan yarında bu oyunu bırakıyorum sırf sizin yüzünüzden.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Açtığınız konu "JRde call atmadan gold bar çalma"dır. Şikayet içerikli bir konuyu herkesin görebileceği bir şekilde açtığınız için konunuz çöpe taşınmış. Bu şekilde konu açılmamalıdır. Şikayetler için Cheat Reports bölümü kullanılıyor.

Ancak Juraid etkinliğinde tüm eşyalar etkinlik eşyası olarak sayılmakta ve yapılan sıra kaydırma, drobu aldı geri vermedi gibi gelen şikayetlerde bir işlem yapılmamaktadır. Bu nedenle raporlama yapmanıza gerek yok.

Oyunun kurallarını bilmiyorsanız, aklınızda takılan soruları sorabilir, sizi bilinçlendirebiliriz.

Bilginize.

Tags for this Thread