Results 1 to 2 of 2
    Senior Member

Angry böylemi dewam edecek

Öncelikle bu oyunda tavuk döner parasına oynamayan oyunu zevk için oynayan arkadaşlara Selamlar.
    Günlerdir sinir stress içinde pc yi kırmamak için kendimi zor tuttugum için ve artık oyuna eskisi gibi zevk amaçlı oynama arzumu bugünden itibaren yitirdigim için böyle bir konu açıyorum ilk ve son konumdur bir kaç şeye deginecem salça olacaklar uzaklaşsın lütfen
    1.Juraid
    Hepimizin en sevdigi gelir kaynagı yani oyuna para basıp direk çar dizmeyenler için eglenceli olan bu etkinligin tavuk dönerci ve ittifaklar yüzünden nasıl içine edildigini hepiniz biliyorsunuz başıma gelen olayı burdan tekrarlayacagım 1.5 aydır siriusta oynuyorum daha önce uzun zamandır oynamıyordum sirius başladım 1.5 gibi bir süre oldu 83 warrior kastım dizmeye başlıyordum tavsiyeler üzerine ve yaşadıgım olaylardan sonra warrioru tamamen dizmeden kazanmak adına JR için mage kasmaya karar verdim 81 LW olmak üzereyim drakiyle biz oyuna emek veriyoruz oynuyoruz bişeyler yapmak adina Jr ye gelen adamlar 3 5 6 7 kaç çarla giriyorsa artık içinden giriyorlar Cr ye kaç report yaptıgımı hatırlamıyorum artık en son açtıgım konuda 70 73 lw gibi bir warrior dual +8 maulla jr gelip 1 tane dahi moba vurmadan mobların etrafında dolaşarak kutudan cıkan gemleri sırası gecmemesi için topladı ve jr cıkısı elinize saglık sayenizde xxxx tane gem kastım diyerek bizimle T... geçti
    Cr attık gecenin bir vakti ugraştım videoyu upload ettim 31 ekimde attım şuan 7 kasım olacak daha işlem yapılmadı hergünde pm atıyorum banlımı diye sabahları jr giriyor adam bu sabah pt me düştü kendini yükseltmiş maradondaki elma görev ile verilen 30 lw kılcını takmış jr gelmiş üstelik 45 skli vuruyor manası gitmesin diye simdi ben bu adama sövsem ben suçluyum Adama +10 raptor tak demiyoruz en azından bi gorev glavesi al skill vur degilmi ? hala işlem yok Bu akşamki jr de ise yaw priest 1 tane heal kaldırmaktan aciz ++++ istiyoruz 10 saat sonra atıyor niye? allah bilir kaç çar
    Hatırlayacaksınız oyunun saatleri degiştiginde 2 3 gün sabah + akşam jrleri güzelleşti afqler sacma sapan insanlar bayagi azaldi
    Forumdan 2 agladılar süreler degişti eskisi gibi oldu şuan tavuk dönerci istilasında
    2. sorun maradon towna ne zaman girsem pm atıyor adamlar goreve yardım edermisin lycan loup garu kesemiyorum Niye?
    Genie macro karışımı okcular slot çıkmadan kesiyor okadar youtuberlere destek veriyorsunuz neden? k.o ya user ceksin diye peki ben Gmlere
    burdan soruyorum farz edin siz oyunu bilmiyorsunuz yeni başlıyorsunuz girdiniz oyuna görev yapcaksınız bu durumu gördünüz dewam edermisiniz?
    3. ittifak kavgasının jr taşınması
    Geçen sabah girdigim jr full mage 2 pri ne güzel rahat rahat keseriz cıkariz diye düşündüm 2 x kavgali ittifak clani birbirlerini gördüler 1 tanesi 1 dk boyunca durdu slotta dolandı sonra esc basıp oyundan çıktı sonrada digerleri çıktı kaldık 2 3 kişi
    Banane bunların ekmek kavgasından ?
    Gm arkadaşların çok elinden birşey gelmedigini biliyoruz yapımcıya iletiyorlar dogrudur fakat daha çok baskı yapmanız lazım
    Bahçe farmı dropları düşsün kimsenin ekmek kapısı olmasın bu oyun
    Yaratıklardan çıkan buslar kalksın
    Etkinliklere ip sinirlaması getirilsin Mobil veriyle baglananlarınki jr saati içinde kabul olmasın dc fln bişe olsunlar yani
    Bunları yapmak çok mu zor
    Ve son olarak Artık oyundan zevk almaz oldum pazara atıp birdaha bakmıyorum bile 1.5 aydır oynamama ragmen premium bitince çarı ringleyip postalayacam Kanser oldum resmen 1.5 ayda bazı arkadaşlar 1 userden ne olacak yaa diyebilir ama 1 +1+1++1+1+1+1+1+ sonrası ne olacak artık farmcılar ekmek parası cıkarmaya calısanlar kız arkadaşına tavuk döner ismarlamak için sabah akşam genie altı macro kasanlar nereye kadar gidecek onuda bir düşünelim
    Last edited by SkCLucky; 11-06-2019 at 07:41 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bahsettiğiniz şeyler daha önceden forum kısmına açılmış ve birçoğu yetkili kişiler tarafından yorumlanıp açıklanmıştır. Lütfen forum arama kısmını kullanınız.