Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 34
    Senior Member
    Quote Originally Posted by BestVitaLity View Post
    Merak ediyorum kaç aydır burda kendimizi parçaladık, modlar sürekli konuları kitlemek, gmler de sürekli aynı cevabı vermekten bıkmadı.

Sürekli ısrarla ve kesin bir dille reddedildik.

Biz Altar'daki mevcut ittifak sorununu çözüp arkadaşları Sirius serverine yolcu ettik. Şimdi kalkmış diyorsunuz ki İttifaklar sunuculara zarar veriyor, yakında gelişmeler var.

Merak ediyorum ne değişti de böyle bir karar alındı?

Khenarth ittifak yorumu:

Clutaah ittifak yorumu:

İttifakların önleminin alınacağına yönelik 15dk önce Patheoz'un yorumu:
    khenarth sayın gm şuan tüm oyun ahalisi olarak merak ediyoruz 2 gün önce bana attığınız yorumda 7/24 takip edemeyiz dediğiniz ittifakları şuan nasıl takip etmeyi düşünüyorsunuz

geçte olsa sözlerimizi umursamanız önemli her ne kadar bazılarının rahatı bozulmasın veya değerli serveriniz siriusun piyasası alt üst olmasın diye yapacak olsanızda

Senior Member
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Amacımız ittifakların yapılmasına neden olan sorunları ele almak, ittifakları değil. Ekip içerisinde tartışılan bir konu hakkında Patheoz yorum yapmış ve benim söylediğimden farklı bir durum yok.
    Merhaba!
    Peki alacağınız önlemler, ittifakların kökten bozulmasını sağlayabilecek mi?
    Çünkü açıkçası siz bu ittifaklara karşı kökten bir veya birden fazla çözüm bulamazsanız, bu isyanlar normal olarak hergün olacaktır.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by xFuJux View Post
    khenarth sayın gm şuan tüm oyun ahalisi olarak merak ediyoruz 2 gün önce bana attığınız yorumda 7/24 takip edemeyiz dediğiniz ittifakları şuan nasıl takip etmeyi düşünüyorsunuz

geçte olsa sözlerimizi umursamanız önemli her ne kadar bazılarının rahatı bozulmasın veya değerli serveriniz siriusun piyasası alt üst olmasın diye yapacak olsanızda
    Yorumlarımı lütfen tekrar okuyun. İttifakları takip etmiyoruz, etmeyeceğiz. İttifaklara yol açan durumlara engel olmak amacıyla oyun içerisinde yapılabilecek yenilikler ve değişiklikler üzerinde yoğunlaşıyoruz.

Quote Originally Posted by BestVitaLity View Post
    Moradonda oyuncu faaliyetlerine engel olmaktan bann mı yiyelim şimdi? Eslanta gidipte senin clanın ittifak sana bu görevi yaptırmıycam desem, oyuncu faaliyetlerine kasıtlı engel olmaktan bann yerim.
    Hep en kötüsünü düşünüyorsunuz. İttifaklardan eşya almamak, satmamak, birlikte parti yapmamak gibi bir çok alternatif var iken neden oyuncu faaliyetlerine engel olmayı düşünüyorsunuz?

Senior Member
    Yorumlarımı lütfen tekrar okuyun. İttifakları takip etmiyoruz, etmeyeceğiz. İttifaklara yol açan durumlara engel olmak amacıyla oyun içerisinde yapılabilecek yenilikler ve değişiklikler üzerinde yoğunlaşıyoruz.

Hep en kötüsünü düşünüyorsunuz. İttifaklardan eşya almamak, satmamak, birlikte parti yapmamak gibi bir çok alternatif var iken neden oyuncu faaliyetlerine engel olmayı düşünüyorsunuz?
    ittifak yapılan toplasanız zaten 2 tane şey kaldı eski serverlarda 1 tanesi felankor diğeri bahçe bunlarla ilgilide yapacağınız herhangi birşeyin durumu değiştireceğini düşünmüyorum.

Senior Member BestVitaLity's Avatar

Benden almasa gidip başkasından alacak. İtem mi yok sanki serverde. Ben item alcaksam item sadece onlarda varsa ne olacak? İtemsiz mi geziyim.
    Yarın bigün krowaz gelse ittifaklar Manesteki gibi krowazı tek başına kapatsa krowaz almayalım mı? Ne yapalım onlar krowazla gezerken biz mitrille mi çıkalım karşılarına ? Bunlara sizin çözüm üretmeniz lazım, bizim değil.

Mesela LoL'de "Bro lane, win trade" gibi basit ittifak hileleri var, tespiti durumunda anında bann atılıyor. Bu dünyanın en büyük oyununda oluyorda burda neden imkansız diyorsunuz?

Sayin yetkili bu yenilikler ne kadar sure icinde gelicek? Bu konu hakkinda aşağı yukari zaman verme sansiniz var midir. Benim ilk aklima gelen soru buydu

2. Soru su mesela o ittifak olusturan moblar farkli yerlerde cznin herhangi bir yerinde ciksa guzel bir onlem olmaz mi ?toplanana kadar insanlar olan olur

Senior Member BestVitaLity's Avatar
    Quote Originally Posted by Selamq View Post
    2. Soru su mesela o ittifak olusturan moblar farkli yerlerde cznin herhangi bir yerinde ciksa guzel bir onlem olmaz mi ?toplanana kadar insanlar olan olur
    Bak hep diyorum sadece basit bir bahçe farmı ve felankorda bile oyuncular ayaklanmış durumda. Yarın bigün bifrost gelecek, krowaz gelecek, o zaman daha kötüleri olacak. Buna müdahale edemezlerse onlara nasıl edecekler?

Alışveriş yapmayın diyorlar, kapatsınlar krowazı kassınlar orda ittifakla, ben de paramla onlardan krowaz alayım. Krowaz setli adamın karşısına mitril setle çıkacak değilim.

Junior Member
    Sirius GG olunca herşey değişti galiba

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Karışmayacağız dediler laf ettiniz karışabiliriz belki konuşuyoruz aramızda yazdılar gene laf ettiniz ne emmeye ne g.. geliyorsunuz arkadaş.