Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member GABR-N-Peace's Avatar
    Nickname
    CaptainGABR
    Server
    KO -> Rosetta
    Quote Originally Posted by doltard_1 View Post
    Çözümü basit . 1 pt glacier mage açacak ciftleyip 80 lerle priestlerine küp atilacak
    aynen öyle.
    server kalabalık zaten toplaşsın 2 party mage yetmiyorsa 3 party.
    patlayın kafalarına olsun bitsin.

Senior Member OnLyCIIN's Avatar
    Nickname
    KurnazHoca
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    arkadaslar cogu oyuncu bahce kalksin demiste bahce kalksa boro balog var aoc var uruk turleri var delos var kisacasi para kasilacak bir cok yer var ekibi olan clanlar ordan cikar oraya gider burdaki sorun oyunum gercekten oyuna dayali degilde tl kazanma kapisi olmasi nu sikayet eden arkadaslar niye bu kadar simdi isyanda onuda anlamis degilim dune kadar sizde baska insanlara bunu yapiyodunuz simdi sizden daha organize daha iyi koordima bir clan geldi diyemi bu sikayetiniz illaha bisey isteyecekseniz sunu diyin bari solo farm yapilanilecek clansiz yada zayif insanlarinda gelisebilecegi farm alanlari kurulsun bu yonde isyan edin kendi cikariniz icin degil

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam.
    Sirius severi bahçe farmına gelen klana despot diyenler ilk önce aynaya bakmaları gerektiğini düşünüyorum.
    Yani bahçe farmı cz pk iç içe. Sonuç güçlü olan ayakta kalır ve parsayı toplar. Olay budur. Her yerde bu şekilde olur.
    Şimdi bu clan gelmese veya gelmediğini sayalım.
    Olan nedir. Bahçede kasanlar gelen solo oyuncuya tamam kardeş gelin siz de kasın diyerek aranıza mı alıyorsunuz ? Sanmıyorum. Kimse kazandığı paraya ortak istemez. Napıyosunuz. Elinizden geleni ardına bırakmıyorsunuz. Solo playerin tepesine biniyorsunuz.
    Şimdi sizden güçlü bir clan geldi. Para kasamıyorsunuz. Gelip buradan aklınızca çareler üretiyorsunuz. Aklınızca gm leri kışkırtıp yanınıza alıp destek olsunlar istiyorsunuz. Ne için ? Tekrardan bahçe farmına konabilmek için.

Bunlar çok samimi olmayan yalancı davranışlar. Rol kesme yapıyorsunuz burada.
    O clan gelmeden önce neden burada gelip şikayet etmediniz. Çünkü bahçe farmını indiragandi yapmakla meşguldünüz.

Ben tüm samimiyetimle söylüyorum. GM ler bu işe karışmasınlar. Bu GM lerin işi değil.
    Ağlaklara prim verilmemesi lazım. Çünkü her fırsatta gelip ağlarlar. Ağlamalrı bitmez. Şikayetler bitmez.

Şikayet etmeyin Lütfen.
    Güçlü olun siz kazanın.
    Veya kenara çekilin.

Zaten bu kasılan gb ler herkesin son GB leri olduğuna adım gibi eminim.
    Bahçeden veya herhangi bir yerden öyle gb kasamayacaksınız. Siteye satamayacaksınız.
    Deniz bitti bitecek bitmek üzere.
    Belli bir süre sonra GB oyun içi PUS ta satılacak.
    Keyfinizi sürün.
    İyi oyunlar dilerim.

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Burada insanların tam olarak neye karşı çıktıklarını henüz anlayamamış olduğunuzu düşünüyorum. O yüzden tekrar kısaca ifade edeyim. Güçlünün ayakta kalmasına değil, karşı ırkların ittifak kurarak sunucuyu ve dolayısı ile oyun zevkini bitirmelerine yönelik feryat figan ediyor bunca insan. Lütfen daha dikkatli düşünelim. Gerçekten de "kanserli" doku olarak da niteleyebileceğim bir oyuncu grubu var. Bu konuda oyun yöneticilerinin daha aktif rol almaları gerektiğini düşünüyorum. Bunu da yapıcı tartışmalar ile paydaş olarak düşündüğüm kitleler yani biz gerçek oyuncularla istişare ederek gerçekleştirmeliler.

