Results 1 to 7 of 7

Sebepsiz yere luring cr 7 day

Bugün herzamanki gibi elimle farm yaparken birden hapse düştüm ve dc oldum hiç bir illegal program kullanmadıım
    ama ne olduğunu anlayamadan 7 gün luring cr banı aldım sebebinin ne olduğunu hala anlamış değilim biz bu oyunu
    4 arkadaş oynuyoruz ve diğer arkadaşlarda şuan oynamayı bıraktı cunku onlarda sebepsiz yere bu olayla karşılaşmaktan
    korkuyorlar çünkü oyuna yükle miktarda premium du full pus vs. para yatırdık ve sonucu böyle bi olayla karşı karşıya kaldık
    lütfen incelenmesini istiyorum. NİCK:Ganare Server:Sirius
    Extradan ben ve arkadaşım türkçe ve ingilizce olarak ticket atarak durumumuzu ifade ettik lütfen incelemeye alınız.
    Teşekkürler

başka bir oyuncunun slotuna mob çekmişsin ve bunun cezası da 7 gün ban + hapis dir

bunu ben de biliyorum ama yapmadım sorun orda zaten sw ye başlayalı 7 gün oldu bunun 4 günü genie de kaldı çar geri kalan 3 gün draki jr ve farm slotunda geçti o yüzden bu konuyu açtım

yannlış olduğunu düşünüyorsan bilet gönderip itiraz etmelisin burdan yardımcı olmazlar

ticket attım inşallah en kısa zamanda geri dönüş yaparlar

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bilet atmışsınız, lütfen gelecek olan cevabı bekleyiniz, bilgi için size geri dönüş sağlanacaktır.

teşekkürler