Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26

Thread: Delos Hakkında

Junior Member GalaxyZed's Avatar
    Kaç defa delos abyss ile ilgili konular açıldı kimse ciddiye almadı.

Delos Absyss tamamen makro odaklı farma dönüşmüş durumdadır ayrıca yeni sunucularda özellikle şuan siriusta mafyalaşma mevcuttur.

Absyss bölgesinin oyuna katkısından çok zararı vardır.Bu bölgenin kapatılıp dropların tamamen cz ye aktarılması gerekiyor.

Cz deki yaratıklara abyss gem drobu eklenebilir aynı troll ve stone golemde olduğu gibi ...Bu sayede abyss gem kasmak isteyen oyuncular cz de kasabilirler.
    Oyun yöneticilerinden ricam yukardaki öneri ve isteklerimizi dikkate alsınlar.Delos bölgesi oyuna zarar veriyor kaldırılıp görev ve yaratıkların cz ye aktarılması daha akıllıca olacaktır. Abyss deki Gloom Haund ve Phantom slotları cz ye aktarılıp Abyss bölgesi oyundan kaldırılırsa daha canlı bir cz ortaya çıkacaktır.

Abyss bölgesindeki mafyalaşma hakkında küçük bir bilgi notu :

Bilindiği gibi Abyss PK aktivitesinin aktif olduğu bir haritadır .
    Bu haritada mafyalaşanlar genelde 2 ırktanda karakterlere sahiplerdir.Genelde kendilerinden olmayan diğer oyunculara her 2 ırkdan baskı yapabilirler.
    Yani siz kendi ırkınızdan zannetiğiniz oyuncuların en az 1 adet karşı ırkdan karakteri mevcuttur veya ittifak kurduğu karakterler mevcuttur.

Bu tarz durumların önüne geçmek adına oyun yönetimi bu haritaya müdahalede bulunmalıdırlar.

Çok yakında gmleri biz belirleyelim istemediğimiz gmleri oy vererek atalım gmlikten ittifak mış çeteymiş gmler neden uğraşsın onlarla macro veya hile varsa atın saçmalamada tavan yaptı herkes

Quote Originally Posted by 4Edi View Post
    İşte legal oyuncuların kasabilmesinin tek çaresi czde aylık aktif 15k np kasan kişi orda yaratıklardan drop alabilecek. Yoksa 15k np olmayan kişiler yaratığıtı öldürse de kutu açılmasa sorun kalmayacak. Har ay 15k np kasmak zorunda kalacak kı adam charına item yapsın hem pkya yararı olur hem öle tavuk ekmek yiyemez...
    Aynen katılıyorum,delos Phantom eslant aoc uruklar manticore birşekilde kesin çözüm getirilemiyor

Senior Member
    Acilen delosun tekrardan düzeltimesi gerekmektedir. Oyuna hiç bir faydasi olmayan itemsiz karakterlerin uğrak yeri olmuştur. Bu kişiler gb kasip sitelere satıp oyundan çıkmaktadırlar. Delosa gidip bakarsanız görürsünüz ki itemli kimse yoktur. Yarısı koxper yarısıda genie alti makro bazılarıda direk makrodur... Bu adamların bu oyunda barınması mantıklı değil ne bir item alıyorlar ne bir şey oyuna yararlarını geçtim, çok fazla zararları vardır.

Benim düşüncem; delosa 15k np siniri getirilmelidir. Oyuncu her ay 15k npsini kasacak ancak öyle yaratıklara attak verebilmesidir.(tabi görev yaratıklari hariç, onlarında dropu olmayacak.) böyle bir uygulama gelirse bu oyuna fayda sağlamayan kesimin önüne geçilmiş olur ve oyunu oyun gibi oynayan kesim delostan yararlanır...
    Böyle bir şey mümkün değilse delosun drop oranları düşürülmelidir...

Şimdi bu konu altına bu adamlar nerede farm yapıp kararkterini geliştirecek diyenler olacaktır. şu an delosta olan kesim emin olun, gb kasıp karakterini güçlendirmek derdinde değildirler. Gb kasıp, siteye satıp tavuk ekmek yemek derdindeler...

Saygılar...
    DESTEKLİYORUM.. juraid utc gibi etkinliklere de acilen min 50 k sınırı getirilsin illegal afk macrocuların önüne geçilir. hem bi nevi np kasmak için pk ya adam yönlendirmiş olursunuz ne dersin nttgame?