Senior Member OnLyCIIN's Avatar
    Nickname
    KurnazHoca
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    karsı ırkın ıttıfak kurmasımı ) ya buna gercekten herkez guler nıye guler bılıyomusunuz bundan 1 ay once karus human bırbırıne doklunmadan bırbırıne saat vererek kastıgını9z yerdı orası o zaman bı ıttıfak yoktuda sımdımı olustu bu ıttıfak

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by OnLyCIIN View Post
    Karşı ırkın ittifak kurması mı? ) Buna gerçekten herkes güler. Niye güler biliyor musunuz? Bundan 1 ay önce Karus-Human birbirine dokunmadan, saat vererek kastığınız yerdi orası. O zaman bir ittifak yoktu da şimdi mi oluştu?
    Yanlış anlaşılmaması için yazmak isterim, ben BvB ve çetelerinden Altar'da çok çektim ve bu durumun aynı şekilde Sirius sunucusunda da gerçekleşmemesini istiyorum. Bu durumdan her hangi bir çıkarım yok ve inanın ki böylesi bir anlaşma, çıkar üzerine kurulu bir anlaşma ortada var ise ve sunucudaki diğer oyuncu kitlelerini rahatsız eden bir oyun tarzı ise, cezalandırılmalıdır. Her kim olursa olsun. Gün gelir ben de bu yanlışa düşer isem benim de cezalandırılmam gerekir diye düşünüyorum

Sirius çöktü zorlamayın altarın veganın başına ne geldiyse daha fazlası siriusun başına gelcek bu adamlar ne swler çökertti Sirius çerez onların yanında

Senior Member
    bu bvb ve çapulcuları yetti artık ya vallahi heryerde aynı herifler artık tiskinir olduk şu pisliklereen uzak bi oyun ortamı yokmu agacım bi ayakta kalan sirius var odamı pert olucak gm ler??

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Selam.
    Sirius severi bahçe farmına gelen klana despot diyenler ilk önce aynaya bakmaları gerektiğini düşünüyorum.
    Yani bahçe farmı cz pk iç içe. Sonuç güçlü olan ayakta kalır ve parsayı toplar. Olay budur. Her yerde bu şekilde olur.
    Olan nedir. Bahçede kasanlar gelen solo oyuncuya tamam kardeş gelin siz de kasın diyerek aranıza mı alıyorsunuz ? Sanmıyorum. Kimse kazandığı paraya ortak istemez. Napıyosunuz. Elinizden geleni ardına bırakmıyorsunuz. Solo playerin tepesine biniyorsunuz.
    Şimdi sizden güçlü bir clan geldi. Para kasamıyorsunuz. Gelip buradan aklınızca çareler üretiyorsunuz. Aklınızca gm leri kışkırtıp yanınıza alıp destek olsunlar istiyorsunuz. Ne için ? Tekrardan bahçe farmına konabilmek için.

O clan gelmeden önce neden burada gelip şikayet etmediniz. Çünkü bahçe farmını indiragandi yapmakla meşguldünüz.

Ben tüm samimiyetimle söylüyorum. GM ler bu işe karışmasınlar. Bu GM lerin işi değil.
    Ağlaklara prim verilmemesi lazım. Çünkü her fırsatta gelip ağlarlar. Ağlamalrı bitmez. Şikayetler bitmez.

Şikayet etmeyin Lütfen.
    Güçlü olun siz kazanın.
    Veya kenara çekilin.

Bahçeden veya herhangi bir yerden öyle gb kasamayacaksınız. Siteye satamayacaksınız.
    Keyfinizi sürün.
    İyi oyunlar dilerim.
    Politikacı mı desem,
    yoksa işadamı mı,
    yok yok CEO,
    daha çok okul görmüş mafya babası?

Hiçbiri değil, adam oyuncu
    Kim inanır?
    Bu arada GB nin PUS ta satılacagı boş bir tehdit gibi gelmedi, içerden haber almış, o bir insider ))

Senior Member darbzen2o12's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Tuzlukcu55 View Post
    Selam.

Şikayet etmeyin Lütfen.
    Güçlü olun siz kazanın.
    Veya kenara çekilin.

Keyfinizi sürün.
    İyi oyunlar dilerim.
    gb zaten pusta satılıyor. çekersin premium satarsın pazarda.çekersin sc satarsın ...tl verir gb alırsın.

Tags for this Thread