Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 44
    Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Aresten bildiriyorum, yere vurma değiştikten sonra işiniz daha da kolaylaştı. Bir adet Lightning mage veya bir adet rogue alıyorsunuz, magelerin 1-2 tur üstünüze gelmesini sağlayıp, blink atan mageye veya görünmezlikle magelerin içlerine giren rogueye des olup z+skill yapıyorsunuz. E priestiniz de eşşek değil arada torment açar. Hatta mageniz 15-20 tane görünmezlik tüpü alırsa çok daha rahat kesersiniz. Areste adam günde 50 m'yi görünmezliğe harcıyor. Sevgi emek ister.

Eskiden yere vurmak için mouse ile tıklamanız gerekiyordu, 1 saniye filan kaybediyordunuz. Şimdi o da yok. Des ol Z Skil yap tamamdır. 5 warriorun 1 yere vurmasına ölmeyen mage icat edilmedi daha.

Ve son olarak 15 yıllık ares serverinde toplam 3 mage clan var. 2 karus 1 human. Human olan yani biz 2 partyden fazla çıkmıyoruz. Karusların biri tek party genelde, diğeri de 2 party. Bi serverde öyle 3 mage pt çıkıyor, magelere nerf yapalım diye bi şey olmaz.
    Last edited by GengaR_AreS; 11-07-2019 at 08:48 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Aresten bildiriyorum, yere vurma değiştikten sonra işiniz daha da kolaylaştı. Bir adet Lightning mage veya bir adet rogue alıyorsunuz, magelerin 1-2 tur üstünüze gelmesini sağlayıp, blink atan mageye veya görünmezlikle magelerin içlerine giren rogueye des olup z+skill yapıyorsunuz. E priestiniz de eşşek değil arada torment açar. Hatta mageniz 15-20 tane görünmezlik tüpü alırsa çok daha rahat kesersiniz. Areste adam günde 50 m'yi görünmezliğe harcıyor. Sevgi emek ister.

Eskiden yere vurmak için mouse ile tıklamanız gerekiyordu, 1 saniye filan kaybediyordunuz. Şimdi o da yok. Des ol Z Skil yap tamamdır. 5 warriorun 1 yere vurmasına ölmeyen mage icat edilmedi daha.

Ve son olarak 15 yıllık ares serverinde toplam 3 mage clan var. 2 karus 1 human. Human olan yani biz 2 partyden fazla çıkmıyoruz. Karusların biri tek party genelde, diğeri de 2 party. Bi serverde öyle 3 mage pt çıkıyor, magelere nerf yapalım diye bi şey olmaz.
    1-eski yere vurma olsa şimdi burada ağlıyordun.
    2-3 ve üzeri party pk atıyorsun 2 party olsan yerden kalkamazsın bunu sende çok iyi bılıyorsun. ( aç kendi yayınlarınızı izle, kaç party var münakaşaya girmeyeceğim)
    3- Eski yere vurma herkese ve kör oldugunda bıle vururken şimdiki 2-3 kişiye ve tıklarsan vurabiliyor.( eski yere vurmayı istemiyorum,savunmuyorum.Sen yazdın diye yazdım.)
    4-1 party damn çöp,2 party damn çöp poşetidir.Sadece 3 ve üzeri olunca yada 2 party içine okcu mele alınca bir işe yarıyor.

Senior Member
    magelerin 3 partye gezmesinin tek sebebi warriorlerin attığı saçma sapan damageler

bence ondan daha büyük sorun çıkarılan guardlar hem görüntü bozması hem kasması hemde okçular çok büyük dezavantaj sağlamasından kaynaklı

Senior Member
    Quote Originally Posted by xFuJux View Post
    magelerin 3 partye gezmesinin tek sebebi warriorlerin attığı saçma sapan damageler

bence ondan daha büyük sorun çıkarılan guardlar hem görüntü bozması hem kasması hemde okçular çok büyük dezavantaj sağlamasından kaynaklı
    iron setsiz, torlu,7 setli bir magenin ares ,diez gibi full ap warrıorlardan 3 - 3,5 k yemesi kadar normal bir şey yok bence.Çünkü mage sadece mage ile kapışacak şekilde odaklanıyor sonra neden çok damage yedim diyor. Ares de Tild ile başlayan bir mage ver adam damage yemiyor. Vs de alayını kesıyor. Mesele giyilen item larda.

