Results 1 to 4 of 4

Angry Asaslara seri 5li skill açılmalı!

Konununda başlığında görüldüğü gibi asas oynayan arkadaşlara kolaylık olması bakımından ayrıca pedal ve makro masrafından kurtulmak için oyunun böyle bir kolaylık yapması hakkında bir konu açılmasını uygun gördüm. Bazı sitelerde alenen pedal satılmakta herkes kafasına göre program uygulayıp makro TBL kullanmakta "bunları nereden biliyorsun?Madem biliyorsun CR'ye şikayet et. Burada ne konu açıyorsun?" diyen arkadaşlar olabilir. Bu sözü söyleyenleri ve bu tür hile programları kullanarak insanların oyun zevkini söndüren insan kılığındaki mahlukatları esefle kınıyorum. Oyunu sadece sevdiği için kurallarına uygun olarak oynayan ve oynamak isteyen arkadaşlara da kolaylıklar dilerim çünkü hepimizin işi baya zor. Banlama ve hapis sistemleri yeterli değil bunlar durdurak bilmiyorlar yetkilileri ya insanları adam gibi 1 vuruşta öldürecek bir skill versinler bizde kurtulalım onlarda kurtulsun ama bu bile bu anlayışa yetmez, bunları yazmakla hiç bir şeyin değişeceğini düşünmüyorum ama içimdekileri dökmek istedim. GM arkadaşlarında bu hususlara biraz daha titizlikle önem vermelerini rica ediyorum Lycanlarda koxper avlamaya benzemiyor bu işler, büyük bir rant söz konusu işin içinde daha bir ciddiyet olması gerekiyor ki temiz bir oyun oynayalım. Herkese kolay gelsin

444TpMe

asasların waryorlar gibi yere vurmasını da acsınlar istersen zaten makroyla oynuyonuz hepiniz ne istiyon daha..

Quote Originally Posted by 61s_2u3hHpS7 View Post
    asasların waryorlar gibi yere vurmasını da acsınlar istersen zaten makroyla oynuyonuz hepiniz ne istiyon daha..
    Açtığım konuyu iyi oku kardeş,makro kullanan bozuk zihniyete, oldu olacak böyle bir skil verinde hemen bizi kessinler uğraşmasınlar diye ,şikayet bazında açılmış bir konu bu,ben makro kullanan biri olsam neden böyle bi konu açıyım bu 1,önceki açtığım konuda da şöyle yazmıştım drakide rekor diye bende primle drakiye giriyorum,5200 ap ile 8,45 yaptım..ama öyle oyuncular varki 7 dakikada draki yi bitiriyo, mage gibi priler var...bunları inceleyecek bir ekip olmadığından,bu süreleri nasıl yaptıklarını bilemiyoruz ,drakinin içine girip bunları gözetleme şansımızda yok,cz de adam bana 3 skil 3 skil vuruyo seri seri..okçu diil asas yani,.peki sadece banamı vuruyo bu şekilde? Tabiki hayır ama neden biri çkıpta video kaydı almaz,yada alır cr verir adam ceza almaz...1 ya da 2 kişinin ceza alması makro kullananları
    yıldırmıyor ,oyunun heryerinde şuan sorun dolu,ben sadece birini ele aldım .
    Last edited by jrgokhan; 11-16-2019 at 09:29 AM.

Junior Member
    Aynen kardeşim MACRO kullancaklarına 5 li sikil açılsın asaslara iyi düşünmüşsün.Taktir ettim fikrini
    GORDION' dan selamlar.Harika bi konuya değinmişsin gerçekten Not: Bilhassada karuslardaki bilindik asaslar ...