Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Hile report etme hakkında ve gönderilen reportlara karşı nttgame in tutumu

oynadığım olimpia server'ın fazla kişi olmaması sebebiyle hilecilerin burayı mesken tutmuş durum da emeğimle farm yapıp kendi cebimden aldığım dc premiumla oyun oynarken bu hileleri görünce rahatsız olup reportluyorum herneyse olayın aslı şu resmi forum üzerinden cheats reportsa hile bildirimi yapıyorum bir moderatör robot gibi hep aynı cevabı veriyor .. ''Gerekli işlemler yapılacaktır, bildiriminiz için teşekkürler!''
    eyvallah diyon en kısa zamanda banlanır diyorsun geçiyorsun ama 1 hafta 2 hafta geçiyor,hileci aynı yerinde sabit olarak kasmaya devam ediyor sinirlendim discord'a gittim gmlere pm attım cevap yok.. discord da da 10 lv üzeri olma muhabbeti vs vs varmış hile reportlamak için haliyle 10 lv değilim gittim 10lv yetkisi olan arkadaşa pm attım hilemi reportladı 3-4 gün geçti hala banlanmadı 20 gün oldu ve hileci arkadaş hala kasıyor yavaştan k2 network dönemi geri gidiyoruz gibi hissediyorum..

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    CR'deki görevlilerin işi uygun raporları sıraya almaktır. İşlemleri GM ekibi yapmaktadır. Bahsettiğiniz gibi haftalar süren bir işlem sırası yok.

20 gündür ban yemeyen , büyük ihtimal tpt değildir öyle zannediyorum yoksa düzgün bir video vs alsan ya da discord dan tpt olarak bildirim yapıldıysa ve hala ban yemiyorsa hile yok demektir ancak makro olabilir onuda cr den bildiriyorsun zaten discorddan makro bildirimi yapılmıyor.

Mesajım silinmiş HSUAVEJSBSH
    Gerekçe nedir desem cevap alamam sanırım
    Neyyyyyyseee .

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lSchmerzlichSchon View Post
    Mesajım silinmiş HSUAVEJSBSH
    Gerekçe nedir desem cevap alamam sanırım
    Neyyyyyyseee .
    Bilgi sahibi olmadığınız her konuya gereksiz yorumlar atmayın.

Konu sahibine de ayrıca belirtmek isterim ki CR kanıtlarının genel bölümlerde paylaşılması yasaktır.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Bilgi sahibi olmadığınız her konuya gereksiz yorumlar atmayın.

Konu sahibine de ayrıca belirtmek isterim ki CR kanıtlarının genel bölümlerde paylaşılması yasaktır.
    Oyun olsun forum olsun bilgim senin bilgini 10a katlar avukat bey
    Bilgi gerektirecek bir yorum da atmadım
    Konuyla alakasız yazı yazma..

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Oyun olsun forum olsun bilgim senin bilgini 10a katlar avukat bey
    Bilgi gerektirecek bir yorum da atmadım
    Konuyla alakasız yazı yazma..
    İletişim kurarken problem yaşıyorsunuz sanırım. Daha önce de üslubunuzdan dolayı uyarıldınız. Bir sonrakinde uyarılmayacaksınız.

İletişim kurarken problem yaşıyorsunuz sanırım. Daha önce de üslubunuzdan dolayı uyarıldınız. Bir sonrakinde uyarılmayacaksınız.
    Üslubumda kötü bir şey yok
    Daha önce de uyarilmadim
    Senin ise böyle konuşmaya hakkın yok
    Kurallar gereği ilk mesajımı silmen de bana böyle yazı yazman da etik değil
    Dolayısıyla bu noktada bana kart ya da ban cezası uygulaman hak ve doğru bir karar değil
    Tehdit etmeni ise yazmayacağım onu biliyorsunuz zaten
    Bilginize , iyi forumlar..

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Üslubumda kötü bir şey yok
    Daha önce de uyarilmadim
    Senin ise böyle konuşmaya hakkın yok
    Kurallar gereği ilk mesajımı silmen de bana böyle yazı yazman da etik değil
    Dolayısıyla bu noktada bana kart ya da ban cezası uygulaman hak ve doğru bir karar değil
    Tehdit etmeni ise yazmayacağım onu biliyorsunuz zaten
    Bilginize , iyi forumlar..
    Profilinize girip biraz göz gezdirince sıkıntılı üslup yüzünden çöpe atılan konu, CR bölümünden uyarı alma ve defalarca trol, kurallara aykırı aşağılayıcı postların silindiğini görüntüleyebiliyorum. Bunlara dayanarak bir daha uyarılmayacağınızı söylüyorum. Bu bir tehdit değil uyarıdır. Lütfen kendi anlamak istediğiniz gibi anlayıp farklı anlamlar oluşturmaya çalışmayın.

Profilinize girip biraz göz gezdirince sıkıntılı üslup yüzünden çöpe atılan konu, CR bölümünden uyarı alma ve defalarca trol, kurallara aykırı aşağılayıcı postların silindiğini görüntüleyebiliyorum. Bunlara dayanarak bir daha uyarılmayacağınızı söylüyorum, bilginize.
    Emin ol sıkıntılı değildir
    Bu dertten muzdarip olan herkesin olduğu gibi benim de sıkıntımı belirttiğim konular
    Boşuna töhmet altında bırakmaya çalışmayın lütfen
    Bu konu da bir kullanıcı olarak ben haklıyım.
    Ve siz sürekli böyle yazmaya devam ederseniz bana da cevap hakkı doğacak ve konu tamamen amacından çıkacak..