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 1453a View Post
    1-eski yere vurma olsa şimdi burada ağlıyordun.
    2-3 ve üzeri party pk atıyorsun 2 party olsan yerden kalkamazsın bunu sende çok iyi bılıyorsun. ( aç kendi yayınlarınızı izle, kaç party var münakaşaya girmeyeceğim)
    3- Eski yere vurma herkese ve kör oldugunda bıle vururken şimdiki 2-3 kişiye ve tıklarsan vurabiliyor.( eski yere vurmayı istemiyorum,savunmuyorum.Sen yazdın diye yazdım.)
    4-1 party damn çöp,2 party damn çöp poşetidir.Sadece 3 ve üzeri olunca yada 2 party içine okcu mele alınca bir işe yarıyor.
    Eski yere vurma varken de buraya yazıyordum ben. Ondan da şikayetçiydim. Koşarak efektsiz targetsiz skill mi vurulur dedik, zaten şikayetler üzerine kısmen düzenleme yaptılar. Demek ki haksız değilmişiz, demek ki ağlamıyormuşuz.

Ben 8 aydır her gün pkdayım. CSW harici son 2 ayda 1 kere bile 3 party olmadık. Bi ara 3 pt oluyorduk ama o da human ırkında bizden başka kimsenin olmamasından kaynaklıydı. CSW'ye 3 pt girip sonrasında aynı ekip pkya devam ediyor olmamız sürekli 3 pt dolaşıyoruz anlamına mı geliyor yani? Areste 3 party dolaşan mage ekip yok. Biz 2 party oynarken bile bazen eksik oynuyoruz. Dün bf'de mesela 14 kişi başladık, sonlara doğru fullendi party. 7-7 yaptığımız da çok oldu. Hatta bizden başka mana silmesiz, tek prili oynayan mage clan mı var? Areste 3 pt mage oynuyorlar diyen göz doktoruna gitsin. Areste oynamayanları kandırabilirsin ama oynayanları pek inandıramazsın. Size jit gibi 3-4 party 6-7 mana silmeli clanlar lazım fdşslkfdkslş

Şimdiki yere vurma da eskisi kadar etkili. Eskiden mouse ile tıklıyordun, şimdi Z skill. Kör yediysen kaç geri, onu da mı ben öğreteyim? Al partyne mage, ya da git mage alanlara sor öğren. Tek elle 3 ptyi kesebilirsin çok basit.

Biz dediğin gibi bi ara 3 party çıkarkan olanları gördük. 2 clan kill alamıyoruz, npt oluyoruz diye human tarafına(yanımıza) geçti, sonra humanlardan 2-3 clan karus kalmadı diye karşı tarafa geçti. O human olan clanların biri de serveri bıraktı gitti hatta lkfjdsdfjkls Damn effekt br0

Benim gibi nickin açık şekilde yazarsan daha güzel anlaşırız canımın içi.
    Last edited by GengaR_AreS; 11-07-2019 at 09:17 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Eski yere vurma varken de buraya yazıyordum ben. Ondan da şikayetçiydim. Koşarak efektsiz targetsiz skill mi vurulur dedik, zaten şikayetler üzerine kısmen düzenleme yaptılar. Demek ki haksız değilmişiz, demek ki ağlamıyormuşuz.

Ben 8 aydır her gün pkdayım. CSW harici son 2 ayda 1 kere bile 3 party olmadık. Bi ara 3 pt oluyorduk ama o da human ırkında bizden başka kimsenin olmamasından kaynaklıydı. CSW'ye 3 pt girip sonrasında aynı ekip pkya devam ediyor olmamız sürekli 3 pt dolaşıyoruz anlamına mı geliyor yani? Areste 3 party dolaşan mage ekip yok. Biz 2 party oynarken bile bazen eksik oynuyoruz. Dün bf'de mesela 14 kişi başladık, sonlara doğru fullendi party. 7-7 yaptığımız da çok oldu. Hatta bizden başka mana silmesiz, tek prili oynayan mage clan mı var? Areste 3 pt mage oynuyorlar diyen göz doktoruna gitsin. Areste oynamayanları kandırabilirsin ama oynayanları pek inandıramazsın. Size jit gibi 3-4 party 6-7 mana silmeli clanlar lazım fdşslkfdkslş

Şimdiki yere vurma da eskisi kadar etkili. Eskiden mouse ile tıklıyordun, şimdi Z skill. Kör yediysen kaç geri, onu da mı ben öğreteyim? Al partyne mage, ya da git mage alanlara sor öğren. Tek elle 3 ptyi kesebilirsin çok basit.

