Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member

Eski sunucularda +4 veya +5 takilar

Eski sunucularda+4 +5 takilar in veya rof gibi cok fazla söylentiler bunun asli astari varmidirve varsa silinmesi gerekmez mi ?

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    k2 döneminden kalan edit eşyaların birçoğu silindi ve kalanlar +9 +3'e düşürüldü diye biliyorum yanlış değilsem.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sunucularda +3 üstü takı bulunmamaktadır. Bununla birlikte +10 ve reb21 üstü de eşya bulunmamaktadır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Sunucularda +3 üstü takı bulunmamaktadır. Bununla birlikte +10 ve reb21 üstü de eşya bulunmamaktadır.
    Bu konuda emin misin? Daha 2-3 ay öncesine kadar +4 str küpeler (18 str) vardı diye hatırlıyorum. Server: Diez

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Pseudomonas View Post
    Bu konuda emin misin? Daha 2-3 ay öncesine kadar +4 str küpeler (18 str) vardı diye hatırlıyorum. Server: Diez
    Onu +4 den sayıyorsan yuh 7gb lik item

Senior Member
    Chyper zamaninda event itemi olarak +4 iron neck verilmişti. O item diezdeydi en son. Ne oldu silindi mi o item?

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Gordionda +4 dual rol gördüm

diezde 4 itemler bi dünya var kimse yok diyemez
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Senior Member
    areste +4 str neck gördüm pazarda. takıyı adam yerine koymuyorsan komik, ezbere yazıyorsan daha da komik mod bey...

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Pseudomonas View Post
    Bahsettiklerimiz onlar değil. Iron Neck, Belt, Rof ve diğer değerli sayılabilecek takılar.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bahsettiklerimiz onlar değil. Iron Neck, Belt, Rof ve diğer değerli sayılabilecek takılar.
    yeni sunucularda bu takılar +4lenemezken ares-diez-gordion gibi sunuclarda mevcutta bulunması kaç puan?