Page 6 of 19 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 185
    Quote Originally Posted by OnlyTRANCEE View Post
    Çoklu karakter kullanıcılarına bir darbe daha oldu.
    Daha önce ne yapılmıştı ki şimdi bir darbe daha oldu diyorsun?

Ayrıca konuda bir çok kişi yazmış. Telefon netinden, proxyden, vpn programları vs vs ile yine çar sokacaklar. Bir şey değişmeyecek.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Daha önce ne yapılmıştı ki şimdi bir darbe daha oldu diyorsun?

Ayrıca konuda bir çok kişi yazmış. Telefon netinden, proxyden, vpn programları vs vs ile yine çar sokacaklar. Bir şey değişmeyecek.
    Bu tür uygulamaları kullanan oyuncular, hesaplarında herhangi bir "IP Match" ile karşı karşıya kaldıklarında destek alamayacaklar.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Bu tür uygulamaları kullanan oyuncular, hesaplarında herhangi bir "IP Match" ile karşı karşıya kaldıklarında destek alamayacaklar.
    Ben kardeşimle oynuyorum ve gerekirse indirip vpn kullanacağım. Sayın Eryudes ister banlayın isterseniz destekten mahrum bırakın.

Öyle ya, expi beraber kasacağız, pk beraber atacağız ama etkinliklere bir kişi gireceğiz. Kusura bakmayın böyle bir şey kabul edilemez.

Ayrıca dün gece tek girdiğim juraid etkinliğinde deva kesmemize rağmen beni dışarı atmadı. Yani tek girsek bile ödülümüzü alamıyoruz. Her türlü mağdur olan biziz.

Ticket numaram #LLA-692-68536
    Last edited by ChampionOfTrakya; 11-07-2019 at 08:00 AM.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Lr mageler yine düzeltilmemiş

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Çooooook ama çok basit şeyler var ama yapılmıyor.Level sınırına göre jrlere girmek olabilir (83ler ile 83 levellar 80 lvllar ile 80 lvllar 75 lvllar ile 75 lvllar ) np sınırlaması getirmek olabilir (0-100k np arası bir grup olur +100k bir grup olur bu sayede npsizler de girebilir ama npsizler ile beraber girer npsi itemi olan insanlar da kendi seviyelerindeki insanlar ile girer) kendi kurduğun party ile jrye girmek olabilir.Bunca şeyin arasından en oyuncuya zarar verip hiçbir işe yaramayacak olan çözümü seçmişsiniz malesef.

Edit : Şunu da eklemek istiyorum.JR charının ban yemesi hiçbir şekilde caydırıcı değildir.79 lvla bir char kasmak görev itemlerini koymak kaç gün alabilir 3 mü 5 mi ?Char sınırsız ban yese dahi en geç 5 gün içerisinde yeni hesap ile devam etmekte.Sonuçta o hesaplar sadece silver gemi kendi hesabına aktarmak için kullanılan geçici hesaplar.
    Last edited by Patheoz; 11-07-2019 at 08:09 AM.

Senior Member TURALI's Avatar
    Nickname
    KorsaL
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    açıklar olacaktır zamanla geliştirilir diye düşünüyorum. vpn proxy gibi programlara yasak gelebilir ama telefon ile herkes istediğini yapar gibi geliyor bana tek sıkıntı burada telefon gibi duruyor.

F E N E R B A H Ç E

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ChampionOfTrakya View Post
    Ben kardeşimle oynuyorum ve gerekirse indirip vpn kullanacağım. Sayın Eryudes ister banlayın isterseniz destekten mahrum bırakın.

Öyle ya, expi beraber kasacağız, pk beraber atacağız ama etkinliklere bir kişi gireceğiz. Kusura bakmayın böyle bir şey kabul edilemez.

Ayrıca dün gece tek girdiğim juraid etkinliğinde deva kesmemize rağmen beni dışarı atmadı. Yani tek girsek bile ödülümüzü alamıyoruz. Her türlü mağdur olan biziz.

Ticket numaram #LLA-692-68536
    Mantikli bi yazı..

