Page 19 of 19 FirstFirst ... 9171819
Results 181 to 185 of 185
    Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by drulltr View Post
    İp sınırlaması geldi gelen yorumlar arkadaşım ile jr ye nasıl gireceğiz ? kardeşim ile jereye nasıl gireceğizler türedi bir yandanda açar arkadaşın mobil interneti öyle girer çözüm çok.

Yamuk bowlar yine girecek pes etmezler telefon interneti ile çift çar sokmaya devam edecekler sagopa gibi.Ne kadar yazsanda sonuç değişmeyecek kendinide yorma fazla burada kendini.
    E ben de aynen onu diyorum ya. Ve "açar girer" diyorsun da ben de tam da ona yazdım zaten bu detayları. Niye sıradan oyuncu bunlarla uğraşıyor? Sadece kötü niyetli kişilerin uğraşmak zorunda kalacağı çözümler gelsin diyorum.

Quote Originally Posted by xFibonacci View Post
    konuyu sadece iki kişi güncelliyor. amac belli.
    Evet, Büyük Ortadoğu Projesi'nin KO koluyum...

Onca açıklama yaptım sayfalarca senin gibi; okumayan, anlamayan, anlamak istemeyen, "beni ilgilendirmiyor oyna devam" diyenler için ve ısrarla aynı şekilde yanıtlar geldiği için ben de ısrarla onlara yanıt vereceğim. Bu oyun sadece farm yapan veya sadece multiyle pazar yapanlara kalmaması, sıradan oyuncunun da farkına varılması, unutulmaması için.

Ayrıca kimse de asıl dediklerime yanıt vermiyor, "hayır kardeşim haksızsın onlar internet bağlatamaz, onlar artık biter, bu problem tamamen çözüldü, güncelleme kusursuz" falan demiyor, sadece polemik. Ben de sizler gibi böyle konu-mesaj içeriği ile ilgili değil de polemik yapıcı yanıtlar versem çoktan ceza almıştım.

Eğer bahsettiklerim hakkında şüphesi, istediği bir kanıt falan olan varsa lütfen özelden mesaj atsın ne istiyorsan atayım ve konuyu kirletmesin.

Senior Member
    Merhaba , ben de ip kısıtlamasından rahatsızım
    @ffferik16

Yorumlarini ve sabirla cevap vermeni taktir ettim. Geçen gün jr deyken eşimin annesi aradı char dc oldu. Anlık sinirle 10dk daha bekleselerdi dedim ufak bi tartışma oldu. telefon çaldiği icin değil, kopacağı varmış ondan diye... Deneme yaptık jr sonrası. tuhaf bir şekil de telefon çalınca net bağlantısı kopuyor. Bugün de dışardaydık jr için zorladım apar topar eve geldik mobil verisini bagladini sanmış ama ev interneti aktifmiş malesef gene kavga ettik.
    Tam anlamiyla kavga sayilmaz tabii ki ama o an neden dikkat etmiyorsun ben yapayim demistim dedim o da triple karisik kavga etti iste
    ayrica Nttnow ile ilgili de bir problemimiz var. telefonum en aldigim günden beri en az 10kere sert yere düştü, bayagı kırıklar vardı en sertini öglen yasadim. telefonumun arkasi camdan ve komple parçalandi. dedigim tek sey en azindan nttnow açılıyor bi de onla ugrascaktik bir sey olsa...

ve ayrica suan deprem sebebiyle verilen interneti kullaniyoruz ancak ozellikle saat 22-23 arasi esimin ailesi aradigi icin dc olma ihtimaline karsi her ay ek olarak 30tl kontor yukleyecegim kendime mobil veri için. gereksiz masraf geliyor, genel olarak telefonla işim olmadigi icin 6-7 ay yüklemiyordum.

uzuuuun lafın kısası dünyanin sonu değil, bir şekilde çözümler üretiliyor ama genel olarak işi zorlastiriyor.

simdi desem ki 1ip 2 hesap girsin. bu seferde multi giren art niyetlilerin ekmeklerine yağ sürmüş olacagim. sirf jr girmek icin dandik masaustu pc alan kisiler taniyorum mobil veriden bile giremiyorlardir artik. 20 30pc li insanlarda emimim olumsuz anlamda etkilenmistir. tekrardan uzun lafin kisasi güncelleme gerçekten üzücü ama fena değil. umarım gercekten mağdur olanlarda düşünülup daha makul seyler yapilir.

çoook zor be mobil veriye mahkum olmak

Senior Member Vrij's Avatar
    Bu oyunu oynayanlarda böyle hikayeler coktur.
    Oyuncuların aile saadetini sarstınız yaa )
    Ben de bu 2 oyuncu girme sorunu yok ta, saatleri ayarladılar ya FT, JR saatleri tam yemek zamanımıza denk gelmeye başladı. Off, koş koş salağım çıkıyor resmen.
    İşin komik tarafı bu işten yönetim de pişman oldu galiba da burada 2. pc için ne yapılabilir yol yöntem tarif ediyorlar

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    kardeşim ile birlikte oynuyorduk. artık jr kavgası yaparız. elinize sağlık. bulduğunuz çözüm bu mu cidden illegal adam zaten yolunu bulacak gene.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ben_D2X4wCGY View Post
    Merhaba , ben de ip kısıtlamasından rahatsızım
    @ffferik16

Yorumlarini ve sabirla cevap vermeni taktir ettim. Geçen gün jr deyken eşimin annesi aradı char dc oldu. Anlık sinirle 10dk daha bekleselerdi dedim ufak bi tartışma oldu. telefon çaldiği icin değil, kopacağı varmış ondan diye... Deneme yaptık jr sonrası. tuhaf bir şekil de telefon çalınca net bağlantısı kopuyor. Bugün de dışardaydık jr için zorladım apar topar eve geldik mobil verisini bagladini sanmış ama ev interneti aktifmiş malesef gene kavga ettik.
    Tam anlamiyla kavga sayilmaz tabii ki ama o an neden dikkat etmiyorsun ben yapayim demistim dedim o da triple karisik kavga etti iste
    ayrica Nttnow ile ilgili de bir problemimiz var. telefonum en aldigim günden beri en az 10kere sert yere düştü, bayagı kırıklar vardı en sertini öglen yasadim. telefonumun arkasi camdan ve komple parçalandi. dedigim tek sey en azindan nttnow açılıyor bi de onla ugrascaktik bir sey olsa...

ve ayrica suan deprem sebebiyle verilen interneti kullaniyoruz ancak ozellikle saat 22-23 arasi esimin ailesi aradigi icin dc olma ihtimaline karsi her ay ek olarak 30tl kontor yukleyecegim kendime mobil veri için. gereksiz masraf geliyor, genel olarak telefonla işim olmadigi icin 6-7 ay yüklemiyordum.

uzuuuun lafın kısası dünyanin sonu değil, bir şekilde çözümler üretiliyor ama genel olarak işi zorlastiriyor.

simdi desem ki 1ip 2 hesap girsin. bu seferde multi giren art niyetlilerin ekmeklerine yağ sürmüş olacagim. sirf jr girmek icin dandik masaustu pc alan kisiler taniyorum mobil veriden bile giremiyorlardir artik. 20 30pc li insanlarda emimim olumsuz anlamda etkilenmistir. tekrardan uzun lafin kisasi güncelleme gerçekten üzücü ama fena değil. umarım gercekten mağdur olanlarda düşünülup daha makul seyler yapilir.

çoook zor be mobil veriye mahkum olmak
    hocam bu nasıl sernayo nerden baksan tutarsız