Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17

Thread: Jr afk

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Yazımı tam olarak anlamadın sanırım, sizin afk kalmanız oyunun gidişatını etkilemiş. Partideki arkadaşlarınız da sizin gibi düşünseydi rakip devayı kesip kazanacaktı. %5 altı can ile atılan pk'da 1 priest ve 1 parti üyesinin eksikliği oyunu olumsuz yönde etkiler.

Ayrıca, JR'de atak yapmayan oyuncular da AFK olarak değerlendirilir ve ceza alırlar. Öyle yan bilgisayardan zr'ye bırakıp aralıklarla 3-5 skill basanlar görürseniz elbette rapor edebilirsiniz.
    9-0 öndeyiz diyelim karşı taraf devayı gitti kesti bizim ptde afq ben bunu videoya cekiyorum ptnin hepsi ban yiyo doğrumu ?

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by rebellion19777 View Post
    9-0 öndeyiz diyelim karşı taraf devayı gitti kesti bizim ptde afq ben bunu videoya cekiyorum ptnin hepsi ban yiyo doğrumu ?
    Varsayımlarla işlemler yapılmıyor. Bu gibi durumlarda CR bölümüne bildirimde bulunmanız durumunda sunduğunuz kanıta göre tarafınıza olumlu yada olumsuz cevap verilecektir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Varsayımlarla işlemler yapılmıyor. Bu gibi durumlarda CR bölümüne bildirimde bulunmanız durumunda sunduğunuz kanıta göre tarafınıza olumlu yada olumsuz cevap verilecektir.
    anladım teşekkürler.

Konunun açık kalması mümkünse böle kalırsa sevinirim.
    Last edited by rebellion19777; 11-08-2019 at 07:03 PM.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Tabi öne geçtiğiniz için afk kalıp pkyı ya da devayı zora sokanları raporlayacaksın. Siz 20-0 öne geçseniz de bu durum karşı tarafın pes etmesi gerektiği anlamına gelmez. Deva kesilmemişse her zaman bi şans vardır Dediğim gibi jr afklarını banlamak için bizi baya uğraştırıyorlar.. Öyle basit bi afk kalma durumunda ya da afk kalmanın bi soruna yol açmadığı durumlarda bi ceza uygulamıyorlar zaten

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Tabi öne geçtiğiniz için afk kalıp pkyı ya da devayı zora sokanları raporlayacaksın. Siz 20-0 öne geçseniz de bu durum karşı tarafın pes etmesi gerektiği anlamına gelmez. Deva kesilmemişse her zaman bi şans vardır Dediğim gibi jr afklarını banlamak için bizi baya uğraştırıyorlar.. Öyle basit bi afk kalma durumunda ya da afk kalmanın bi soruna yol açmadığı durumlarda bi ceza uygulamıyorlar zaten
    Neyse sağlık olsun ben böyle bir şeyin olduğunu yeni öğrendim.Bende atarım bundan sonra videoları.
    Last edited by rebellion19777; 11-09-2019 at 03:44 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Evet, buna çok yaklaşık bir şey olmuş. 9 - 6 pk'da üstünüz diyerek AFK kalmışlar ancak karşı ırk bu sırada devanın canını %5 altına kadar düşürmüşler. Partide 1 priest ve konuyu açan arkadaşımız afk olunca 8 kişiye karşı 6 kişi devanın kesilmesini engellemek için oldukça uğraşmışlar ve 6 kişi sayesinde etkinlik kazanılmıştır. Afk kalan 2 kişi de durumu olumsuz etkilediği için ceza almışlardır.
    Bugün benimde buna benzer bi olay başıma geldi 18-0 öndeydik devaya öldüm af-k kaldım 5-10dk karşı ırk bi ara inmiş biraz savaşmışlar skorkda değişiklik olmamış adam benim videomu aldığımı söledi ceza alırmıyım ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by byscknn34 View Post
    Bugün benimde buna benzer bi olay başıma geldi 18-0 öndeydik devaya öldüm af-k kaldım 5-10dk karşı ırk bi ara inmiş biraz savaşmışlar skorkda değişiklik olmamış adam benim videomu aldığımı söledi ceza alırmıyım ?
    Kanıtı görmeden bir şey diyemem.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.