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ABADI View Post
    Etkinliklere ayni ip den birden fazlasi biraz sacma gibi geldi . Ben 2.ci katta kardesimde 3.cu katta oturuor, farkli acountlarla oynuyoruz. Hangi birimziz bdw jr utc giricek yada nasil bi yol izlicez. Pre cekmeye geldimi presiz oyuna sokturmaz nttgame. Ip felan dinlemior .
    Bende bi cvp bekliyorum.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 00xottox00 View Post
    1 char S1 1 char s 2 olunca giriyor birşey yapmadılar yani ip filan bahane adam kandırıyorlar birşey yaptık diye
    Öncelikle üslubuna dikkat etmeni tavsiye ederim, kimseyi kandırmak gibi bir niyetimiz yok. Bu sistemi test ettiğimiz sırada çoklu kanal bazlı test etmediğimiz için böyle bir durumla karşılaşmamız beklenebilen bir durum. Elbet bu konu hakkında da gerekli değişiklikler yapılacaktır.

Biz ekip olarak isterizki hiç bir sınırlama engel getirmeyelim fakat şimdiye kadar ne kadar sınırlama ve düzenleme yaptıysak bunların tamamı oyuncuların daha fazla eğlenebilmesi ve karşılaştıkları kötü durumlar ile daha fazla karşılaşmaması adına yapıldı.

Elbette eksikleri ve hataları olabilir ancak yaptığımız her bir değişikliğin geliştirilmesi veya düzenlenmesine engel olacak hiç bir şey yok.

Oyunda oluşan mağduriyetleri gidermek için yaptığımız bu IP sınırlaması elbette aşılamaz değil ancak bunu bir alışkanlık haline getirmiş ve vazgeçemeyen kişileri de gerekirse tespit edip ağır yaptırımlar uygulayabiliriz. Bildiğiniz gibi böyle bir uygulama hakkımız her zaman var ancak bu her zaman başvurduğumuz son uygulama oluyor.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Oyuncuların beklediği: Hataların düzeltilmesi, mantıksızlıkların giderilmesi, KoreKO'ya yıllar önce gelen güncellemelerin USKO'ya uygun olanların gelmesi, oyunun geliştirilmesi vs.
    GMlerin hemen talep edip getirebildiği -umarım suç sizde değildir-: "Vay IP kısıtlaması, CR'de işimize yarar, yükümüzü hafifletir gelsin bu"

1- Bu durum kötü niyetliler için caydırıcı olsa sürekli illegallikten IP'deki tüm hesapları banlanan kişiler neden bir türlü bitmiyor?
    2- Pazarcılar zaten çok internet kullanıyor siz de çok iyi biliyorsunuz, sunucularımızda hem pazar yapıp hem de JR'de AFK bırakanları da biz biliyoruz. Onlar yine girecek, yine biz rapor etmek zorunda kalacağız, yine banlanacak, yine bir başka hesapla girecekler.
    3- KoreKO-USKO arasındaki bazı özellikler buraya uygun-buraya uygun değil diye yorumlanıyor. Burada buncaaynı IP'de bir arada oynayan varken bu nasıl uygun görüldü?
    4- Oyuncular yıllardır çeşitli etkinlikler için sadece kötü niyetlileri zorda bırakacak ancak normal oyuncuya dokunmayacak bir ton öneri sundu, ne oldu bunlar?
    5- JR AFK kalanların cezalarının artması için bizzat konu açtım, GMlerin görüşeceği söylendi ve reddedildi cezalar artmadı. Şimdi samimi misiniz bunda?
    6- Oyunda tasvip edilmeyen şekiller ve çok saatler farm yapmak hariç para kasma yöntemi etkinlikler, sıradan oyuncular en azından bunu yapıyordu. Mesela farklı şehirdeki kardeşlerim sadece JR girer, hafta sonları veya ayda birkaç kez müsait olursak CZ'de takılırdık. Ama yok illa sıradan oyuncular tamamen yok olmalı bu oyunda.

Bu güncelleme gerçekten oyuncuya yarar için mi geldi yoksa sizin işinizi kolaylaştırmak için mi? Zira oyuncuların düşünüldüğünü pek görülmüyor.
    Last edited by FFferik16; 11-07-2019 at 08:25 AM.