Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 78
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Okçu nun Styxi dert olmuş adamlara ulan karşısındakini kesebilmesi için onu kullanmak ZORUNDA okçu yoksa kesemiyor zaten onu kullansa bile kesemiyor da neyse şimdi adam mageyle okçular nerflensin diyor çok komik en ufak böyle 1 dexi düşsün biz buff beklerken bir saniye bile beklemem oyunu silmek için

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    @MagicStorm kullandığın dile lütfen dikkat et. Tartışmanın da eleştirinin de bir sınırı var. Kimseye hakaret etmek gibi bir hakkın yok.

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Konuyla ilgili de yorum yapmak isterim. Rosetta'da oynuyorum. Uzaktan oynayan, yakından oynayan, solo takılan birçok okçu var. Rosetta eşya seviyesi yüksek bir sunucu ve sadece okçu değil tüm sınıflar yüksek vuruyor. Oynadığım sunucuda genel olarak 7 dkc kullanıldığı için çok abartı bir hasar durumu oluşmuyor. Azagai kullananlar uzaktan hasar konusunda bir tık daha öndeler. Okçular birbirlerini düşürecek kadar karşılıklı kişi sayısına sahipler ve onları domine edecek mage partiler de var. Oynadığım sunucuda tek parti oynayan az mage klan var. Geri kalanlar çok kalabalık ve mana basmaya zaman bulamayacak kadar mana çekme priestlerine sahipler. Okçu oynamayı çok basit zannediyorsunuz. Yerdeki ufak bir eğim ya da görsel bir sorun yüzünden skil ulaşmayabiliyor. Birçok obje ve küçülme topu var, bu da işi zorlaştırıyor. Guard Summon çıkarıp koşmaya devam eden mageler görüyorum. Yani şikayet etmek yerine oyun stilini gözden geçirmek gerekiyor.

Senior Member
    @IBlackWicked yorumum neden silindi açıklayabilir misiniz hakaret vb birşey yoktu çünkü yorumumda ?

Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by xFuJux View Post
    @IBlackWicked yorumum neden silindi açıklayabilir misiniz hakaret vb birşey yoktu çünkü yorumumda ?
    İçinde hakaret barındıran bir posta alıntılayıp cevap vermişsiniz. O tartışmayı sonlandırmak için ilgili bütün postlar silindi.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MagicStorm View Post
    Hangi job oynuyorsun nasıl bi item seviyen var bilmiyorum ama biz 1 prty mage olrak pk atıyoruz. +8 krowaz +3 takılarla oynamamıza rağmen +2 iron set takmamıza rağmen çok yüksek damage atıyorlar. Üzerlerine yürüyünce kaçıyorlar ama kaçarken de vumaya devam ediyorlar. Başka tarafa gidiyoruz peşimizi bırakmıyorlar. Adil bir pk ortamı yakalayamıyoruz bunlar yüzünden. Yeri geliyor 10 dk boyunca kovalıyoruz adamlar kaçarak vuruor. Her birimiz defalarca ölüyorz, birbirimizi tp yaparak üzerlerine gitmeye devam ediyoruz kapışalım diye, 1 kere skill vuramadan ölüyoruz da ölüyoruz...
    benim ne oynadığımın önemi yok ama bu iş böyle aksi taktirde herkes aynı mesafeden vuracaksa herkes aynı damageyi atacaksa herkes aynı hızda koşacaksa oyun koskoca bir chaos eventine döner

Senior Member
    Adı üstünde okçu, uzaktan sıkmayıp napacak?
    Çok saçma uzun uzun yazı yazmışsın zaten 80 skill sekiyor doğru dürüst tuttuğu yok, ışınlanma demişsin o ışınlanma açmak için nelerden feragat ettiğini bilmiyorsun sanırım, bilgisizliğine veriyorum o kısmı.
    Hiç kimse warrior tek atıyor hasar yemiyor, sağa sola alan skil vuruyor, parti üyesine ışınlanabiliyor demiyor, gariban okçunun uzakdan vurmasına kadar dil uzatan oluyor.
    Sadece sizin oynadığınız sınıfın en güçlü olmasını istiyorsunuz, yok öyle bir dünya.
    Çok güçlü olduğunu düşünüyorsan aç bir okçu oyna 3 güne çarı bozar bırakırsın.