Biz dediğin gibi bi ara 3 party çıkarkan olanları gördük. 2 clan kill alamıyoruz diye human tarafına geçti, sonra humanlardan 2-3 clan karus kalmadı diye karşı tarafa geçti. O human olan clanların biri de serveri bıraktı gitti hatta lkfjdsdfjkls Damn effekt br0

Benim gibi nickin açık şekilde yazarsan daha güzel anlaşırız canımın içi.
    diğer forumlarda atılan fotolara ve damnar4ast ın actıgı yayınları ızle bence burada boşa konuşmaya gerek yok. Ben izledim fotolara baktım kaç party oldugunu gördüm.Sende bakabılırsın.

Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    diğer forumlarda atılan fotolara ve damnar4ast ın actıgı yayınları ızle bence burada boşa konuşmaya gerek yok. Ben izledim fotolara baktım kaç party oldugunu gördüm.Sende bakabılırsın.
    3 değil 5 kanka yanlış görmüşsün fdslşkfdslkş 3 olsa yerinde duramazsın.

Sürekli oynadığım, beraber pk yaptığım partyleri yayından izle dediğin için teşekkür ederim. Dikkate alacağım önerini.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Geziyorlar tabii. Akşam vakitlerinde pk oluyor. Örneğin en yoğun olduğu zaman bir klip almıştık. Hatta o klipte mage'ler geliyor sağdan düşecekler muhtemelen diye bir cümle kuruluyor.

https://clips.twitch.tv/CovertDeadInternPeteZaroll

Ek olarak konu hakkında yorum yapmak gerekirse, daha çok kalabalık olmasını istiyorum.

Mageler 3 parti çıkıyor diye de tepki vermemek gerek, hp ve defans değerleri ortada sonuç itibariyle pk atabilmeleri için kalabalık olmak zorundalar. Bir başka klanda kendi ekibini daha güçlü oluşturarak magelerle karşılaşabilir.

Biz zamanında 2-3 parti okçu çıkarıyorduk. Melee ekibini bırak, mage ekipleri dahi dayanamıyordu.
    Kalabalık okçu bir zamana kadar oynanıyor. Çok eğlenceli değil, çünkü oyunculuk ön plana çıkmıyor. Daha çok Z ile hedef aldığına oynadığın bir stil oluyor ve sıkıcı olduğu için de kalıcı olmuyor. Bu benim şahsi fikrim. Mageler de kaç senedir bu şekilde oynuyor, onlara da artık alıştım. Magelerin bu şekilde oynuyoruz sebebi wariorların alan yeteneği ve Undy scroll idi. Değişikliklerden sonra artık onlar da tek parti ekipler kurabilir. Ama bundan vazgeçeceklerini sanmam.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Diez de oynayan biri olarak bahsettiğiniz durum akşam pk'sini çok etkiliyor 2-3 pt mage gezmeye devam ettiği sürece mele oyuncu pek kalacağını sanmıyorum biz klan olarak artık magelerden baya bıktık gerçi son ana kadar kapışmaya devam ediyoruz ama özellikle yere vurmanın değişmesi ve undy sc'nin kalkmasıyla warriorun eski ihtişamı tamamen bitti. 2K SC ile pk atmanın bir imkanı yok 30dk scnin 5-10 dk'sı priestin undy dağıtmasını bekleyerek geçiriyoruz.

Senior Member
    iron setsiz, torlu,7 setli bir magenin ares ,diez gibi full ap warrıorlardan 3 - 3,5 k yemesi kadar normal bir şey yok bence.Çünkü mage sadece mage ile kapışacak şekilde odaklanıyor sonra neden çok damage yedim diyor. Ares de Tild ile başlayan bir mage ver adam damage yemiyor. Vs de alayını kesıyor. Mesele giyilen item larda.
    mesele sadece mageye vurulan damage değil

mele vslerini izlersen tank karakterler yere vurma ile birbirlerine tek atıyor 14k hp 2k üzeri defli karakter bunlar yani iron set felan filan kurtarmaz kimseyi kendimizi kandırmayalım o konuda