Page 3 of 19 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 185
    Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    2.cz ne zaman kapanıcak ?

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mug_lGP7J6zU View Post
    2.cz ne zaman kapanıcak ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Bence düşüncesiz, kolaya gelinenin yapıldığı, gerçek oyuncuya zarar verip asıl hedeflenen kitleye hiç etkisi bulunmayan bir güncelleme.

IP'mden kontrol edilebilir ki ben böyle bir sorun yaşamayacağım zaten ancak memlekette kardeşim ve abim bir tek haftada 2 gün JR girerlerdi, bu tür oyuncuya reva mı şimdi bu...

Ayrıca yine kurianın bir ton sorunu var ancak yapılan hiçbir şey yok...
    Ne yazık ki kurunun yanında yaş da yanıyor dediğimiz olaylardan biri. Oynadığımız oyununun bir oyun olduğunu öğrenmediğimiz sürece bu tarz durumları yaşamaya devam edeceğiz.

Yanlış hatırlamıyorsam 27 ağustos 2019 tarihinde Koko'ya etkinliklerde geçerli olan IP sınırlandırılması getirildi. İlk gördüğümde bu güncellemenin Usko'ya eklenmesini istemiştim. Çünkü yeni sunucularda özellikle etkinliklerde AFK bırakanları, hiç bir mücadele yapmadıklarına dair şikayetler hakkında konu açılıyordu. Bir çok oyuncu bu durumdan şikayetçi idi. Doğal olarak bu güncelleme bize de gelmeli bir nebze de olsa engellenir diye düşünmüştüm.

Kurian konusunda sizler kadar ben de çok hassasım. Bazı şeylerde sabırlı olmalıyız. Umarım daha iyi olacak.

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Bence düşüncesiz, kolaya gelinenin yapıldığı, gerçek oyuncuya zarar verip asıl hedeflenen kitleye hiç etkisi bulunmayan bir güncelleme.

IP'mden kontrol edilebilir ki ben böyle bir sorun yaşamayacağım zaten ancak memlekette kardeşim ve abim bir tek haftada 2 gün JR girerlerdi, bu tür oyuncuya reva mı şimdi bu... Bu dediğimi doğrulamak isterseniz nicklerini verebilirim.

Ayrıca yine kurianın bir ton sorunu için yapılan hiçbir şey yok...
    Kurian için en hızlı sürede yapılması gereken şey koredeki gibi m20 nin %30def kirmasi gerekiyor

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Evet seriden alalım jrlere afk char sokanların ev arkadaşı - abi kardeş - karı koca jrye giriyoruz bahanelerini

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Ne yazık ki kurunun yanında yaş da yanıyor dediğimiz olaylardan biri. Oynadığımız oyununun bir oyun olduğunu öğrenmediğimiz sürece bu tarz durumları yaşamaya devam edeceğiz.

Yanlış hatırlamıyorsam 27 ağustos 2019 tarihinde Koko'ya etkinliklerde geçerli olan IP sınırlandırılması getirildi. İlk gördüğümde bu güncellemenin Usko'ya eklenmesini istemiştim. Çünkü yeni sunucularda özellikle etkinliklerde AFK bırakanları, hiç bir mücadele yapmadıklarına dair şikayetler hakkında konu açılıyordu. Bir çok oyuncu bu durumdan şikayetçi idi. Doğal olarak bu güncelleme bize de gelmeli bir nebze de olsa engellenir diye düşünmüştüm.

Kurian konusunda sizler kadar ben de çok hassasım. Bazı şeylerde sabırlı olmalıyız. Umarım daha iyi olacak.
    Tamam da kuru yanmayacak ki, yanacak olsa kabul gerçekten. Oynadığımız oyunun oyun olduğunu hatırlatmak için bence yapılacak bin bir şey varken öncelik bu olmamalıydı. Sadece etkinliklerde AFK kalan, pasif oynayan kişilere bu ceza verilse bile daha mantıklı. Şimdi kardeşime söyledim bu durumu "illa bizim de mi mi diğerleri gibi birçok internet almamız gerek" diyor. Buyurun işte.

Kurian konusunda en son ne zaman olumlu bir gelişme oldu ki, yani daha ne kadar bekleyeceğiz...

Ayrıca KoreKO'ya yeni eklenen o özellik hemen gelebiliyorken diğerleri neden neden yıllar sürüyor? Gelebilecekleri kastediyorum. Bence bu güncellemenin hemen gelme sebebi oyuncular düşünüldüğünden değil, GMlere ve CR'ye kolaylık sağlayacağından...

Quote Originally Posted by amyloss View Post
    Kurian için en hızlı sürede yapılması gereken şey koredeki gibi m20 nin %30def kirmasi gerekiyor
    Bunu kurian olarak ben de desteklerim ancak öncelikle diğer sorunları halledilmesi lazım. Gün geçtikçe sadece nerf yiyor.
    Last edited by FFferik16; 11-07-2019 at 05:41 AM.

Senior Member
    Hep şikayet ediyordum chaosta AFK'lar var işim çok kolay oluyor diye, sonunda çözüm getirilmiş /s

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Kimse kusura bakmasın da 43243242 tane adam için 20 tane adam da yansın. Elinize sağlık. Güzel güncelleme.

sizcede artık yeni serverlara birşeyler gelmesi gerekmiyormu. 1 sene olucak halen dread sheild le oynuyoruz. krowaz bifrost csw oyuna global anlamda yeni birşeyler lazım . direndikçe bekleyelim birşeyler gelir dedikçe hiçbirşey gelmiyor. yönetim ekibi olarak gelicekse yada gelmiyecekse bi açıklama yaparsanız yeni serverlarda emek vermek yerine gidip eski serverlarımızda oynamaya devam edebiliriz. belirsizlik can sıkmaya başladı artık.insanlar artık oyuna dahi girmemeye başladı gün içerisinde. jr saati desen zaten facia tam pk zamanı jr giriliyor . herkez jr sonrasini bekleyip 1 2 sc atıp uyumaya gidiyor. 83 vs kasma işleri bitti artık reb işi bitti. insanlarin yapacagi yeni etkinlikle gelmesi gerekiyor. jr den gelicek 2 tane taş global bi etkinlik degil. yeni savaşların başlamasi insanların tekrardan emek vermesi gerekiyor artık. teşekkürler.
    Last edited by lSecretiaN; 11-07-2019 at 05:10 AM.

Senior Member
    şu bos yazısı ile JR yazısının çakışmasına da bir çözüm bulun artık ..