Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Senior Member
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    kanka sana yemin ederim bak DKC mi satıp EE aldım amacım BF olsa ırk mı değiştircem artık Adream oynıyacaktım ve karus rogue 11 chitinini çok sevdiğim için Karus bastım benim para kasmak gibi bir derdim yok sadece kahvemi içerken rahatça farm yapmak isterim zevk aldığım olay bu,bu oyundan ve bu zevk aldığım oyunu CZ kitlesi ayakta tutuyor o kitlenin kaybolması demek bizimde kaybolmamız demek
    Ya neden yemin ediyorsun . Maddi durumun iyi olmayabilir . SC parası için item kasmak için Gidip ırk basabilirsin bunun için açıklama yapmana gerek yok.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Ya neden yemin ediyorsun . Maddi durumun iyi olmayabilir . SC parası için item kasmak için Gidip ırk basabilirsin bunun için açıklama yapmana gerek yok.
    Hocam bu insanlar delirmiş ne zaman böyle konu açsam yok kredi çektin çar mı elinde patladı vs vs boş boş yorum yapıyorlar yapmasınlar diye açıklıyorum benim derdim oyunda yanlış giden şeyleri yazmak buraya yeterince oyun kültürüm var insanlara anlatmaya çalışıyorum da halen deli deli cümleler geliyor inanılmaz cidden KO communitysi

Senior Member
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Hocam bu insanlar delirmiş ne zaman böyle konu açsam yok kredi çektin çar mı elinde patladı vs vs boş boş yorum yapıyorlar yapmasınlar diye açıklıyorum benim derdim oyunda yanlış giden şeyleri yazmak buraya yeterince oyun kültürüm var insanlara anlatmaya çalışıyorum da halen deli deli cümleler geliyor inanılmaz cidden KO communitysi
    Çoğu trol amaçlı yazıyor boşver sen kendi bildiğini yaz moderatör ve GM dışındaki adamlarla pek muhabbete girme . Ancak sinir olursun onlara sataşır yoldan çıkarsın salla umursama okuma bile

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    İçerideki moblara light elemental ve npcde satılan holy armor craft materyelinin drobu eklenirse o zaman etkili bir güncelleme olabilir. Örneğin lust envy greedden light elemental ve craft materyali ego glutton wratch ve slothtanda craft materyali dropları düşükte olsa eklene bilir rgoya 0.1 glutton 0.2 wracth 0.3 slot 0.4 gibi gibi oranlar değiştirilebilir. Olympiada +3 fr 110m felan şaka gibi

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by gurki View Post
    İçerideki moblara light elemental ve npcde satılan holy armor craft materyelinin drobu eklenirse o zaman etkili bir güncelleme olabilir. Örneğin lust envy greedden light elemental ve craft materyali ego glutton wratch ve slothtanda craft materyali dropları düşükte olsa eklene bilir rgoya 0.1 glutton 0.2 wracth 0.3 slot 0.4 gibi gibi oranlar değiştirilebilir. Olympiada +3 fr 110m felan şaka gibi
    Mantıklı fakat ben sundrieste satılanın hiçbir koşulda eklenmemesi taraftarıyım çünkü oyundan npc ye coins erimeli

Senior Member
    Beyler hani holy parşömen güncellemesi mükemmel idi . Hani taşların fiyatı uçmuştu neredesiniz . Bifrost uçacaktı .
    Olympia güncel
    SeLL buy
    Pride 1.4m. 1.1m
    Wrath 1.4m. 1.6m
    Sloth 1.9m. 2.7m
    Lust 2.7m 4.5m
    Greed 4.5m. 7m

SeLL fiyatlarında daha düşük fiyatlar mevcut buylar en yüksek fiyatlardır .

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Beyler hani holy parşömen güncellemesi mükemmel idi . Hani taşların fiyatı uçmuştu neredesiniz . Bifrost uçacaktı .
    Olympia güncel
    SeLL buy
    Pride 1.4m. 1.1m
    Wrath 1.4m. 1.6m
    Sloth 1.9m. 2.7m
    Lust 2.7m 4.5m
    Greed 4.5m. 7m

SeLL fiyatlarında daha düşük fiyatlar mevcut buylar en yüksek fiyatlardır .
    Bu ne ki? Daha da düşücek çünkü kimse taş almıyor çünkü içinden çıkan en değerli item Raptor +5 he mesele taşda değil yakında CZ biticek korkum o

Senior Member
    GM ler bu konunun takipçisi misiniz. Bütün serverleri gezdim ksc leri de var pride taşı 1m ile 1.5m arasında değişiyor. Holy parsomeneler 1m ile 10m arasında fiyatları değişiyor. Bifrost öldü. Ne yapacaksınız bu konu hakkında . Bilgi verirseniz seviniriz ?

Sırasıyla Ares Diez Gordion Rosetta Destan Olympia Pride taş fiyatları: 1.1M - 1M- 1.5M- 1.5M- 1.27M- 1.35M
    Sırasıyla Ares Diez Gordion Rosetta Destan Olympia Holy warrior recipe: 8M- 7.75M- 11M- 1.35M - 3.5M- 4.5M
    Rosettadaki priest holy recipe fiyatı warrior çok az görebildim.

Ne olacak bu durum Sayın yöneticilerimiz, bizi bilgilendirirseniz seviniriz. İyi çalışmalar teşekkürler.

Quote Originally Posted by khn_mk25PNtS View Post
    +7 Holy armorların +9gb olması zaten yeterince değerli kılıyor bu eşyaları. Bifrost mafyalarının önüne geçen, karma partilere de nefes alma imkanı veren güzel bir güncelleme.

Diez'de zaten +9 shel set 20gb iken, silver gemden çıkan droplar ultra değersizken, buslar 1.2m iken birilerinin farm kovalaması beklenemez. Eski serverlerde zaten itemler değersiz ve bf farmını çok kovalayan insanın olmaması normal.

Konuyu açan arkadaş da Olympia'da karus bastı. Çünkü BF'yi karuslar tapulamıştı ve bu arkadaş BF'de farm atabilmek için yani mafyalaşan karuslara karışabilmek için karus bastı.

Sürekli bu konuları açmasının sebebi ırk değiştirince umduğunu bulamaması ya da boşa NTS atmış olması
    Karuslar farm yaptığı için karus basan human çok oldu ama artık karuslarda değil bf.Çünkü humanlar kestirmiyor taşı yada kendileri kesiyor.Bu günlerde karusların bir çoğu sırf farm yapabilmek için tekrar human bastı.Mücadele etmek yerine onun bunun arkasına sığınarak oyun içi menfaat sağlamak, eşya elde etmek çok kolaylarına geliyor

Ama bu durum çok acı
    Last edited by promo66; 11-23-2019 at 01:10 PM.

Senior Member iVibe's Avatar
    Koreko'da holy knight armor için yeni malzeme gelmiş ve taşlara moblara eklenmiş. Büyük ihtimal o güncelleme gelince bf eskisi gibi olur.