Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad

Ekim Ayı Forum Etkinliği Kazananları

Merhaba Şövalyeler,

Ekim Ayı Forum Etkinliği için hazırlanmış çalışmalar arasından seçtiğimiz ve ödül kazanan üç görseli aşağıda bulabilirsiniz.

Etkinliğe katılan herkese teşekkür ediyoruz!

1- ZuhannaOfficial (2400 NPoints)

2- Jaggermen (2000 NPoints)

3- GryphiN (1600 NPoints)

Not: Dereceye giren oyuncularımızın ödülleri hesaplarına yüklenmiştir.

Kazanan oyuncularımızı tebrik ediyor, tüm oyuncularımıza keyifli oyunlar diliyoruz!

NTTGame | Knight Online Ekibi

Member Jaggerman's Avatar
    Nickname
    RHAEGARTH
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Herkesin eline emeğine sağlık, tebrikler

Senior Member OnixPK's Avatar
    Nickname
    Siyahlar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Elinize sağlık

Senior Member 4Changzhi's Avatar
    Nickname
    RaveIsKing
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Kazananları tebrik ederim

Tebrik ederim ..

Member
    Nickname
    sevgivarsahayatanlamlı
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post

Merhaba Şövalyeler,

Ekim Ayı Forum Etkinliği için hazırlanmış çalışmalar arasından seçtiğimiz ve ödül kazanan üç görseli aşağıda bulabilirsiniz.

Etkinliğe katılan herkese teşekkür ediyoruz!

1- ZuhannaOfficial (2400 NPoints)

2- Jaggermen (2000 NPoints)

3- GryphiN (1600 NPoints)

Not: Dereceye giren oyuncularımızın ödülleri hesaplarına yüklenmiştir.

Kazanan oyuncularımızı tebrik ediyor, tüm oyuncularımıza keyifli oyunlar diliyoruz!

NTTGame | Knight Online Ekibi
    konuyla yuzde yuz alakalı yuryuslu 6saat emek verıp hazırladıgım resm secılmemıs konusu kutlama ama bu secılenlerde bır kutlama yok bence haksızlık var kutlama konsnda yuryus çalgı kalabalık olur bence adil bir seçim değil
    mesela misal ucuncu kazanan bir dram ı sergılıyor yağmurlu bır hava konusu kutlamayla alaka dışı.misal anımasyonlu paylasım yapan arkadata secılebılrdı ondada bır kutlama var bu benm şahsi gorusum değil sizin etkınlık ıcın koydugunuz kurallar uzerıne konusuyorum
    konulara uyum sağlayıp harcanan emeğe saygı yok adil olmayan seçime karşı birdahaki etkınliklere katılmıyorum
    Last edited by vitalitty; 11-01-2019 at 02:30 PM.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by vitalitty View Post
    konuyla yuzde yuz alakalı yuryuslu 6saat emek verıp hazırladıgım resm secılmemıs konusu kutlama ama bu secılenlerde bır kutlama yok bence haksızlık var kutlama konsnda yuryus çalgı kalabalık olur bence adil bir seçim değil
    Kazananları tüm ekibimizin oy kullanması ile en çok oyu alan çalışmalar şeklinde belirliyoruz.
    Çok sayıda gelen çalışmanın yanı sıra sadece 6 farklı kişi ekibimizden oy alabildi ve bunlardan biri de sizdiniz, emeğiniz için teşekkür ederiz.

Diğer çalışmaların kutlama ile ilgili olmadığını söylemek haksızlık olur, 1. fotoğrafta Türk bayrakları ile toplanmış karakterlerin, 2. fotoğrafta anıt önünde selam duran karakterlerin, 3. fotoğrafta ise Cumhuriyet bayramı nedeniyle Arena'da yapılmış değişikliklerin ve asılan bayrakların birer bayram kutlaması olduğu açık.

Etkinliğe katıldığınız ve emek verdiğiniz için tekrar teşekkür ederiz, belki başka bir etkinlikte kazanan siz olabilirsiniz.

Hangi çalışmaların nasıl ve neden kazandığını anlamaya çalışmak onlarla yarışmak için yapmanız gereken tek şey.

Kazanan arkadaşları tekrar tebrik ediyor ve iyi forumlar diliyorum.

Member
    Nickname
    sevgivarsahayatanlamlı
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Patheoz View Post
    Kazananları tüm ekibimizin oy kullanması ile en çok oyu alan çalışmalar şeklinde belirliyoruz.
    Çok sayıda gelen çalışmanın yanı sıra sadece 6 farklı kişi ekibimizden oy alabildi ve bunlardan biri de sizdiniz, emeğiniz için teşekkür ederiz.

Diğer çalışmaların kutlama ile ilgili olmadığını söylemek haksızlık olur, 1. fotoğrafta Türk bayrakları ile toplanmış karakterlerin, 2. fotoğrafta anıt önünde selam duran karakterlerin, 3. fotoğrafta ise Cumhuriyet bayramı nedeniyle Arena'da yapılmış değişikliklerin ve asılan bayrakların birer bayram kutlaması olduğu açık.

Etkinliğe katıldığınız ve emek verdiğiniz için tekrar teşekkür ederiz, belki başka bir etkinlikte kazanan siz olabilirsiniz.

Hangi çalışmaların nasıl ve neden kazandığını anlamaya çalışmak onlarla yarışmak için yapmanız gereken tek şey.

Kazanan arkadaşları tekrar tebrik ediyor ve iyi forumlar diliyorum.
    2 ve 3uncu resımde bır kutlama yok bir saygı duruşu var konusu 10kasım olsaydı olabilirdi.bunu sızde bılıyorsunuz resımın guzellıgı kalıtesı önemlı degıl sızın koydugunuz kurallar önemli kutlama(şenlik şiir şarkı bayrak dalgalandırma, çalgı ,mutluluk sevinç ) yınede saygı duyuyorum teşekurler 1ıncı resım bır kutlama ama dıgerlerı kutlama deil yınede tesekurler

Junior Member
    Kazanan arkadaşları tebrik ederim. Darısı başıma :')

Member Jaggerman's Avatar
    Nickname
    RHAEGARTH
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by vitalitty View Post
    2 ve 3uncu resımde bır kutlama yok bir saygı duruşu var konusu 10kasım olsaydı olabilirdi.bunu sızde bılıyorsunuz resımın guzellıgı kalıtesı önemlı degıl sızın koydugunuz kurallar önemli kutlama(şenlik şiir şarkı bayrak dalgalandırma, çalgı ,mutluluk sevinç ) yınede saygı duyuyorum teşekurler 1ıncı resım bır kutlama ama dıgerlerı kutlama deil yınede tesekurler
    Herkesin kutlama anlayışı farklıdır.Örneğin ben senin doğum gününü bir çiçekle de kutlayabilirim.Partileyerek de kutlayabilirim.Onun için çalışmalarda kutlama yok demeniz haksızlık olur.Bazısı kutlamanın çoşkulu yanını anlatır.Bazısı kutlamanın naif yanını.Ben bunu seçtim.Çalışmanın bir şeyler anlatması, metni olması da gerekir.Ve unutmayın 10 Kasımda havai fişek atılmaz favalara .Umarım ileride yapılacak etkinlerde istediğiniz dereceyi alabilirsiniz.İyi forumlar.