Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Angry Server'e Giren Despot İşgalci Clanlara Karşı Direnelim !

Beyler 2 serveri birden idare etmek ve sadece farm slotlarını kapatmak fabrika işçisi gibi knight işçiliği yapmaktır. Oyun veya oyun keyfinden kimse söz edemez böyle bir ortamda GM ler birşeyler yapın Siriüsün namusunu biz direnen özgürlük savaşçıları biryere kadar koruyabiliriz GM lerden bvb ye karşı direnenlere özel potlar ve sc ler talep ediyoruz bu faşistçe serverimizin işgaline sessiz kalamayız ! #SiriüsAyakta

Tüm Siriüs halkına çağrı kimse bunlara item satmasın minor atmasın sw bile atmasın ve nerede görüyorsanız ks atın karşı ırksanız attack yapın rahatsız edin yaşasın ittifakların olmadığı alın terinin ve oyun keyfini olduğu Siriüs.

Junior Member
    Çözümü basit kaldır bahçe farmını gerekte yok zaten oyunda bf diye bir etkinlik var neden 24 saat boyunca ayrı slotu olsunki ?

Bencede etkinlik süresiyle girilen yerlerin 24 saat mobunun var olması çok saçma ya dropları kısılsın yada kaldırılsın , tamam kaldırmıyorsanız bile droplarını büyük oranla kısın.

Junior Member
    bahçeyi kaldırıp random atarsa 3-5 dk da bir daha güzel olur düsüncem bu yönde inşallah bu konuda bir adım atılır.

Member
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by YakanAdam11 View Post
    bahçeyi kaldırıp random atarsa 3-5 dk da bir daha güzel olur düsüncem bu yönde inşallah bu konuda bir adım atılır.
    harbi ha belli bir slot olmadan random dağınık çıkarsa pc başında olanlar için bir iyilik olur , zaten genie açıp genie altı makroyla dönmediklerini bilmiyen mi var bahçedekilerin

Junior Member
    bence en mantıklı olay bu diger türlü kimse bahçeye giremiyor herkes ben dahil bahçedeki adama dokunmaktan korkuyor. Adamlar genie ile oto ya baglıyor hiç yokdan böyle bir yolla herkes cz de bowl döner deli gibi bir pk olur.

Gb fiyatları düşünce farmerler

Senior Member
    Bu olaya ben de karşıyım . Gerçekten insanları oyundan soğutuyorlar zamanında olympia-manes i de aynı yaptılar . Slotlar boş bile olsa olympia da krowaz a gittiğinde hemen manesten full ekip gelip sana musallat oluyorlardı . 1 kişi 5 PC den girip idare ediyor pk olunca telefon ile şirket oluyorlar . Tamam gider farmını yaparsın eyv ama bunların olayı insanları oyundan soğutmak . Ciddi anlamda da insanı oyundan soğutuyorlar . Ben Sirius u bırakıp gidenleri ayakta alkışlıyorum helal olsun mükemmel tepki bravo valla .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Direneceğiz.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Çözümü basit . 1 pt glacier mage açacak ciftleyip 80 lerle priestlerine küp atilacak

Tags for this Thread