Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32

Bıktık artık !!!!

Yanına dbyi alan biçerdöver gibi kesiyor.Bir parasite ,bir torment ortaya tamaammm.
    Biz zavallı kurianlar cure alma yok,sw yok,kitleme kısıtlı,garibim 2 de damage yiyince devil ts pırtlıyor.
    Yerde kaldığı yetmiyor,kalkıp rivalini de alamıyor.5 dakika beklemesi lazım.Şaka gibi yaaa....

Ben zehir kurian oynuyorum,arkadaş adama vuruyorum cure alıyor,vuruyorum cure alıyor,biz kimi keseceğiz yaaa?

Bu oyuna adam gibi düzenleme gelsin artık .
    Yetti canıma doydum bu dblerden,asasların cure almasından...

YA BENİM DEVİL TS DE BOZULMAYACAK, YA DA BİZE DE CURE ALMA OLAYINI GETİRECEKSİNİZ.YA DA ADAM GİBİ KİTLEYECEĞİZ.

Burda sürekli konu açıyorum.Her patch geldiğinde umutla bakıyorum.Yok ,neden yok,çünkü kimse ilgilenmiyor.Akıl veriyor sürekli.

Bu kurianların sıkıntıları artık acilen giderilsin.

Saygılar...

Senior Member
    cure atmalarından şikayetçiysen ardream kurian oynayabilirsin. Ardreamda kurianların çok güçlü olduklarından bahsediyorlardı.

https://forum.nttgame.com/forum/show...B1%C4%9F%C4%B1

şu konuyu bi gözden geçirebilirsin

Senior Member FFferik16's Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Rosetta
    Quote Originally Posted by CHAUSKY View Post
    cure atmalarından şikayetçiysen ardream kurian oynayabilirsin. Ardreamda kurianların çok güçlü olduklarından bahsediyorlardı.

https://forum.nttgame.com/forum/show...B1%C4%9F%C4%B1

şu konuyu bi gözden geçirebilirsin
    Bu durumların çözümü bu olmamalı. Ardream da kurian zehri mi fazla? Onun ayarlanması talep edilmeli. CZ'de kurian TS'den dolayı sıkıntı mı çekiyor? O ayarlanması gerekiyor.

Konuya gelirsek evet parazit+torment ile hiç abartısız ortalama bir warrior 3-4 vuruşta TS'yi bozar, ne kadar itemin olursa olsun. TS demek her şey demek, mevzu sadece ölmek de değil 5 dakika da dolma süresi var. Ancak bunun mantıksızlığını anlamak istemeyenler anlamıyor, yapımcının da umurunda değil zaten.

Zehir cure kısmına gelirsek o elbette olmalı ancak seri zehir cure alınabildiğinde stemia kalmadığı için yine etkisiz oluyoruz o kısım da sıkıntı. Keşke GMler bizzat deneyip görseler en azından onlar talepte bulunsalar ama nerede...

Senior Member darbzen2o12's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    2 job cure alabiliyorsa 3 job cure alamıyor. solo zehir oynayıp adam kesecem np akacak yeaa dememelisin. strateji değiştirmeni öneririm.

Quote Originally Posted by mirkocrocop View Post
    Yanına dbyi alan biçerdöver gibi kesiyor.Bir parasite ,bir torment ortaya tamaammm.
    Biz zavallı kurianlar cure alma yok,sw yok,kitleme kısıtlı,garibim 2 de damage yiyince devil ts pırtlıyor.
    Yerde kaldığı yetmiyor,kalkıp rivalini de alamıyor.5 dakika beklemesi lazım.Şaka gibi yaaa....

Ben zehir kurian oynuyorum,arkadaş adama vuruyorum cure alıyor,vuruyorum cure alıyor,biz kimi keseceğiz yaaa?

YA BENİM DEVİL TS DE BOZULMAYACAK, YA DA BİZE DE CURE ALMA OLAYINI GETİRECEKSİNİZ.YA DA ADAM GİBİ KİTLEYECEĞİZ.

Burda sürekli konu açıyorum.Her patch geldiğinde umutla bakıyorum.Yok ,neden yok,çünkü kimse ilgilenmiyor.Akıl veriyor sürekli.

Saygılar...
    Demek mage oynasaydın oyunu bırakırdın

Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Rosetta
    Quote Originally Posted by darbzen2o12 View Post
    2 job cure alabiliyorsa 3 job cure alamıyor. solo zehir oynayıp adam kesecem np akacak yeaa dememelisin. strateji değiştirmeni öneririm.
    Ah keşke öyle imkanımız olsa Aslında kitleme yeteneği sayesinde vardı ancak artık o yok.

