Results 1 to 8 of 8
    Senior Member

Trade İle Char Yatırma Ksc si Atıyorum Crye Tarih Ve Saat Eksik Diyolar Enteresan

Ksc de herşey ortada iken saat ve tarihi ne amaçla istediklerini anlayamıyorum

Genieliyim Char Expe Ölmüş Trade Atıldığı Kimin Attığı Sağ Altta Kabak Gibi Ortada ve Kişi Kafamda Genie Kurup Slota Çökmüş Ksc de Bunlar Mevcut İken Tarih Ve Saat Görünse İnceleme Nasıl Değişiyor Bilen yada yetkili açıklarsa sevinirim

Print Screenle 3 Ksc Aldım Ancak

Tarih Saat içermeyeni koydum çünkü kişinin yaptığı kalleşliğe karşılık attığın trade i birazdan gerisini anlamışsınızdır

bunu içerdiği için koymadım
    Last edited by karimli; 11-05-2019 at 05:35 PM.

Senior Member
    Aynı ksc ile farklı tarihlerde tekrar report yapılmaması için tarih saat isteniyor sanırım. O anın rehavetiyle genelde unutuluyor tabi tarih saat göstermek.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    Aynı ksc ile farklı tarihlerde tekrar report yapılmaması için tarih saat isteniyor sanırım. O anın rehavetiyle genelde unutuluyor tabi tarih saat göstermek.
    tarih saat aldığım ksc de küfür etmeseydim atardım exp umrumda değil vaktimi çalmış oldu o sinir bozucu

neyse erken gaza gelip küfür etmemek gerek ne kadar haklı olsakta

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Cefffff View Post
    +1

Saat tarih olmayan ksc'ler geçerli değildir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    +1

Saat tarih olmayan ksc'ler geçerli değildir.
    onu anladım da hadi ben küfürlü ksc var olduğu için yenisini veremiyorum küfür de sayılmaz gerçi cr ye attığımı belirtmek istemiştim

konuyu neden direk kilitlediniz varsa elinizde başka ksc tarih ve saat gösteren diye sormanızı beklerdim

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Aşağıdaki konuyu gözden geçiriniz.

Raporlama Sistemi (Cheat Reports) Güncellendi
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    onu anladım da hadi ben küfürlü ksc var olduğu için yenisini veremiyorum küfür de sayılmaz gerçi cr ye attığımı belirtmek istemiştim

konuyu neden direk kilitlediniz varsa elinizde başka ksc tarih ve saat gösteren diye sormanızı beklerdim
    Küfür ettiysen ettin kardeşim at yine de küfürün cezası mı var ? 1 saat sustururlar seni olur biter. Ha büyük ihtimalle zaten insiyatifle tahrikten dolayı küfür ettiğin için ceza bile almazsın. Sen 1 saatlik cezadan korkup adamın 7gün ban + hapis cezası almamasını sağlıyorsun. Çok saçma geldi... Tabi bu söylediklerim olay dediğin gibi olduysa geçerli.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Aşağıdaki konuyu gözden geçiriniz.

Raporlama Sistemi (Cheat Reports) Güncellendi
    Bunları Biliyorum Kscnin nasıl alınacığını (-) tuşu yada 2 kez print screen e basıldığında sağ altta tarih saat gözüküyor 2. ksc de

oyun saati kısmını da açanlar oluyor o ayrı

benim demek istediğim konunun neden direk kapatıldığı attığınız ksc delil olarak sayılmıyor elinizde tarih ve saat içeren ksc var ise tekrar gönderir misiniz diye neden sorulmuyor bunu merak ediyorum

CR yetkilisi, gönderilen raporu kontrol ettikten sonra işlem sırasına alır ya da raporun işlem yapılmasına engel bir durum, eksik vb. varsa gerekli notları düşüp, konuyu kilitler.
    Rapora eklenen kanıtlar direkt olarak işlenen suçu belgeler nitelikte olmalıdır. CR bölümü yetkilisi ikilemde kaldığı durumlarda rapora işlem yapmayıp, daha net kanıtlarla yeniden rapor göndermenizi isteyebilir.
    Last edited by karimli; 11-05-2019 at 07:53 PM.