Page 5 of 19 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 185
    Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Furnado View Post
    Hep şikayet ediyordum chaosta AFK'lar var işim çok kolay oluyor diye, sonunda çözüm getirilmiş /s
    ben amblem için giriyorum. benim gibi giren çok kişi var. chaos beceremiyorum ne yapayım insan ölmekten zevk almıyor. chaos a girip arkada dizi izlyorum.

bu ip sınırlamasının da jr ye bi katkısı olmayacağını düşünmüyorum. bazı arkadaşların dediği gibi giren zaten telefon internetine bağlanır yine girer. çok zor bi durum değil ve telefondan girmesi normal oyunculara daha büyük zarar. bunu yapan oyuncular belli başlı kişiler zaten. ip ban atsan, farklı ip den de girerler. bilmiyorum buna nasıl bi çözüm gelecek ancak biraz havada kalmış bi çözüm olmuş bu.

Bu kadar yıldır süregelen bu adaletsizliğe, kısa zamanda düşünülüp hatta düşünmeden direkt olarak başka yerden alıp, sadece ip sınırlaması getirmek ve bu ip sınırlamasının tek ip ile sınırlandırmak gerçekten trajikomik olmuş. Zaten hilecisi, hurdacısı proxy ve vpn gibi programlar kullanıyordu. Şimdi aynı evden veya cafeden bir kaç kişi giren, herkes kullanmaya başlayacak. Sizin amacınız gerçekten afk sokanlara karşı bir önlemmi almak yoksa diğerlerine karşı bir yaptırımmı??

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Adamın videosunu alıyorsun atıyorsun, 20 dakika süren Jr'de 3 dakika Z R yapmış diye banlanmiyor artık yöntemi bulmuşlar.

Artık her evde 3 5 tane akıllı telefon var. Laptoplara wifi ile desktoplara USB bağlantı ile internet aktariliyor.

Çözüm özellikle etkinlik saatlerinde online bir GM, online report sistemi ve partide 7 kişi istediğinde o kisiyi etkinlikten atma. Ayrıca atma nedeni olarak da bunu belirttiği bu nedenin GM tarafından görülebildiği bir sistem gerekiyor.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    IP kısıtlaması harika olmuş , teşekkürler.

Banned
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Evet seriden alalım jrlere afk char sokanların ev arkadaşı - abi kardeş - karı koca jrye giriyoruz bahanelerini
    Quote Originally Posted by Juliett View Post
    Kimse kusura bakmasın da 43243242 tane adam için 20 tane adam da yansın. Elinize sağlık. Güzel güncelleme.
    asdasad sizin kafanız yok mu ? adam nttnow için her hesaba 1 akıllı telefon almış ip sınırlaması geldi ohhh beee giremeyecek diye burada yazmışsınız anlıyorum

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Teşekkürler. Benim takip ettiğime göre bu güncelleme maddeleri, güncel olarak KoreKO'ya gelen maddeler. Temennimiz diğer (eski) farklılıkların da artık gelmesi.
    Last edited by OnlyTRANCEE; 11-07-2019 at 06:18 AM.

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba arkadaşlar,

Bu hafta yapılan sunucu bakımı ile birlikte;

-Ibex/Crisis Potion satışları sona erdi

-Twisted Moradon Etkinliği aktif edildi

-UTC-Forgotten Temple gibi etkinliklerde farklı ırklardan Warrior oyuncuların Battle Cry yeteneklerinde yaşanan sorun ile ilgili çalışma yapıldı. Aynı partide bulunan farklı ırk oyuncularının Battle Cry yetenekleri birbirlerini etkilemeyecek.

-Önceki etkinliklerden kalan Banana flavored sweet potato, Mugwort Rice Cakes vb. eşyalar silindi.

-BDW - Chaos - Juraid Mountain ve Forgotten Temple etkinliklerine giriş ile ilgili sınırlama getirildi. Bu etkinliklere artık aynı IP üzerinden aynı anda tek bir karakter giriş yapabilecek.

Bakım süresince gösterdiğiniz sabır için teşekkürler!

Keyifli Oyunlar!

NTT Game||Knight Online Ekibi
    Etkinliklere ayni ip den birden fazlasi biraz sacma gibi geldi . Ben 2.ci katta kardesimde 3.cu katta oturuor, farkli acountlarla oynuyoruz. Hangi birimziz bdw jr utc giricek yada nasil bi yol izlicez. Pre cekmeye geldimi presiz oyuna sokturmaz nttgame. Ip felan dinlemior .

Junior Member
    Sizin yaptığınız iş nasıl yani bu çift char girenler için şimdi 1 char S1 de giriyor 1 char s3 giriyor şimdi u işin kime faydası var anlamdım kimse engellenemedi ki

Junior Member
    1 char S1 1 char s 2 olunca giriyor birşey yapmadılar yani ip filan bahane adam kandırıyorlar birşey yaptık diye

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Çoklu karakter kullanıcılarına (sadece etkinlikler için sınırlı olsa bile) bir darbe daha oldu.