Page 11 of 19 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 185
    Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bahsetiğiniz durum 2 ve üzeri aynı internet üzerinden girenler için geçerli normal solo oyuncular için etkileyen bir şey yok. Evet Uğraştırdığı doğru ancak yönetimin aldığı karar böyle şu an için yapabilecek bir şey yok.
    Üstte de bahsettiğim gibi bu hedeflenen kitleye karşı işe yaramıyor, daha güncellemenin ilk JR'sinde bile ortaya bu güncellemede hedef alınan kişilerden işe yaramadığını gösteren, dalga geçen video yayınlanıyor.

Sizin de kabul ettiğiniz gibi bu güncelleme 2 ve üzeri aynı internetten giriş yapanları etkiliyor/uğraştırıyor. E o zaman bu güncelleme niye geldi? Legale darbe vurmak için mi?
    Last edited by FFferik16; 11-07-2019 at 10:21 AM.

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Üstte de bahsettiğim gibi bu hedeflenen kitleye karşı işe yaramıyor, daha güncellemenin ilk JR'sinde bile ortaya bu güncellemede hedef alınan kişilerden işe yaramadığını gösteren, dalga geçen video yayınlanıyor.

Sizin de kabul ettiğiniz gibi bu güncelleme 2 ve üzeri aynı internetten giriş yapanları etkiliyor/uğraştırıyor. E o zaman bu güncelleme niye geldi? Legale darbe vurmak için mi?
    Iyide bu oyunu 10.000 oyuncu oynuyorsa bırakta 100 tanesi uğraşsın 100kisinin keyfi için 2000 kişinin oyunu izdirap oluyor. Gayet güzel şekilde engelleyecek

Quote Originally Posted by amyloss View Post
    Iyide bu oyunu 10.000 oyuncu oynuyorsa bırakta 100 tanesi uğraşsın 100kisinin keyfi için 2000 kişinin oyunu izdirap oluyor. Gayet güzel şekilde engelleyecek
    Legal adam uğraşarak girecek de, işi JR'den geçinme olan pes mi edecek? Sorunu keşke çözse de o 100 kişiyi feda etmeye değse.

Dediğim gibi etkinliklerde şikayetçi olduğumuz oyuncu tiplerinden biri daha bu güncellemenin ilk JR'sinde bununla dalga geçen bir video paylaşmış. Öyleyse neyi çözdü bu güncelleme?

Senior Member amyloss's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Legal adam uğraşarak girecek de, işi JR'den geçinme olan pes mi edecek? Sorunu keşke çözse de o 100 kişiyi feda etmeye değse.

Dediğim gibi şikayetçi olduğumuz kişilerden biri daha bu güncellemenin ilk JR'sinde bununla dalga geçen bir video paylaşmış.
    Tamam pes etmesin normalde 5 char giren bu sefer 2 char girecek neyse senle tartışmaya gerek yok

Quote Originally Posted by amyloss View Post
    Tamam pes etmesin normalde 5 char giren bu sefer 2 char girecek neyse senle tartışmaya gerek yok
    Bu güncellemenin pek bir şeyi çözmediğini siz de kabul ettiniz işte, sadece bu güncellemede size dokunan bir yan olmadığı için bir tık azalmasına "kâr kârdır" diyorsunuz

Senior Member
    Bu güncellemenin pek bir şeyi çözmediğini siz de kabul ettiniz işte, sadece bu güncellemede size dokunan bir yan olmadığı için bir tık azalmasına "kâr kârdır" diyorsunuz
    bütün yazdıklarınızı okudum. abimle oynayan biri olarak harfi harfine katılıyorum

Banned
    Infractions
    0/2 (25)
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Bizim işimizi kolaylaştırması ile ilgilenmiyoruz, iki değil çok sayıda hesap ile etkinliğe girip insanların en çok eğlendiği etkinliği kendilerine zehir etmesini bir nebze de olsa engellemek için yapıldı.

JR AFK'larına ceza vermek bizim için 5 saniye ama bu kasıtlı AFK'ların işini zorlaştırdık mı? Evet.
    Artık bir evde 10 pc 9 pre ile JR AFK karakterinden gem toplayan insanların devam etmesi için uğraşması gerkeiyor mu? Evet.

Bunlara rağmen de devam kişileri tespit edersek gerekirse verdiğimiz cezaların gün sayısını arttırabilir ve bağlantılı hesaplarını kapatabilir miyiz? Şahsi fikrim evet.
    Ama bunları yapmıycanıza eminim olan evde abisiyle kardeşiyle oynayan elemanlara oldu bende dahil.

Quote Originally Posted by sdarras View Post
    bütün yazdıklarınızı okudum. abimle oynayan biri olarak harfi harfine katılıyorum
    Teşekkürler.

Ancak bunu genel olarak söylüyorum, arkadaşlar yazın ki farkına varsınlar. Ben, benden ayrı şehirde yaşayan kardeşlerim için burada neredeyse bir başıma yanıt veriyorum herkese, doğrudan beni etkilemiyor yani. Siz de anlatın durumlarınızı lütfen, anlatmadan bilemezler doğal olarak. Sadece kötü oldu, biz de kardeşimizle oynuyorduk demek etkilemiyor anlatın kendinizi, gelen yanıtlara siz de yanıt verin lütfen.

Senior Member
    FFferik16 noldu la ocağına incir ağacı mı diktiler kaç charla giriyodun etkinliklere ?
    Çok iyi oldu müthiş oldu bende abimle aynı evden giriyordum hala girebilcez zor bir şey değil. Ama 5 charla girenler giremicek artık !
    Tabi isterse 5 telefon 5 hat 5 paket alsın.

Senior Member
    Anyotp de düzgün çalışsın artık iyice rahatlıyalım koxperlar 5 pc cilerden kurtulduk mu geriye sadece buglar kalır