Results 1 to 4 of 4
    Senior Member
    Infractions
    0/1 (7)

evet arkadaşlar nerde kalmıştık

zaten işlerim dolasıyla artık çokta girmedigim oyuna hafta sonu vesilesi ile gireyim dedim ha zaten oyunu da bu nedenle bırakmış bulunmaktayım oyunun amacının sapmasından dolayı sonra cz gecdim hani şu herkesin muzdarip olduğu ittifak konusu varya ağaç slotunda bile biri insan diğeri ork 2 car yanyana kasıyor ben orka atak ederken adamın dediği şu adama dalmasana o benim arkadaşım istersen adresinide veririm neymiş burası czymiş yane aslında kendini yalanlıyordu burası cz derken biribirine düşman 2 ırkın girdiği aktivite sonuç oyun kapitalist düzene yenik düşmüş muhtemelen modaratörler konuyu kapatacaktır herzaman olduğu gibi bilbordlara reklam verildi 2 ırkın amansız mücadelesi diye sitede kapak yapıldı peki sonuç ittifaklar heryerde peki cüzüm varmı yok neden ittifaklar oyuncuların sorunuymuş böyle bi zihniyet olablirmi
    Last edited by TolgaBey00; 11-09-2019 at 04:56 PM.

Kesinlikle bir düzenlenme gelmesi gerekiyor. İki ırkın yanyana bowlda ortaklaşa mob kesmesi hiç güzel bir görüntü değil.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Benim için ko bitti GB 5 liraya 10 liraya düşsün o zaman girip indirimli pus eşyalarımız da pk mızı atarız

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Daha öncesinde açılan konulara göz atabilir ve yapılan açıklamalara bakabilirsiniz.