Results 1 to 5 of 5

Thread: hakaret küfür

Junior Member

hakaret küfür

selamlar az önce 2 terbiye yoksunu bana durduk yere küfretti . Bilişim suçlarının ne demek olduğunu bildiğim için merak ettim acaba bu tip terbiyesizleri mahkemeye verebilmem için NTT yönetimi bana ne gibi bilgiler verebilir .
    vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
    istiyorum ki illegaliteye bulaşıp bizim gibi terbiyeli ve namuslu insalara namussuz diyebilme cüretini gösteren bu alçaklara Yasalar önünde hesap sorabilelim. illegal yollardan da bu tip serserileri bulabilirim ama ben istiyorum ki . Kanunlara ve Yasalara göre işledikleri suçların bedelini ödesinler. vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

örnek : küfreden kişilerin ip adresleri , id isimleri ,
    Last edited by alastpatriot; 11-04-2019 at 05:36 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Oyun Kurallarını uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne konu açıp incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Cheat Reports Dışında işlem yapılmamaktadır.

Cheat Reports Kullanımı

Junior Member
    Death_Stroke ilginiz için teşekkürler fakat , oyun bile olsa karaktersiz kişiliksiz türlerin insanlara küfür etmelerine , hakaret etmelerine izin verilmemeli , bu gün avukatlarıma da sorucam bence bunun bir çözümü vardır ibret olsun diye gene bu türleri Adaletin önüne çıkartmalıyız. ettikleri küfür ve terbiyesizlikler yanlarına kar kalmamalı . bunların nasıl bir aile terbiyesi aldıkları yada almadıkları önemli.
    Kanunlar önünde hesap vermeliler. Bilişim suçları kapsamına girdiğinden eminim.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by alastpatriot View Post
    Death_Stroke ilginiz için teşekkürler fakat , oyun bile olsa karaktersiz kişiliksiz türlerin insanlara küfür etmelerine , hakaret etmelerine izin verilmemeli , bu gün avukatlarıma da sorucam bence bunun bir çözümü vardır ibret olsun diye gene bu türleri Adaletin önüne çıkartmalıyız. ettikleri küfür ve terbiyesizlikler yanlarına kar kalmamalı . bunların nasıl bir aile terbiyesi aldıkları yada almadıkları önemli.
    Kanunlar önünde hesap vermeliler. Bilişim suçları kapsamına girdiğinden eminim.
    Küfür vb, Durumlar için mahkemeye gidip şikayetçi olabilirsiniz.

Senior Member
    sen mahkemeye gidersen nttgame sana istediğin kanıtları sunuyor. konuşma geçmişi, ip adresleri vb hepsini veriyor. soyulma olaylarında çok yardımcı olundu. küfürde de yardımcı olunur