Senior Member OnLyCIIN's Avatar
    Nickname
    KurnazHoca
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    arkadaslar yazmis delos mafyasindan sikayetciyiz oyledir biyledir ezik carlar kasmasin bi yeter artik hakkatan herkez 15 bin yatirmak zorunda degil oyuna neymis kale sahibi delos icinede mudehale etsinmis oldu tabi canim ee bu solo oyunco nerde kasacak nerde itemlerini yukseltecek ona deginmemissin hic mesela cz de bahcede kasan mafyaya degin
    deki butun ego yaratiklari random ciksin buyugunden kucugune kesildikce random atsin felankora yorum yapin mesela kisacasi para babasi olan mafyalara yorum yapin burakin solo oyuncuda. biseyler yapsin oyunu asil bu gozu doymwk bilmeyen fikirleriniz bitirdi

Junior Member
    Arkadaş ben sizi gerçekten anlamıyorum ya. Boro slotuna parti kurmakta mafyalaşmak o zaman ? Arkadaşınla dc'den konuşarak oyun oynamakta çeteleşme ? Siz ne istiyorsunuz anlamakta zorluk çekiyorum ? Tüm clanlar dağıtılsın, parti kurulması engellensin, pm, dc v.b. üzerinden birbiriyle konuşan insanlar hapse atılsın ? Ne kadar beleşçi insanlarsınız, bu ne rahatlık anlayamıyorum ya ? Bir sonraki aşamanız ks atmak yasaklansın olacak sanırım. Armut piş ağzıma düş işi yok, bitti o devir sevgili oyuncular. Ya sonuna kadar mücadele vereceksin, ya da bir köşede sessizce ağlayacaksın. Sende al arkadaşlarını, git pk at ? Pk'ya açık alan ya cz'den ne farkı var bu konuda ? Bu oyuncu kitlesiyle, Allah yöneticilere sabır versin.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    İçip içip konu açmayın beyler.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    İşte legal oyuncuların kasabilmesinin tek çaresi czde aylık aktif 15k np kasan kişi orda yaratıklardan drop alabilecek. Yoksa 15k np olmayan kişiler yaratığıtı öldürse de kutu açılmasa sorun kalmayacak. Har ay 15k np kasmak zorunda kalacak kı adam charına item yapsın hem pkya yararı olur hem öle tavuk ekmek yiyemez...
    Şu tavuk döner işini hele sen bir bırak.Eski'den demek ki sen oradaki mafyaları görseydin kalp krizi geçirecektin. Üstelik onların orada kasmasını istemiyorsan sen kas sende tavuk döner ye yok ben yemem yiyorsan yiyene karışma.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Krowaz ve delos haritalarında savaşlar national pointe açılmalı. Npsiz girilmemeli madem savaş alanı diyorsunuz o zaman içerde kestiğimiz adamlardan np kazanalım. Bu oyunun asıl amacı farm yapıp para kazanmak değil. Asıl amaç np kasmak. Irkların savaşabildiği haritalarda np kazanım ve kaybetmenin açılması gerekiyor. Oldu ben sırf ordaki o itemsiz çöp adam para kasıp siteye satamasın da oyunu boşaltsın diye saatlerimi günlerimi vereceğim ama czde kasacağım npden olacağım. En iyi düzenleme bu olur delos ve krowaz haritaları için. Krowaz açıldığında np - pk için oynayan kimse içeri girmiyor. Neden ? Çünkü bi kazancı yok. Delostaki adamları kesmek için adamlar czden oraya gitmiyor neden? Çünkü bi kazancı yok. Yani ben de orda np gelmediği sürece orda kasan itemsiz koxper ya da macrocular -her ne kadar sinirlerimi bozuyor olsa da- gideyim de orda kasan adamı bıktırayım demem. Demiyorum yani.
    Last edited by Hmps; 11-01-2019 at 04:19 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Krowaz ve delos haritalarında savaşlar national pointe açılmalı. Npsiz girilmemeli madem savaş alanı diyorsunuz o zaman içerde kestiğimiz adamlardan np kazanalım. Bu oyunun asıl amacı farm yapıp para kazanmak değil. Asıl amaç np kasmak. Irkların savaşabildiği haritalarda np kazanım ve kaybetmenin açılması gerekiyor. Oldu ben sırf ordaki o itemsiz çöp adam para kasıp siteye satamasın da oyunu boşaltsın diye saatlerimi günlerimi vereceğim ama czde kasacağım npden olacağım. En iyi düzenleme bu olur delos ve krowaz haritaları için. Krowaz açıldığında np - pk için oynayan kimse içeri girmiyor. Neden ? Çünkü bi kazancı yok. Delostaki adamları kesmek için adamlar czden oraya gitmiyor neden? Çünkü bi kazancı yok. Yani ben de orda np gelmediği sürece orda kasan itemsiz koxper ya da macrocular -her ne kadar sinirlerimi bozuyor olsa da- gideyim de orda kasan adamı bıktırayım demem. Demiyorum yani.
    Ben diyorum ki farm karakteri ayrıdır, pk karakterine item diziyordur belki, hala itemsiz diyorsun ya, item almak zorunda mı millet farm karakterine ? Madem orada kasmayacaksın, o halde deslostaki adamlardan sana ne ? Ayrıca kim karar veriyor oyunun amacının np kasmak olduğuna ? Ben can potu yapıp satmak istiyorum mesela, yasak mı ? Can potu yapıp satanlarda oyunu amacına göre oynamıyor o halde ? Bunlar hakkında da konu açacak mısın ? Cz'de kimsenin karışmadığı farm partiler ? Hani pk idi amaç ya, bahçede pk atmadan farm yapanları darladığına dair bir video gönderir misin bize ? Yada boro, troll, golem, mastadon ? Hadi bak np veriyor orasıı hem

Tags for this Thread