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    @MagicStorm kullandığın dile lütfen dikkat et. Tartışmanın da eleştirinin de bir sınırı var. Kimseye hakaret etmek gibi bir hakkın yok.
    Mesajların hepsini okuduysanız esas hakarete uğrayan benim. Adamlar Çarımı bilmeden, çöp Çarla oynarsan damage yersin diyor, playerliğin olmazsa eline verirler yazmış birisi, bir diğeri cahil diyor, birisi git ağla yazıyor ve ben bu insanlara cevap verince hakaret etmiş mi oluyorum? Gerçekten şaka gibisiniz. Benim size önerim Rogue yetkilisi , warrior yetkilisi gibi sıfatlar yazın forum nickinizin altına ki bizler de sizlerden eşit muamele beklemeyelim boşuna. Kendiniz okçu ekip ile oynuyorsunuz diye cz nin arazi şartlarından magenin guardindan falan bahsetmişsiniz. Fakat hiç ölme riski olmadan taaa fizandan 2k seri damage vurduğunuzdan bahsetmemişsiniz. Neyse siz haklısınız ben herkese hakaret ediyorum. Sizler çok mağdur oyuncularsınız. Kusura bakmayın konu açarak mağduriyetinizi katladım.

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Gerekli antilere sahip olduğunuzda bir okçunun high damage vurması bir warriorun fantezi damage'lerine göre oldukça normal kalıyor. Sıkıntı okçunun high damage vurmasında, mana çekmesinde, ice lr tutturmasında filan değil.

Şahsi fikrim en büyük sıkıntı 1 party okçunun damage yemiyeceği bir mesafeyi koruyarak damage vurabilmesinde. Üzerlerine sürdüğünüzde yakalanamayacak olmalarında. Baktınız kaçıyorlar deyip üzerlerine sürmekten vazgeçtiğinizde başka kapışmalara yöneldiğinizde gelip elinizi düşürmekten tutun kill alarak atak gücünüzü düşürmelerine kadar pk zevkinizi burnunuzdan getirebilmelerinde.

Orta halli okçu dizip onuda oynadım çokta zevkli bir job. En iyi skilleri sekiyor filan. Dezavantajlarıda var. Lâkin pk'yı zehir etme gibi kötü potansiyele sahip bir job komutçusu zayıf karakterli okçu teamse eğer.
    Beni anlayan tek kişi. Teşekkürler

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    KAISER
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Konuyla ilgili de yorum yapmak isterim. Rosetta'da oynuyorum. Uzaktan oynayan, yakından oynayan, solo takılan birçok okçu var. Rosetta eşya seviyesi yüksek bir sunucu ve sadece okçu değil tüm sınıflar yüksek vuruyor. Oynadığım sunucuda genel olarak 7 dkc kullanıldığı için çok abartı bir hasar durumu oluşmuyor. Azagai kullananlar uzaktan hasar konusunda bir tık daha öndeler. Okçular birbirlerini düşürecek kadar karşılıklı kişi sayısına sahipler ve onları domine edecek mage partiler de var. Oynadığım sunucuda tek parti oynayan az mage klan var. Geri kalanlar çok kalabalık ve mana basmaya zaman bulamayacak kadar mana çekme priestlerine sahipler. Okçu oynamayı çok basit zannediyorsunuz. Yerdeki ufak bir eğim ya da görsel bir sorun yüzünden skil ulaşmayabiliyor. Birçok obje ve küçülme topu var, bu da işi zorlaştırıyor. Guard Summon çıkarıp koşmaya devam eden mageler görüyorum. Yani şikayet etmek yerine oyun stilini gözden geçirmek gerekiyor.
    sorun okçunun damagesi değil, çok fazla el düşürmesi hiç bir sekilde 1 tane bile okcu var ise nova atılamıyor buna bir çözüm getirilmeli.