Dediğini yapabilmek için skiller daha az stemina yemeli. Biz 1 tur 4x zehri 3-4 saniye civarında atabiliyoruz, yani asıl hasar da 4 saniye sonra çıkmaya başlıyor. E hasar çıkar çıkmaz da zehir cure alınıyor. Baştan tekrar vuruyorsun 3-4 saniyede, tekrar hemen alınıyor. E 2 tur zehirden sonra stemina bitiyor, stemina dolana kadar da kapışmada TS bozuluyor zaten. Yani tamam elbette cure alınabilsin, elbette TS bozulsun da kurian bu kadar da ortada kalmasın bir zahmet, çaresiziz yani town atmaktan başka bir strateji yok bu durumda.

Yani partide kurianı bilen 1 priest veya rogue olması yeterli zehir kurianı alt etmek için, edemeyenler kurianı bilmiyordur ve görüyorum ki bilmeyen kimse daha çok, kurianın şu an yaptığı iş sadece bilmeyenler sayesinde.

He solo warrioru, mageyi kesersin diyeceksen de, o sınıflar ekip sınıfları zaten mecburen solo takılamıyorlar ki.
    Last edited by FFferik16; 11-05-2019 at 07:37 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Millet cure almayı öğrendi diye isyan hmm

Senior Member
    Quote Originally Posted by mirkocrocop View Post

Saygılar...
    Haklı yerlerini yazayım Kalkıp rivalini alamıyor çünkü ts süresi 5 dk

Başkada bulamadım be kardo geriye kalanlar olması gerektiği gibi

ama sen dersen ki pt ye girmeyecem önüme geleni solo kesmek istiyorum o zaman db yi kafana yer oturursun

asas cure alıyormuş eskiden zehir cure u alan azdı şimdi akıllanmışlar ama sizinde bu sefer yapmanız gereken of tank zehir + atak oynamak

yani al eline +8 dual maul paso zehir oyna yapmayacaksın murky hanguku artılayacaksın severına göre nebiros da olur çift elden tek elede geçersin buju yada nepilim dark night axe vs

ezikliğinin çözümü bol ama yok öle 3 kuruşa 5 köfte

wariorun da cure ü yok lf si yok prisiz gezemiyor senin wariordan asasdan mageden ne farkın var da çöp çarla herkesi kesip ölmemek istiyorsun

Quote Originally Posted by karimli View Post
    Haklı yerlerini yazayım Kalkıp rivalini alamıyor çünkü ts süresi 5 dk

Başkada bulamadım be kardo geriye kalanlar olması gerektiği gibi

ama sen dersen ki pt ye girmeyecem önüme geleni solo kesmek istiyorum o zaman db yi kafana yer oturursun

asas cure alıyormuş eskiden zehir cure u alan azdı şimdi akıllanmışlar ama sizinde bu sefer yapmanız gereken of tank zehir + atak oynamak

yani al eline +8 dual maul paso zehir oyna yapmayacaksın murky hanguku artılayacaksın severına göre nebiros da olur çift elden tek elede geçersin buju yada nepilim dark night axe vs

wariorun da cure ü yok lf si yok prisiz gezemiyor senin wariordan asasdan mageden ne farkın var da çöp çarla herkesi kesip ölmemek istiyorsun
    Yok öyle çöp çar ,yok ezikliğinin çaresi var diye hakaret ederek yazma .Adam gibi yaz !!

Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Rosetta
    Quote Originally Posted by karimli View Post

yapmanız gereken of tank zehir + atak oynamak

Ezbere yanıt. Nereden biliyorsun bunların aksi olduğunu?

- Adam parti girmeden alayını kesmek istiyorum mu demiş?
    - İtem seviyesinden bahsetmiş mi?
    - Seçtiği item tarzından bahsetmiş mi?

Şahsen gayet itemliyim, hem de defans+atak dengeli bir şekilde. Bunun yanında zehir silahlarımın dışında 2H atak silahım da var. Ancak bu dedikleriniz yaşanan bu durumu değiştirmiyor, zaten sorun bu. Atak silahı takıyorsun ya, heh onun skilli de stemina yiyor mesela. Yani iteme göre değiştirse tamam zaten, keşke öyle olsa.

Page 1 of 4 123 ... LastLast