Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Nation Transfer Sınırlandırılmalı !

Oyunda özellikle bifrostlarda hangi ırk üstünse o ırka geçmeyi kendine görev edinmiş bir kitle var. Bu kitle sırf farm yapmak için oyunu amacından saptırıyor, rekabet ortamı kalmıyor. Şuan örnek vermek gerekirse Destan serverında humanların 1 haftayı aşkın süredir bifrostta büyük bir ağırlığı var. Karuslar köprüyü geçemiyorlar bile. Humanlar da bu duruma istinaden oldukça rahat bir şekilde farm yapıyor. Durum böyle olunca karuslardaki oyunu sadece farm olarak gören kitle hemen basıyor paraları direk human oluyor. Hangi ırk baskınsa oraya geçiyorlar.

Benim kişisel önerim Nation Transfer'in her karakterde sadece 1 kere basılması gerektiği. Desteklerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Kabul göreceğini sanmam. Exp kasmak için bile ırk değiştirenler var kaldı ki Pk alanlarının durumuna göre ırk değiştirmek oyuncular için mantıklı bir seçimdir. Düşünsene human olarak oyuna başladın dediğin gibi bir kez hakkınla karus oldun peki ya sonra karakter ömür boyu karus mu kalacak?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member JomeyTheBattlePriest's Avatar
    Nickname
    Jomey
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Kabul göreceğini sanmam. Exp kasmak için bile ırk değiştirenler var kaldı ki Pk alanlarının durumuna göre ırk değiştirmek oyuncular için mantıklı bir seçimdir. Düşünsene human olarak oyuna başladın dediğin gibi bir kez hakkınla karus oldun peki ya sonra karakter ömür boyu karus mu kalacak?
    bence arkadaş bu durumda haklı . 1 kez ile sınırlandırmak mantıklı değil bence de ama ayda 1 kez veya 3 ayda 1 kez olarak sınırlandırılabilir bu gibi durumların önüne geçmek için.
    Tanrım Kötü Kullarını Sen Affetsen Ben Affetmem

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Eskisi gibi nation transferler gm onayında olmalı görevli gmde serverdeki (aktif) ırk yoğunluğuna göre karar vermeli bana sorarsanız mantıklısı budur

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Bu durum ciddi anlamda serverların dengesini bozmakta. 1 kez olmasa bile 3'ten fazla ırk değiştirilmemeli diye düşünmekteyim.
    Last edited by NativeBlood42; 11-06-2019 at 06:21 PM.

Yav vallaha oyunu yeni bıraktım ama harbi acıyorum artık NTTGAME çalışanlarına abi hertürlü hile hurda kanı bozukluk bizim millette herşey bu adamlardan bekleniyor eminim son 1 haftadır onlarda diyordur ki ulan bu oyunu yetkimiz olsada komple kapatsak bu polemikler yine bitmez onlar human bastımı sizde karus basacaksınız artık insaf deyin ya bu adamlarda ne yapsın karın tokluğuna çalışsınlar mı 2 günde bir yayın açıp dansözmü oynatsınlar bu insanlardan ne bekliyorsunuz abi bütün sorun bizim kaypaklığımızda işgüzarlığımızda ya anlayın artık herkesin derdi farm olmuş slotu elinden giden forumda gmlere sesleniyor trajikomik olaylar.

Senior Member
    okadar haklısınız ki sayın mod hatta inanır mısınız chat görevi ile reb 5 kasan karakterler vardı 2 günde nts basarak

ups pot kırdım kusura bakmayın o arkadaşlar banlanmamıştı dimi hani sizlerin banlanacak dedikleriniz pardon.

Tamamen kalkması lazım ırk değiştirmek nedir ya

Senior Member
    bencede ırk değisimi saçmalık neysen osundur bi taraf %500 üstün bi tarafta user kalmamıs

Senior Member
    jpko oynadıgım zamanlarda, ırk değiştirmek için art arda 7 savaşı kazanmış olmak gerekiyordu. bu sayı belki burası için çok olabilir ancak uygulanabilir bir yöntem