Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 34
    Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by BestVitaLity View Post
    Defalarca aynı cevabı aldık, 7/24 oturup onları mı kontrol edecez dediniz. Şimdi Patheoz değil mi bunu yazan? Bu yazıdan ne anlıyorsunuz? Ben ittifaklara müdahale edileceğini anlıyorum. Burdan nasıl değişen bişey yok anlamı çıkartabiliyorsunuz ?
    Oturup onları mı kontrol edecez dediniz, yani engel olmak gibi bir düşünceniz yoktu. Şimdi Patheoz diyor ki bunlara engel olmayı planlıyoruz.
    Takım liderinden habersiz bir karar mı aldılar?
    Amacımız ittifakların yapılmasına neden olan sorunları ele almak, ittifakları değil. Ekip içerisinde tartışılan bir konu hakkında Patheoz yorum yapmış ve benim söylediğimden farklı bir durum yok.

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Amacımız ittifakların yapılmasına neden olan sorunları ele almak, ittifakları değil. Ekip içerisinde tartışılan bir konu hakkında Patheoz yorum yapmış ve benim söylediğimden farklı bir durum yok.
    Tamamen farklı bir durum çıkıyor.

Patheoz: CZ deki düşman koalisyonları sunucuya zarar veriyor ve buna engel olmayı planlıyoruz gelişmeleri yakında görebilirsiniz bir netlik kazandığında.

Khenarth: Defalarca kez bu konuda cevap verdik ve oyun içerisinde yapılan ittifakların oyuncular tarafından çözülmesi gerektiğini belirttik. Ve bu konuda değişen bir şey yok.

Ben bu 2 yazıdan aynı anlam çıkartamıyorum. Tamamıyle birbirine zıt açıklamalar.

Senior Member
    yapılması gereken fikir üretmek bu sorunu çözmek için ne yapılabilir. oyuncular eğer bu konu hakkında post açmaya devam ediyorsa demek ki sıkıntılı bir durum var . basma kalıp cümleler kafi gelmez.

Quote Originally Posted by zerosugar1903 View Post
    yapılması gereken fikir üretmek bu sorunu çözmek için ne yapılabilir. oyuncular eğer bu konu hakkında post açmaya devam ediyorsa demek ki sıkıntılı bir durum var . basma kalıp cümleler kafi gelmez.
    Oyuncuların yapması gerek ittifak clanlara karşı daha büyük ittifak kurmak. Altarda daha büyük ittifak kuruldu ve malum clan Sirius'un yolunu tuttu. Şimdi bakalım bunları göndermek için kurulan ittifak nasıl bozulacak. Heralde onu bozmak için de ittifak kurmamız gerekecek

Senior Member
    İttifaklar altar ve vegayı bitirirken birşey yoktu nedense sıra siriusa gelince akıllarına geldi...

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Oyuncuların yapması gerek ittifak clanlara karşı daha büyük ittifak kurmak. Altarda daha büyük ittifak kuruldu ve malum clan Sirius'un yolunu tuttu. Şimdi bakalım bunları göndermek için kurulan ittifak nasıl bozulacak. Heralde onu bozmak için de ittifak kurmamız gerekecek
    Khenarth açıkladı işte oyuncuları ittifak yapmaya ne itiyor, zorunda bırakıyorsa o konulara fikirler üretip önlemeye çalışacaklar ne yazık ki kimsenin keyfine karışamazlar o ona vurmamış vs diye

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    ağzına sağlık

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    İşte konu sadece ittifak kurup mücadele etmek değil, madem ortada bir ittifak var, her türlü bunaltmak. Sadece ronark land değil, bunun moradon'u var, diğer haritaları var, alternatif çok fazla

Quote Originally Posted by Arlina View Post
    İttifaklar altar ve vegayı bitirirken birşey yoktu nedense sıra siriusa gelince akıllarına geldi...
    Bu yanlış bir algı. Sirius ne ise Ares sunucusu da aynı.

Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Khenarth açıkladı işte oyuncuları ittifak yapmaya ne itiyor, zorunda bırakıyorsa o konulara fikirler üretip önlemeye çalışacaklar ne yazık ki kimsenin keyfine karışamazlar o ona vurmamış vs diye
    Anlatmak istediğim ve istediğimiz buydu. Fakat konu kaos yaratmak ve dramaya aç bir kitleyi buna sürüklemek ise ilk kurşunu sıkmak için herkes sırada bekliyor.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    İşte konu sadece ittifak kurup mücadele etmek değil, madem ortada bir ittifak var, her türlü bunaltmak. Sadece ronark land değil, bunun moradon'u var, diğer haritaları var, alternatif çok fazla

Bu yanlış bir algı. Sirius ne ise Ares sunucusu da aynı.

Anlatmak istediğim ve istediğimiz buydu. Fakat konu kaos yaratmak ve dramaya aç bir kitleyi buna sürüklemek ise ilk kurşunu sıkmak için herkes sırada bekliyor.
    Moradonda oyuncu faaliyetlerine engel olmaktan bann mı yiyelim şimdi? Eslanta gidipte senin clanın ittifak sana bu görevi yaptırmıycam desem, oyuncu faaliyetlerine kasıtlı engel olmaktan bann yerim.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by yusufsusam View Post
    Khenarth Gm liği bıraktıgında Bütün herşey Yerine oturur. Bazı clanlar gm destekli oynuyor serverlarda. Şimdi ben bunu yazıyorum die banlanırım forumdanda. İfade özgürlüğü var dimi Bilenler zaten biliyorda neyse fazla konuşmaya gerek yok. Oyunu yok oluyor artık sizde izlersiniz sadece.
    Eğer bir kanıt sunamıyorsunuz şu söylediğiniz sadece iftiradır. Oyun yönetimini kötülemek kurallara göre yasaktır ve banlanacağınızı bile bile böyle bir şey yazıp kanıt sunmuyorsanız kusura bakmayın boş cümleler kurmuş oluyorsunuz. Eğer bir GM bir oyuncu veya gruba yardım ederse işinden olur bu konuda çalıştığımız firmanın katı kuralları var. Lütfen şimdi varsa bir kanıtınız paylaşın yoksa sizi süresiz olarak forumdan uzaklaştıracağım.

Bunu yazmamın sebebi de forumda yazdım beni banladılar diyememenizdir.